Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak jiz rikam chci xbox normalne jen doplnek k PC jediny kde mam SPDIF je PC ale to je mi k nicemu... Skoda ze Xbox ONE nema cintch
  • Moje bedny k PC ani sluchtaka ani bohuzel zvukovka asus (externi) interni v pc ani ale to je mi k nicemu nema SPDIF .... HDMI je mi tez k nicemu monitor nema repraky....
  • takze to vypada vlastne ze ZADNA zpetna kompatibilita jen uvazuji ze by ty starsi hry stremovaly v cloudu (ala OnLive) jen tem co budou online *1* *1* *1* to mu rikam super sluzba tak si ten laaaaag uzijte no *1*
  • a vite jaky vykon maji nextgen konzole konzolistu? zadny pac ty jejich podprumerne herni sestavy se jeste neprodavaji.... takze nejake porovnavani nechte az na leden *3*
  • Predpokladam, ze xbox bude mit standardni audiovystup v hdmi kabelu a snad i klasicky digitalni audiovystup, takze ve vyvedeni zvuku by nemel byt zadny problem, zalezi na tom, jak schopne mas domaci kino.
  • 720P a 30FPS
  • hdmi, s/pdif ??
  • Kurňa,to je furt takovejch změn že už ani nevím jak teda ty dvě konzole budou nakonec vybavený....OT ,nevíte jak je na tom teda nakonec PS4 s tím mulťákem?
  • ee
  • Nicméně se mi líbí jak ten trapnej Microsoft postupně otáčí vše co řek od E3 já být MS tak udělám novou prezentačku *1* *1*. Njn kdo by si ten krám jinak koupil že ? *1* Nicméně pánové.... Mohu tedy na ty zkušené konzoloonanisty mít dotaz ? Jak (přeběžnou úvahou) zapojím zvuk k Xbox ONE ? Já mám teď dosavadní Xbox napojen do zvukovky Asus (přes ten širokej MS konektor co si co...) a normálně pak do sluchátek OK. Nicméně novej xbox ho nebude mít jsem zjedav kam dám sluchátka (potažmo bedny) . Néé pánové k televizi to nechci... mám to rád všechno pohromadě akorát přepnu výstup na Monitoru a je to ok....
    Děkuji
  • To si napsal ty...stačilo by kdyby o té krabici nebylo týden slyšet. To je jak kdyby tu konzoli tvořili lidi. Prvně vám dáme krabici co nic neumí a třeba si ji používejte jako těžítko. Každý týden podle negativních ohlasů přidáme jednu funkci a třeba to konečně na něco bude. A s "viď" jdi příště do prd*le děkuji.
  • Styx
    11th_Doctor@tiscali.cz : Raději si na svém HW něco zahraju a péči o "vercajk" s radostí přenechám svojí partnerce *3*
  • mdkGT
    Jeste ho v tom rozdelovani MY KONZOLSTI a VY PCCKARI podporuj, spousta lidi ma oboje, jak slusne PC, tak i konzolu. Tohleto militantni rozdelovani je vubec dobrej zpusob jak tady z toho udelat (opet) zumpu.
  • Vzdyt je to spravne. Akorat Bob neumi cesky. Kdyz je to "za", tak to zaostava. "Pred" by znamenalo, ze jsou na tom lip. To je tim, ze lidi dneska uz nectou...
  • Až na to že jeto naopak....http://www.cinemablend.com/games/Steam-Survey-Most-PC-Gamers-Have-Weaker-PCs-Than-PS4-Xbox-One-58833.html
  • BoB.2
    Líbí se mě zpráva z Bleskovek Průzkum: PC většiny uživatelů STEAMu jsou výkonem daleko za Xbox One či PS4. *15*
  • Presne tak, ja bych vsechny ty xboxy a microsofty zakazal. Vid? *1*
  • Nakonec? *15* Já to považuji za samozřejmé.
  • a možná na tom půjdou hrát hry...X-box fail One zase září. Tahle obchodní praktika n*srat lidi a pak jim co měsíc psát že na tom pujde další věci která na tom jít neměli je fakt super. Asi si to hned poběžím koupit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit