Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    prečo autor hovorí o prekvapení? :) však tá hra mala taký hype, že boli vysoké hodnotenia proste dopredu rozdané
    • Mato1987
      Si sa s koníkom zrazil? hra bola najmä v porovnaní s ostatnými hrami tak málo propagovaná a aj na games.cz sa jej venovali len tak okrajovo, že som o nej dozvedel, až tesne predtým, keď mala vyjsť koncom septembra.
      • maros.goc
        lol? ty si sa tu už viackrát prejavil ako zabrzdený jedinec, tak to, že si sa o hre dozvedel až tesne predtým to len dokazuje

        games.cz sa venuje mnohým hrám len tak okrajovo, iné weby tú hru spomínali až nadmieru často
        • Mato1987
          Aj si niekedy po sebe čítaš tú zhnúšku inkoherentných nezmyslov, ktoré napíšeš? Sa spamätaj konečne, tvoja nekonečná stupidita uráža moju inteligenciu. Už len po prečítaní tých žvástov čo si tu teraz vypustil do éteru mi iq kleslo o 10 bodov.
          • maros.goc
            v tom prípade tvoje IQ má teraz hodnotu rovnajúcu sa najnižšej nameranej teplotnej hodnote na našej planéte ...
            • Mato1987
              Ty si taký nezmar hnedý.
  • Keyz
    Souhlas. Super akční RPG. Nic víc bych v tom nehledat.
    Navíc mě osobně štve více ten nekonečný příliv orků atd.

    Škoda, že stále není propracované SP RPG hra ze světa od Tolkiena *9*
  • Mato1987
    Tak možno do roka to skúsim keď výjde kompletka v nejakej akciovej cene.
  • Téhle hře jsem věřil, protože vím, že je Monolith kvalitní vývojářské studio, takže jsem neměl nejmenší obavy. Během několika dnů bych se do toho měl pustit.

    PS: příště ale nějakou FPS, Monolithe. Ok?
    • jake hry ješte delali?
      • maros.goc
        napr. Blood + Blood II, No One Lives Forever + No One Lives Forever II, AVP 2
      • ZDE

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit