Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co teprve takový Doom a Duke Nukem, strašná vykrádačka Wolfensteina! Stydět by se měli.
  • Když zkousnu výklad příběhu jako konzervativní fanoušek Tolikiena, tak je to jinak docela slušná rubačka.
  • Jack1947
    Že bych to taky konečně dojel - a dal si to DLC?

    Njn, fakt potřebuje člověk nějakou motivaci aby dohrál hru... i když ono to to samé s podobným příběhem no nevím. Nojo a další problém je že Xbox jsem nezapl od té doby co mám vylepšený komp ( ou) hmm... *7*
  • Jack1947
    Prdlajda, grafika nebyla sice nejostřejší ale hnusnou bych jí zas nenazval.
  • Yep to je on :)
  • Já teda tuhle hru hrál ale připadalo mě to jako strašná vykrádačka Batman:Arkham City. Zvlášť v ovládání to bylo prakticky přes kopírák. To samé RPG prvky a bojový systém. Jediná novinka byl ten nemesis systém ale ten mě nepřišel zas tak úžasný a po čase se docela okoukal...
  • Tak Stredozem je nezabehnuta znacka jo? No to se podivejme. Ja si myslim ze problem tehle hry tkvi v tom, ze vetsina fanousku Tolkiena neni zvedava na nejakou tupou rubacku kde majty hranicar masi skutury ve stylu God of War, ale chteli by opravdu kvalitni hru, idealne nejake RPG nebo strategii inspirovanou treba Silmarillionem, tedy odehravajici se v 1. nebo 2. veku. (tedy to bych si pral ja)
  • karlman.hajsky
    Doufám že bude druhý. Hry ze světa Pána prstenů se moc nedaří, pokud nepočítám strategie, ale tahle se konečně povedla. Nenapadá mě jaký příběh by mohli pro druhý díl vymyslet, ale myslím, že ten svět je na to dostatečně velký. Hlavně ať se herní Pán prstenů drží na této úrovni, protože je fajn si v takovémto virtuálním světě hrát.
  • ten na tom WC sedí už asi pěkně dlouho
  • No jo, ale po case te to stejne prestane bavit a omrzi se to :-)
  • maros.goc
    NEMESIS system je fantasticky dokaz ze aj takyto zaner sa da este niecim vylepsit
  • konec zakladni hry tuto hru naprosto zabil. Horsi provedeni jsem fakt nevidel, k smichu.
  • Bill Nighy za mlada?
  • Myslím, že parkour je přesně to, co Středozem potřebovala...
  • Nemôžem si pomôcť ale ten pánko na úvodnom obrázku sa náramne podobá na jedného britského herca
  • Jazz
    Chystá se ještě nějaké nebo je Bright Lord poslední?
  • to vis, když ti nejaka zenska da, tak je dost pravdepodobne ze se tam ještě vratis, nez zkouset další :)
  • Na tuto hru sa tesim, az sa k nej dostanem cez resty hier co som sice pokupoval, ale nehral. Vsak nikde neutecie a riadne si otestujem ten ospevovany Nemesis system
  • A to je naozaj prekvapive? Je to predsa nezabehnuta znacka, do PR GTA aj FAr Cry sa uz nasypalo penazi na niekolko Mordorov :D Ono je sice fajn ze sa vyplakava nad neoriginalitou hier, ale samotne predaje ukazuju ze ludia sa do novych veci moc nehrnu :(
  • LuckyBaal
    co bych za to dal, zrovna dneska jsem si dával jednu hru *4* ale obávám se, že strategie bude až to poslední co bude vycházet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit