Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vojta_Ilavsky
    Jsem rád za úspěch této hry, třeba díky tomu vyjde Battle for Middle-Earth 3. :)
    A to bych byl moc rád. *2*
    • To nehrozí.
    • Kr.Pa
      Bod pro tebe, taky je to mé přání.
  • Myslím, že parkour je přesně to, co Středozem potřebovala...
  • karlman.hajsky
    Doufám že bude druhý. Hry ze světa Pána prstenů se moc nedaří, pokud nepočítám strategie, ale tahle se konečně povedla. Nenapadá mě jaký příběh by mohli pro druhý díl vymyslet, ale myslím, že ten svět je na to dostatečně velký. Hlavně ať se herní Pán prstenů drží na této úrovni, protože je fajn si v takovémto virtuálním světě hrát.
  • Jazz
    Chystá se ještě nějaké nebo je Bright Lord poslední?
  • ten na tom WC sedí už asi pěkně dlouho
  • Když zkousnu výklad příběhu jako konzervativní fanoušek Tolikiena, tak je to jinak docela slušná rubačka.
  • Jack1947
    Že bych to taky konečně dojel - a dal si to DLC?

    Njn, fakt potřebuje člověk nějakou motivaci aby dohrál hru... i když ono to to samé s podobným příběhem no nevím. Nojo a další problém je že Xbox jsem nezapl od té doby co mám vylepšený komp ( ou) hmm... *7*
  • Na tuto hru sa tesim, az sa k nej dostanem cez resty hier co som sice pokupoval, ale nehral. Vsak nikde neutecie a riadne si otestujem ten ospevovany Nemesis system
  • Já teda tuhle hru hrál ale připadalo mě to jako strašná vykrádačka Batman:Arkham City. Zvlášť v ovládání to bylo prakticky přes kopírák. To samé RPG prvky a bojový systém. Jediná novinka byl ten nemesis systém ale ten mě nepřišel zas tak úžasný a po čase se docela okoukal...
    • Co teprve takový Doom a Duke Nukem, strašná vykrádačka Wolfensteina! Stydět by se měli.
  • Nemôžem si pomôcť ale ten pánko na úvodnom obrázku sa náramne podobá na jedného britského herca
    • Bill Nighy za mlada?
      • Yep to je on :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit