Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nn tak nemesis system vubec nefunguje a s destiny 2 to nema snad vubec nic spolecnyho...
  • Hráno presně hodinu a refund.6e je to generická akční grindovací eh hra? Bo akční RPG - ne do RPG to má sakra daleko. Hrozívé je že se mi zdá že se grafika oproti jedničce zhoršila ale budiž to nevadí. repetetivní hratelnost se soubojovým systémem ukradeným z batman arkham asylum se nezměnil, opravdu s takovým rozpočtem nepřišla žádá inovace? Eh nemesis, no to by asi člověk musel hrát déle ale je mi jasné jak to funguje hele toho orka sem zabil před x hodinama a von se oživil a je silnější a kecá nový dialog so cool. Takže 5/10 obyčejné, generické, nudné s opakujícím se grindem. Víceméně destiny 2 akorát s orkama. Have fun. A to nepočítá člověk facku od vyvojářů kteří lhali kvůli cash grabu. Každý kdo tohle koupí jen přispívá k budoucnosti plné lootboxů, protože jestli tohle bude úspěch tak se toho chytne každé vetší AAA studio.
  • FYI na standardnej PS4 ma hra dost badatelny input lag :(

    https://community.wbgames.com/t5/Support/PS4-controller-input-delay/td-p/1690512?nobounce
  • Pokud to dokazes dohrat bez placeni tak to proste neni paywall. Navic podle strizlivejsich odhadu je ten posledni grindovaci akt za kterym je true ending na 10-15 hodin a uprime nevim jestli to same plati pokud jsi opravdu poctive luxoval vsechny ikonky jako hodnej kluk.
  • nightborne
    No, on za ním je... respektive, je za takovým... pay-hedgem, není to přímo wall =)).

    Ale neslovíčkařme a radši se shodněme, že to je dosti ošemetná praktika, což.
  • už jednička byla naprostý zlo.
  • Takze rict ze true ending je za paywallem je polopravda presne jak rikam.
  • Všechno záleží na tom, jestli odměna odpovídá úsilí. Jestli je to podstavený, jako většina mikrotransakčních her, tak né každej tohle po delší době skousne. Málo kdo nemá v hlavě přirozenej smysl pro "podvod", Kdy odměna právě neodpovídá úsilí a člověk se cítí jaksi nesvůj, nebo rovnou jako blbec, ale tu hranici určitě máme každej trochu někde jinde.
  • nightborne
    No takhle... nesmysl to je, ale s polopravdou bych byl opatrnější.

    Lze se na konec podívat, aniž bys utratil byť jedinou korunu navíc? Ano, lze.

    Je ten finální grind neuvěřitelně zdlouhavej, otravnej, nudnej a poměrně průhledně takhle nastavenej, abys měl chuť si nakoupit skřety a dramaticky si to zkrátit? Ano, je. Dle mého názoru.
  • Nevim, v singleplayeru to je pak uz jen o lidech, asi by me to trapilo kdybych mel potomka a ten nemel paru o hodnote penez a proste si ty loot boxy kupoval jako na bezicim pasu i když ma mrte casu si to dohrat i bez toho a kvalitněji třeba...
    Kazdopadne pokud jim někdo dobrovolne prispeje tak proc ne.. mohli to třeba popsat jako donation (dotaci) pro další vyvoj :).
    Kazdopadne ja to neobhajuji ale ani mi to asi nevadi, v multiplayeru (resp. v kompetitivním) by asi vadilo.
  • Ja jsem rozhodne neprisel hajit mikrotrasakce. To je proste svinstvo a takova vec by minimalne mela automaticky znamenat ze hra bude 18+ a mit varovani na krabici nebo ve storech stejne jako je to treba u cigar ale sireni polopravd a nesmyslu nepomuze nikdy a nikomu.
  • Tak ono staci cist a koukat jak se o tom mluvi a nekteri si to proste neoveri :D ale pokladaji určitou informaci z druhé ruky za pravdivou.
  • Ach tak. Prtiste to vezmu z druhe strany a zacnu od Ubisoftu abys pochopil co jsem chtel rict. *6*
  • ja zase slysel ze je to zdarily fake :) Kdo vi :)

    Edit: tak to pry fake je. Kdo by se chtel prodirat kupou balastu, tady mate sanci: http://archiv.ucl.cas.cz/index.php?path=RudePravo%2F1977
  • Já myslím, že je to český článek. A legrační je, že v jádru je to pravda (Mordor = moderní doba, Kraj a spol = požehnaná stará doba), akorát je to srandovně překroucené komunisty. Ale vlastně je to jedna z nejpravdivějších kritik Tolkiena, on skutečně byl "zpátečník" v nejlepším slova smyslu.

    PS: Pokaždé, když Pána Prstenů čtu (naposledy letos v létě), kladu si otázku, odkud asi plyne blahobyt hobitů... myslím, že generace vykořisťovaných Křepelků by mohly vypravovat... *3*

    Bohužel ničeho podobně hlubokého se v Shadow of Whatever nedočkáme...
  • spíš zhoršilo
  • Ono se v rusku za tu dobu ani moc nezmenilo
  • *1* To jo, komplikací je, že podle jiných zdrojů je ten článek z nějakých polských novin. Tak jsem to vyřešil šalamounsky a nepřidal zdroj.
  • Ristoro
    Mi se ten příběh líbil. Pána Prstenů mám hodně rád a vůbec mi nevadí, že si tady vymysleli vlastní příběh a některé věci prostě s trilogií nesedí. V některých recenzích dokonce příběh vyzdvihujou, takže je to zase spíše o preferencích. Určitě je o dost lepší, než byl v 1čce.
  • Ristoro
    To je teda dost v hajzlu, jestli je to fakt pravda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit