Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Aha zdá se že na NEMESIS je to více otravné stačilo snížit na normal ahle jde krájet snadno i ten Op skřet.

    Co je humus a že to tam vůbec je *11* *11* Dynamické rozlišení omg jakej tatar tohle vymyslel. Jsem se málem pozvracel ale stačilo snížit na 30% a hle je to ostřejší sice občas to připomíná Shadow of mordor ale na PS2 nechápu jak můžou bejt na High tak vyblité textury když třeba Orčí ksichty jsou povedené. Nemám moc smysl grindit armádu když vás zabije beztak nejakej bezvýznamanej a jsem rád že Lootboxxy nepoznamenali hratelnost. Na driuhou stranu těch 30gb ultra 4k textur je fakt škoda 100GB cvo bude příště 250 ? *7*
  • Jack1947
    Nemůžeš srovnávat hry co se koupí a F2p esport srance *7*
  • Jack1947
    Zrovna Deus ex je hra kde ty skill body ani člověk pořádně nevyužil *4*
  • Jack1947
    To myslím bylo už v1 dílu lol. Stěžovali si na to i v bonus webu... ty popravy byli podobné už v 1dílu taky.
  • No, nevim. Za me to moc zabavny neni. Nekoho krouhnu a zas ho nekdo nahradi. Sice nevim proc bych to mel furt dokola dela... pockat. On to rika sam v pribehu - pac to je spravny. :-D Defakto je to nekonecny lootovani.
  • Neni, no... :-D
  • Tak takovej matchmaking uz mel World of Tanks a nikdo se nad tim nepozastavoval, proc te to jako zacatecnika hazi k vyssim premium...
  • Hlavně největší problém v tom je překročení té hranice. Už se pomalu smazává rozdíl mezi hazardem a hraním single player hry (u multiplayeru hlavmě případě WG F2P už se dávno smazal). Lidi by si měli uvědomit, že dneska to není nutné, tak si to koupím, je jenom příprava na další změny, aby si hráči zvykli. Prostě pokud hra jenom umožňuje podobné věci dejte vývojářům najevo, že vaše peníze nedostanou. Her vychází mrtě, takže není proč si zoufat pro pár vynechaných.
  • Jsi genius ...mohl bych te citovat v nasem kniznim klubu?
  • Ristoro
    Souhlas. Ty komba co se tam dají sekat jsou brutální. A nemesis systém byl super už v 1čce, tady je fantastický.
    PS: Za mě má Shadow of War nejlepší animace poprav, radost pohledět jak Talion Olog Haiovi usekne ruku, potom nohu a zakončí bodnutím do zad nebo dekapitací.
  • Tak nechci si raději ani představovat, na jaké úrovni to bude za pár let. Když se podívám 15 let zpět a porovnám to s dneškem... tak z toho mám obavy. Bohužel to ale neovlivníme, jelikož vždycky tady budou rozmazlený děcka, co si to u rodičů vydupou. Na ty je to myslím mířené primárně a né jak trvdí oficiální zdroje, že je to pro lidi co u toho nemohou být tak dlouho.
    U mulťáku, pokud budu brát čistě MP hry (jelikož u primárně SP her jej obvykle ignuruji), je to podle mě dost subjektivní. Zrovna třeba u WoT, mě to také štvalo a štve, na druhou stranu jsem si z toho udělal motivaci. Zkrátka jsem chtěl nakopat zadnicim těm zbohatlíkům. *3* A podobně to beru i u jiných her. Zaleží na individuálním přístupu. Ale samozřejmě, až mi nějaká hra dá na začátku zasobník nábojů a oznámí že za zbraň si musím zaplatit, asi už mi žádná motivace vztek nepřebije. *4*
  • takže ak som si užil pár desiatok hodín v jednotke, dvojka bude prakticky to isté len v ružovom s vylepšenými mechanikami? to je celkom fajn správa. ostáva na whishliste a časom kúpime.

    vďaka za peknú recenziu a teší ma nová krv na games.
  • Je to stejná hra, jako Shadow of Mordor, graficky dokonce horší, než jednička s repetetivním obsahem. Těšil jsem se, ale tohle je zklamání
  • O tom sa ale bohužiaľ nerozhodne na našom malom trhu, preto príliš nechápem tým odporúčaniam, lebo v konečnom dôsledku rozhodujú predaje niekde inde.
  • Kravicka
    to je nechutny, jestli je na tom neco pravdy..
  • KronosDeret
    Ok, to je rozumný argument. Já sem taky koupil nový Deus Ex a pak se zhrozil, že si můžu za prachy koupit skill body a nevyužil jsem to neochuzen o jakýkoliv zážitek... otázka samozřejmě je, jak dlouho to ne nutné zasahování do herních mechanik vydrží ne nutné. Zvlášť u multiplayeru ... představa že si za pár kaček můžu koupit v PUBG bouchačku už na začátek mě vyloženě děsí. Nebo jinak nedostupné dalekohledy nebo extra silnou munici. U WoT mě to taky prudilo, ale ta je aspoň free a neschopovy jsou všechny průbojoný speciály k ničemu když to neumí hrát... ale pořád je to jak utahování palečnice. Ještě to nebolí, ještě to nebolí, ještě to nebolí. *3*
  • Sr_Lobo
    Za mě spokojenost (45+h) a lootboxy sem měl celou dobu upřímně u hnědele. Super arkáda s fajn soubojákem a jediný co mi vadilo byly nepřeskočitelný intra orčích kapitánů a warchiefů.
  • A nebylo by lepší koupit si tu hru a nekupovat si za peníze ty in-game věci? Čistě teoreticky se tím zvětší rozdíl mezi zakoupený kusy hry a počty in-game nákupů. A když se pak podívají do statistik a uvidí, že si sice hru koupilo velké množství lidí, ale za tyto věci zaplatil malý podíl hráčů, třeba se dojdou k závěru že se jim implementace podobných věcí nevyplatí.
    Pravda, oni to budou brát jako pozitivum i když jich prodají pár... ale i tak mi to příjde jako lepší způsob protestu. Proč se ochuzovat o výbornou hru jen kvůli věci, kterou v ní můžu v klidu ignorovat.
  • ty vole co furt tady v diskuzích máte proti open world hrám? *1* to je teď moderní?
  • Beckovy pribeh neznamena ze se budes bavit. Ale jestli cekas nejake temne drama, se slozitou zapletkou a moralnim presahem, tak asi obecne Lotr nebude spravna volba

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit