Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyz te zajimaji hry kvuli pribehu tak se podivej na cutsceny na Youtube a mas to zadarmo.
  • Tohle je pravne napadnutelne jako poruseni prav spotrebitele. Tesim se na prvni zaloby.
  • KronosDeret
    Přátelé hráči, prosím, ikdyž jste fanoušci Lotr nebo SW nekupujte jim to, čím víc na těchhle nechutnostech budou rejžovat tím víc toho budem ve hrách mít. Nakonec nezůstane nic svatý a budem si muset kupovat úkroky stranou a skákání za minipoplatky. Chceš se přikrčit? 5 euro, nový zásobník? 2 éčka.
  • btw jeste k mikrotransakcim, obavam se, ze nam zacina jejich era v AAA hrach a to dost brutalnim zpusobem. viz https://www.youtube.com/watch?v=Fb_7_o538dM
    TL/DR activision si nechal patentovat zpusob upravy matchmakingu. ma tam par dobrych napadu, ale i cast, kde matchmaking muze/bude upravovan aby podnitil hrace k nakupu predmetu za real money.
    priklad ve videu: profil hrace rika, ze rad pouziva sniperky, ale jeste nema ty lepsi. matchmaking ho hodi proti lepsim hracum s lepsima sniperkama, aby v sniper duelech dostaval na zadek a videl ktere zbrane ho owni. hrac si tu zbran koupi za real money. matchmaking ho pak zacne hazet proti slabsim hracum co radi sniperuji s horsima zbranema. hrac je bude ownit a bude spokojeny s dobre investovanyma penezma.

    moc zkraceny to teda neni, ale... pointa je, skryte herni mechanismy sou casto humus a nemam je rad.
  • Femto
    Takže překlad = další generická sračkaa. Repetitivní open -world, ale je tam hodně obsahu, takže nemůžeme jít pod 8/10...

    Naprosto zbytečná hra...
  • vrat se az si tu hru zahrajes, a pak rikej jestli si ji zaslouzi nebo ne
  • nehrals ale hodnotis, typicke. ja taky predstavu loot boxu v single hre nesnasim, ale pokud pise, ze nepocitovala nutnost si zadny loot box kupovat a vse se da rozumne ziskat ve hre, tak sem schopen to tolerovat.
  • TheGGG
    zase nevěř všemu co recenzent napíše... kolikrát se úplně trapné story glorifikuje a skvělé se poplive, nemluvě o tom, že na béčkovosti není nic špatného
  • "Dění okolo Shadow of War nějaký ten pátek sleduji a myslím si že i přes to si tu 8 zaslouží." LOL
  • Dementni fanboyove 3...2...1...ted.
  • Jack1947
    Přsně tak je to hnus a je jen na hráčích jak dlouho tohle bude pokračovat. SOW možná tenhle problém nemá spíš jiný je tam nepěkný grind.
  • Kravicka
    Béčkový příběh......

    tak nic no, jsem to chtel ve sleve kvuli pribehu.
  • Ahoj sarko prijdes udelat gamesplay?
  • Sarka je tady nova a je jeste nezkusena. Nekdy je fajn se podivat na hru ocima uplnyho novacka, proste takova jaka hra je a nehledat vsude chyby.
  • no, tak lidi co to musi komentovat uz predem aby ukazali jak jsou proziravy uz tu mame, tak muzeme zacit *3*

    jakekoliv placene ziskavani hernich predmetu, ktere ovlivnuji hratelnost (rozumnej vse, krome kosmetickych zalezitosti) je spatne a lidi by jej meli ignorovat. pokud vydavatel/vyvojar umele upravi hru, aby bez jejich nakupu, cloveka tlacila k nutnemu grindu, je jeste horsi. pokud je to pripad SoW nevim, nehral jsem a je to asi i dost subjektivni.
  • Games Trolls incoming! :D
  • Já jsem si recenzi užil, Šárko, to důležité si vní vypíchla a o té osmičce jsi mě přesvědčila. Dění okolo Shadow of War nějaký ten pátek sleduji a myslím si že i přes to si tu 8 zaslouží. A ten příběh není tak špatný, dokonce se na konci napojuje na filmové universe, takže za mně fajn spin-off nebo prequel pro filmy.
  • tady koukam musi clovek delit vysledny skore dvema, v nekterych pripadech i trema, aby se dostal na skutecnou hodnotu...

    jak muze tenhle copy&paste predchoziho dilu s naprosto nulovou inovaci, navic prolezlej mikrotransakcema a dlc, dostat 8? co presne je na ty hre na 8 z 10? grafika? pribeh, kde skutecnej konec je schovanej za pay wall? nebo snad stupidni combat, kde staci drtit jeden cudlik?
  • Lukass
    Tak osmicka u tehle zdimaci a naprosto nechutne hry uz vyvraci veskery iluze o herni novinarine. Diky redaktori, i diky vam jdou AAA hry uplne mimo muj zajem a penize bych za tohle v zivote nedal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit