Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Raziel_cz
    Vzhledem k tomu, kolik kravin s licencí Wh40k vzniká, mě docela zarazila věta o tom, že je GW na svůj produkt velmi opatrný.
    • Jojo, pak vychazeji taketo veci https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Eutechnyx.SoV1 coz je priserna srajka a jen prebarvena (a horsi) variace na predchozi hru toho studia.
    • Je, ale len ked sa jedna o nejaku podarenu fan-made hru. To uz lietaju pravnici a vyhrazaju sa:) Co sa tyka licencie tak ju davaju kadekomu a potom to tak vyzera.
  • Modlim se ke vsem bohum Chaosu at to nepodelaji. Na onlinovku ze sveta W40K cekam jak na smilovani od God Emperora
    • Raziel_cz
      Mám to stejně, akorát čekám na onlinovku ze světa Wh40k, kde si budu moct zahrát za tu nešťastnou Imperiální gardu. Doufám, že pátá frakce bude ona a ostatní budou následovat později – hrát za Tau by taky byla pecka.
      • XorxoxTalarius
        Imperialni Garda stoprocentne casem bude ... ale nevim jestli bude super hrat za neco co umre po prvnim vystrelu *1*
        • Raziel_cz
          Mně je úplně jedno, jestli umře po první ráně, nebo jestli mu dají procentuální šanci, že zakopne a rozbije si hlavu o kámen. Jenom ať už mě někdo sakra za něj nechá hrát. *1*
  • Lotr
    Prosím prosím smutně koukám....ať to nepodělají.
    • Free to play. Já si teda nepamatuju žádnou opravdu dobrou F2P onlinovku. Všechny byly meh.
      • Lotr
        PlanetSide? WoT? Pořád nic?

        Kašlu na to že je to F2P. I kdyby to bylo za plnou tak do toho jdu.
        I AM DESTRUCTION INCARNATE!
        To chci ječet s plnou hubou slin až to zapnu za svého Khornova berserka :D
        • Tak jinak, f2p MMORPG. A těm nademnou, LoLko jako F2P? Volvo pls.
          • Lotr
            PlanetSide 2?
            • PS2 je teda hodně light RPG.
            • rpg?
      • Vogon
        DOTA2, LoL, Smite, Lotro, Age of Conan, SW:TOR, Hearthstone, Path of Exile, Team Fortress 2,atd...
        • AoC ani SW:TOR nebyli jako Free to play zamýšlené, ale souhlasím s Lotrem i když sem ho nikdy moc rád neměl.
          • Ale to nic nemění na tom, že SW:TOR je F2P MMORPG a je dobré *3*
            • Podle mě to mění celkem dost, ale já taky doufám, že tahle hra bude super. Když se řekne F2P MMORPG tak si prostě vybavím hry jako Neverwinter Online.
        • PlanetSide, Heroes and Generals, WarThunder....
          • Quake Live
            • Jack1947
              Nosgoth, Hazard ops ... Rise of incarnates atp...
      • není, free ti play jsou akorát orkové, zbytek je za měsíční poplatky, huráa *1*
        • Nene free to waaagh a pak buy to play jako GW2
    • podle gameplay je uz pozde :(
      • gameplay z té pre alpha verze? ale notak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit