Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, sháníme pár dobrých lidí na společné hraní. V současné době jsme tři a hledáme parťáky. Hrajeme na serveru MC Titan survival. Stavíme společně království a hrajeme ve středověkém stylu. Máme akorát pár podmínek.
    Kritéria:
    -osoba starší 16+
    -vlastnit skype účet + mikrofon a sluchátka
    -znalost minecraftu

    ps. V případě zájmu mi napište na email. Bližší informace obdržíte později.
    Email: Patrick.jerry@seznam.cz
  • Tohle je přesně ta hra o které se bude mluvit ještě za 10-20 let. Svého času, když vyšla hra Doom, tak se stala předlohou pro spousty dalších her a zavedl se nový typ her (FPS, Doomovky). Nyní veřím, že se zavede další nový styl her (minecraftovky). Každopádně vzdávám hold tvůrcům, kteří ačkoliv nejsou velkým vývojářským studiem, tak vytvořili něco co nutí hrát i osoby, které by jinak hry vůbec nehráli (Mám 42 letého strýce, který je na této hře opravdu závislý). Ať žije minecraft. *4*
  • Kdo umi, umi. Kdo neumi tak cumi.. Ja jim to preju, u me nejlepsi PC hra od "roku xsrotu"
  • sankuri
    Minecraft je jedna z nejlepsich her jakou jsem kdy hral a jedna z mala u ktere jsem pozdeji opravdu nelitoval vlozenych penez. Zakladni grafika je hodne skareda, ale staci nejaky HD texture pack a je spokojeny i majitel Skyrimu.

    Btw jak tu nekdo rikal ze je to lego pro decka.. Mno chytraku zkus postavit treba funkcni (neni to jen model skutecne funguje) pocitac jako je tento a pak to sve tvrzeni zopakuj: www.youtube.com/watch?v=nWALarlARSE

    Osobne jsem se usidlil a rozestavel na teto uzasne mape:-)
    http://www.youtube.com/watch?v=hEOJ5opC_to
    • R.a.z.i.e.l
      Teda, ten počítač je vážně super, to muselo bejt práce. Oceňuju toho/ty co to stavěl/i. *4*
    • heretic
      Mne osobne sa vanilla minecraft textury velmi pacia. Ked vidim niektore tie HD packy, chce sa mi zvracat, ale kazdemu podla vlastneho gusta. :P
    • takovou mapy udelam lepší když mi dáš editor ke crysis enginu, porad nechapu smysl te hry *13*
      • Ten smysl má jako každá jiná hra stejnej....zabavit.
    • Kostky budou porad kostky,i kdyz na ne das fotorealisticke textury.
      Narazka na Skyrim je uz trapna.
  • lego jsem hrál když mi bylo 10 let pak jsem s tim skončil asi když mi bylo 14, takže tohle je hra pro decka.
    btw proč když to ma takovy prodeje neudelali normalni grafiku? *8*
    • SnakePlisken
      Ta hra nebyla z počátku vyvíjená jako komerční projekt. Nikdo nepředpokládal, že ta hra bude bavit tolik lidí. Kdyžtak si přečti o Minecraftu něco, než začneš psát hlouposti. ;) http://majncraft.cz/o-hre/
    • Lord_Blackadder
      Máš recht, standardní výroková logika je pro mimina, pro starší odrostlé generace je tady fuzzy.
      • smejki
        fuzzy FTW
    • Veskoslav
      To já jsem začínal s legem ve 3 letech a to Duplo, normální Lego až v 6ti letech, ve 14ti jsem přešel na Technik. A minulý rok jsem si koupil luxusní kopii X-Wing z klasického Lega. Lego není jenom pro děti Codásku, ale až vyrosteš, pochopíš:)
      • technic me bavil a i bavilo by i dnes.. ale zda se mi ze co se tyce technika nicmoc posledni leta me nezaujalo, porad sem nevidel od lega moc veci jako sem tehdy dostal "8458 - silver champion"
        • ta formule vypada dost jednoduše, mne se libi treba 8258 nebo 8109. kdybych mel dite tak mu koupim 8109 a k tomu 8070 aby mel co nakladat *4*
          • u 8109 si moc jisty nejsem ale ta 8258 asi o neco slozitejsi bude (hlavne je tam to rameno) ta formule ma taky pisty, tlumice, funkcni volant a packu na svednuti zadni casti kde je motor s pohyblivimi pisty... nicmene me u ty 8258 vadi ze to je v podstate "nakladak" = plechovka :D jak jsou na tom ty SW lega? videl jsem nejaky kriznik za 9000kc (silver champion stal kolem 8000) ale nevim jak je to na tom se slozitosti modelu a jestli se neplati jen za znacku SW a velky vylisovany kusy plastu (postrani casti krizniku)
    • Ringwraith
      Kdybych měl odpovědět vážně, tak bych řekl, že protože nemají žádný důvod proč ji dělat.

      Fanoušci udělají módy za ně. A ostatní prostě berou hru jaká je.
  • Veskoslav
    Ringwraith@tiscali.cz


    Nemohu už reagovat, takže takto: Fyzika v Minecraftu by naprosto popřela to, o čem je Minecraft, o svobodném stavění, bez omezení. Je to něco jako LEGO na pc. Tam taky nebyla fyzika. Ano byla zde fyzika v podobě gravitační síly, tudíž omezení, ale mohl jsi stavět absolutně absurdní stavby, co popírali jakoukoliv fyziku (kromě té gravitační). V Minecraftu to tak je. A existují módy či servry, kde fyzika je, jenom není v základní hře a to je dobře. Jelikož to je to samé, jako já bych chtěl v Assasin Creed místo koně, auto. Jsem padlý na hlavu? Ano jsem, protože to nezapadá do konceptu dané hry. To samé je i s Minceraftem. Pokud se ti nelíbí základní hra, můžeš jít na servry, které si lidé vytvořili k obrazu svému. Nelíbí se ti základní pack kostiček, stáhneš si jiný nebo si rovnou vytvoříš jiný. A o tom Minecraft je o svobodě rozhodnutí a o tom, že v podstatě si můžeš zvolit svou cestu. Což by s fyzikou v základu nešlo.

    P.S: Trolíku, jdi spinkat:)Stejně na tebe už nikdo nereaguje na vyvolání flame:)
    • Já naopak zahlédl, že jakýsi Veškoslav právě zareagoval a tedy bych tvoji argumentaci lehce zpochybňoval... *4* Mimochodem oceňuji, že mi dáváš prostor projevit svůj názor a přestal jsi kolem sebe metat hrubá slova s "drdovskou" frekventovaností... *5*
    • Me teda to prijde tak, ze naprogramovat fyziku do Minecraftu by bylo moc narocny (na programovani, i vykon v jave), i kdyz urcite super, takhle je to ale mnohem jednodussi :)
      • Tak ono přijde na to jak si takovou fyziku vůbec představuješ v Minecraftu. Já totiž třeba vůbec nevím. Z mého pohledu maximum by bylo, že každý blok, který není nějakým způsobem spojen se zemí, by se rozbil. V praxi by teda nešli udělat levitující bloky což by ale dost ublížilo Creative typu hry, nešly by dělat létající ostrůvky, budovy atd.

        Celá herní mapa, kterou si vygeneruješ je v podstatě síť prázdných bloků, které jsou nebo nejsou vyplněné nějakými "plnými" bloky. Tím chci říct, že nemůžeš položit blok na hranu mezi dva prázdné a tudíž ty možnosti fyziky v Minecraftu jsou aj tak omezené, aj kdyby se tam někdo nějakou fyziku snažil narvat.
        • No myslel jsem uplne komplet grafiku. Ta sit by byla jen pro inicializaci levelu a umistovani kostek, ale fyzika byla komplet kolize tech kosticek realtime. Ku prikladu, kdyby popadala nejaka stavba, tak by kosticky se kutalely podle gravitace realisticky, ale kdyby je pak zvedla chtel neka umistit, tak uz jen do ty site. Takhle bych to udelal ja :)
          • No to by ale vyžadovalo přepsat hru od základu. *15*
            • Tak penize sou ne? Deset milionu platicich zakazniku :)
          • EEE komplet fyziku, sorry :)
    • Ringwraith
      Rozumná slova, Vaše Minecraftovosti.

      Takže říkáte, že ani Notch, autor Minecraftu, by nedokázal naprogramovat takovou fyziku, aby zapadla do konceptu hry, kterou sám vytvořil?

      Zdá se, že plánoval hru neustále vylepšovat... takže se dá řící, že už je hra dost dobrá a další featury by byly spíše na obtíž, Vaše Minecraftovosti?
      • Kr.Pa
        Proc by tam mela fungovat nase fyzika ? Je to fantasy svet !
      • Lord_Blackadder
        Velkoslav má pravdu, jdi se bodnout, vycpat a vyspat.
      • Veskoslav
        Jak říkám, základní hra jakou je Minecraft, by měla zůstat tak, jak je. Vylepšení nechat na kumunitě, aby si sama udělala, co by chtěla, ale nevnucovala to ostatním. Navíc naprogramování skutečné fyziky by bylo více než obtížné a složité. Už jenom výbuchy pomocí dynamitu v Minecraftu jsou brutální.
        • Vylepšování by rozhodně neměl nechávat jen na komunitě. I když je to hra ve stylu "udělej si sám".
          Alespoň nějakého programátora na optimalizaci by si najmout mohli. Je trapné, když nějaký použitelný dohled, nebo výkonové optimalizace musí dělat komunita...

          Debata na téma fyziky nemá smysl. Stěžovat si, že tam není reálná fyzika je stejné, jako že v Diablu musíte zabíjet potvory. Je to prostě "by the design" - není to žádný Bridge Builder.
        • Vis jak by bylo uzasny, kdyz stavis most, nebo strechu nad hlavou, nebo gotickou katedralu, si hlidat, aby ti to nepopadalo na hlavu? To by byla hratelnost jeste x* vetsi (a zvlast v tom single / adventure modu, nebo jak se to ted menuje).
          • GlaDOS
            Jak by sis to jako představoval, když se kostky skládají NA sebe a nemohou se překrývat. Už jsi někdy viděl dům, kde se stavební bloky umisťují do sloupců? Nečekal jsem že i u Minecraftu tu bude otravovat jistá skupina provokatérů.
          • Murdoc
            myslím že na stavbu gotické katedrály by ti nestačila kalkulačka na rozpočítání nosnosti.. nech bejt prosimtě.. *15*
            • Ringwraith
              Pak by ale takové uskutečněné projekty byly skutečným dílem. *3*
          • Veskoslav
            Zjistím ti to jméno serveru, tam je něco podobného, jak popisuješ.
          • Ringwraith
            To jistě ano. Ale jak se zdá, Minecraft je už dost dobrý teď.

            Takže se dá říct, že Minecraft je v kontinuálním stavu perfektnosti a každá další věc jen k perfektnosti přidá.
          • to by pak ale nehráli decka a lamy co to hrajou ted a pro ktere je hra urcena
            • Veskoslav
              Ano Cody, ty jsi na to kápl. Skláním se před tvou chytrostí:)
  • Co to je za s*ačku s grafikou z roku 20 po Velkém třesku? Pokud bych chtěl být masochista, tak si zahraju radši VLAK! *1* *5* *6*
    • Ringwraith
      vocaroo.com/i/s02zA1QZXTXW
      • kdo to tam co krici? vubec tomu nerozumim *8* *7*
      • Jaj, jaks na to probůh přišel? *1*
        • Ringwraith
          Tak proč jinak by ho fanoušci tak bránili i před těmi, kdo prostě mají i jen neutrální názor?

          Musí být tak skvělej, že nestačí ho jen mít rád, ale musíš obracet nevěřící na víru! A Veskoslav je "high prest of Czech Minecraft", takže prosím projevuj mu náležitou úctu.
          • Tomu se rika laska no :))
  • minecraft hrajou jen buzny!!!!
    • Přesně tak :D
    • napsal jsem ze minecraft HRAJOU JEN BUZNY! Halooooooo *16* *16* *16* *16*
  • Minecraft je tak dobrej, jak je dobra vase fantazie.
    • Neni, moje fantazie nema rada kostky s vyblitou texturou
      • Veskoslav
        Víš z těch kostek stavíš a ještě něco: textur pack lze změnit na asi 50 000 druhů nebo si můžeš vytvořit vlastní.


        P.S: Takže to jsi neměl rád ani Lego?:)
  • Veskoslav
    http://www.youtube.com/watch?v=S-xaTha-zuU


    EDIT: Upravený LINK
    • LOL, vypadá to jak pre-alfa The Sims 1! *5*
    • Kr.Pa
      Video není dostupné.
      bro
      • Veskoslav
        Divné no:-X

        Tak zadat do vyhledávače: PRVNÍ ČESKÝ MINECON
        • ono ti to tam totiz do url prida strednik. Stredni vymazat...
          • Veskoslav
            Děkuji, už jsem to změnil.
    • BoB.2
      Dobrej for.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit