Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ringwraith
    Boha jeho, Veskoslav zase jede a nikdo ho nezastaví.

    Prostě Minecraft je dokonalý jaký je a pokud najdete nějakou chybu, tak jste prostě nepochopili o čem Minecraft je.

    Scientologům taky nemá cenu nic říkat, tak proč se otravovat s Minecraftisty. Jen ať se staví a užívají si to.
    • Provokatér *15*
  • Jeee, to litaj nekvalitni. Ono se asi proti Minecraftu nesmi nic rict :)
    • Ringwraith
      Přesně tak. Nesmí. Jen se modlit s ostatními. Tak se pokloň Notchovi! A jeho vysokému knězi, Veskoslavovi!

      Prostě hráči Minecraftu do hry investovali tolik, že jakákoliv narážka, že hra není perfektní je prostě rozběsní. Tady není nic k divení se a nechápání. Prostě je tady pár lidí, co musí bránit Minecraft před každým, kdo z něj není absolutně hotovej.

      Tak ať žije Veskoslav!
      • Nahodou, ja Notchovi fandim, fandim i Minecraftu, i tem dalsim hram, co udela, ale zaroven mi pride k smichu, ze Notch je uplnej antitalent na design, grafiku a vubec a stejne to dela sam, ze si na to nekoho nenajme? Uz jen ty stranky, to je jak kdyby to delalo petilety dite http://www.minecraft.net/ :) (jeee to bude nekvalitnich :)
        • na MC dávno nedělá Notch ale Jeb a Mojang Notchovo studio má několik zaměstnanců, kteří makají na všech hrách co chystají
        • Ringwraith
          Mě přijde smíchu jak jsou jeho fanoušci militantní. Měl by je všechny nahnat na jedno místo a vydat se na výpravu za světovládou.
          • To mi pride spis takova roztomilost a sranda je skadlit :))
          • Veskoslav
            Militantní? Jako opravdu vyčítat Minecraftu grafiku (lze si ji změnit k obrazu svému či si vytvořit vlasní pack textur) nebo absenci fyziky je poněkud padlé na hlavu.
            • Ringwraith
              A každej, kdo by ji tam chtěl je padlej na hlavu, Vaše Excelence?

              Protože Minecraft nikdy o fyzice nebyl, a tak ho nemá ani cenu fyzikou vylepšovat, mám pravdu, Vaše Excelence?
            • Veskoslav
              Ale proboha, ona se tu kritizovala fyzika a ta není "nedodělaná", ta tam prostě není.
            • Ringwraith
              A proč každému, komu se dodělaná hra nelíbí, řekneš, že má je padlej nahlavu a ať si stáhne nějakej pack? A co když se mu nelíbí ani packy?

              Prostě tvoje hlava nemůže zpracovat, že někdo Minecraft nemá rád? Někdo řekne, že by do hry chtěl fyziku a ty ho seřveš... *7*

              http://vocaroo.com/i/s02zA1QZXTXW
            • Veskoslav
              Co to meleš? Nelíbí se ti základní pack, změníš si ho. Já mám svůj vlastní, vytvořený, dělal jsem si ho měsíc, pro radost. Ale jinak jsem nic nedělal, všechno mám díky hře, která je naprosto dodělaná.
            • Ringwraith
              http://vocaroo.com/i/s0HMOLADhkvW

              Hmm, takže Notch je Bethesda 2.0. Vydá nehotový framework, který fanoušci obalí a dodělají. Hmm, a jelikož si hru vlastně udělali fanoušci sami, tak ji i brání.

              Dokonalý systém.
      • Veskoslav
        Já mám standartu Khorna:)A Notch patří jinam:)
        • Ringwraith
          BLOOD FOR THE minecraft GOD!
    • Kr.Pa
      Stahni si toto
      http://www.minecraftforum.net/topic/127377-16x-32x-64x-128x-256x12-lb-photo-realism-124-update-3292012/
      a nebrec nad grafikou
    • Veskoslav
      Klidně říct můžeš, ale ne tak debilně.....Jako vyčítat Minecraftu absenci fyziky, to opravdu může jenom člověk, co se snaží nalézt ajkoukoliv "chybu".
      • A to sem jeste nezminil grafiku :) http://thegreenheronsociety.files.wordpress.com/2011/09/20110923-083907.jpg
        • Veskoslav
          Neboj, to tady za chvíli někdo zmíní:)
  • Nebyl jsem mezi prvníma co to začli hrát a ani mezi posledníma. Na vyblbnutí pro děcka i dospělejší velmi příhodné, není to žádná drasťárna a rozvíjí představivost. Ale jako největší plus vidím v tom, že Minecraft ukázal širší herní scéně, že se mohou bavit i bez ultra grafiky.
    • Kr.Pa
      Hlavne i svetu ukazal, ze je tu indie scena a ta stoji za to
  • Uz jde v Minecraftu pokacet treba strom, a aby horejsek popadal na zem a nevysel ve vzduchu? To mi prislo legracni. :)
    • Jazz
      Mód existuje, je i v YogBoxu, ale normálně to tam není :)
    • fyzika tam takto nefunguje. pokud chces pokacet strom musis z nej vykacet vsechno drevo, listi uz pak opada samo. pak uz jen nadruhy den treba posbiras sazenice co z toho popadaji.
      • Tak to je trapny. Kdyz uz Notch neni schopnej udelat poradnou fyziku, nez yVel += gravity na kosticky nad sebou, tak by aspon mohl udelat, ze kdyz pokacim spodek kmene, tak se celej strom poskoci o to policko dolu :)
        • To není o tom že není schopný, akorát to tak prostě nefunguje. Každopádně jestli tě to tankuje moc tak je na to mod, že rozbiješ jenom ten spodní blok dřeva a automaticky se ti rozbije aj ten zbytek.
        • Stormangels
          Kdyby tam byla ta fyzika tak to by mě zajímalo jak by se stavělo XD třeba mosty to bys ty kostky musel svařit k sobě ne? XD
          • Veskoslav
            Nemá cenu:)Jenom stavění umělých jeskyní popírá jakékoliv fyzikální zákony.
          • No a to by Minecraft dostal uplne novej rozmer. Bych bral :)
        • Veskoslav
          To není trapné. O fyziku nikdy nešlo Minecraftu. Nevadí ti třeba i to, že ve volném módu může lítat?
          • Nevadi, volny mod jsem nezkousel.
  • BoB.2
    Ze začátku jsem nechápal, co na tom každej vidí, všude samý kostky... Pak jsem to zkusil a ono se od toho dalo odejít *9*
    • Tos hrál eště před tím než tam byly ty překlady, ne? *15*
      • BoB.2
        Ne už na to byla čeština.
        • Veskoslav
          Na Mine už dávno čeština je.
  • Ze začátku jsem nechápal, co na tom každej vidí, všude samý kostky... Pak jsem to zkusil a ono se od toho nedalo odejít :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit