Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Minecraft jsem přestal hrát před 3 lety. Hra mě bavila a myslím, že kdybych hru neznal, tak by mě hra dnes také bavila. Hru jsem hrál aktivněji asi 2 roky, přičemž ten druhý rok už byl nic moc. Hra mě pomalu přestávala bavit. Čím začal být Minecraft populárnější, tím to snad ještě bylo horší. Začal jsem hrát MC od 1.3 Bety (to je první verze bety po alphe).

    Minecraft byla dobrá hra a dalo se na ní hodně vyblbnout. Nechápu, proč je dnes všeobecný hate na Minecraft, který pramení z toho, že velká část hráčů jsou děti.

    Ano, je to tak!

    Minecraft je hodně dostupný, nenáročný a slavný na to, aby i snad sedmileté děcko si to mohlo stáhnout a zahrát. To už k tomu patří.
    Dnes Minecraft nehraji vůbec, jelikož i po tuně updatů to je pořád stejná hra, ba i je ještě horší. Pro mě ano, protože ta tuna updatů dává pomalu hře nový vzhled a bere mi ze hry to dobré, co si ještě pamatuji, i když v jádře je to stejné. Když jsem hrával Minecraft já, nešlo jednoduše zvýšit jas a člověk si připadal na tom světě sám. Žádné koně, draci nebo Endermani. Hra je dnes trošku někde jinde...
    • Já to mám podobně, začínal jsem ho hrát když o něm nikdo nevědel a teď už tak cca rok jsem ho pořádně nehrál. Presedlal jsem zas na factorio, prison architect a xbox :)

      Jelikož mi je 30+ a mám děti tak ty tím žijí, je to i večné téma rozhovorů mezi dětmi, skoro by se mi chtělo říct, že roste "minecraftová generace". Myslím, že je to dobře, ta hra rozvíjí fantazii, kreativnost a podobně. Prostě lepší než hrát střílečky, ne že by je děcka nehraly :) Jejich druhá nejpopulárnější hra je garrys mod, ale to je prostě jen další sandbox.
  • Hmm koukam ty komenty hra pro deti nic noveho neprinesla....

    Hmm tady nikdo nehral dodatky od komunity ze?? Tak pro priklad vanila ma neco kolem 500 itemu a takovej Vycraftujto server ma 20 000 ..... Zacinate od slevani nastroju a koncite obevovanim planet slunecni soustavy.
  • Nesahejte mi na Minecraft, nebejt jeho, tak bych se neměl o čem bavit s dětmi cestou z práce :D
  • Tilwaen
    Jeden hráč za dva roky práce vytvořil v Minecraftu textový procesor *4*
    • Krescz
      nerd
      • Sedlák.
    • To už je diagnóza :D
  • Hipstersky jsem hrál minecraft ještě než byl cool. Vyblbnul jsem se tam a od té doby to nezapnul, jelikož ta hra už pro mně nemá nic nového s čím by přišla.

    Nicméně nechápu ten hate na Minecraft. Že to hrajou děti, no a co? Vždyť je to v podstatě promakané lego, je to hra pro děti. Je jasný, že fotra od rodiny to bude bavit méně.

    Smiřte se s tím, že ne každý potřebuje herní zážitek ala Baldurs Gate. Už mě vážne štvou lidi, kteří jsou zaseknutí někde v době před dvaceti lety a co není Wing Commander je sra*ka.

    Já jsem osobně vyrůstal na C&C, Morrowind, Gothic a pak takový ty klasický DOSovky typu Commander Ken, Doom, Wolf apod. A můžu říct, že jsem si uvedené hry zkoušel nedávno po letech zahrát a vůbec mě to až snad na Transport Tycoon nebavilo.

    Takže si běžte brečet na své Amize
    • Jam97
      Naprosto se vším co jsi naplas souhlasím. Ale měl by jsi zkusit Minecraft oprášit a zahrát si nějakou promakanou mapu nebo dokonce si zahrát nějakou hru přímo v MC (teď třeba někdo udělal plně funkční Lemmings). Ještě k tomu, že lidi nadávaj na malé děti. Ano, je to fakt lego, ale viděli ty lidi co nadávaj, co se dá postavit z takového lega ? :D
  • Tak decka to hraji, no a kdyz sem byl decko hral sem Maria (pri vsi ucte, dneska uz bych to nehral)
    Hral sem i Pokemony (to uz nechapu vubec :-D) I ty hry s vajickem, uz si nepamatuju nazev.
    Proste kdyz to decka bavi, tak at to hraji, kazda generace ma svoje hry.
  • Nejprodavanejsi hra na PS4, se nedivym ze ju tak kupuju bo se jim neseka a bez plynule *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
    • kennyB
      Takže na pc se seká i tohle??? *1*
      • kdyz mas grafyckou kartu skoro 6GB tak asi tezko *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6*
  • MrSanta
    Dota nebo League of Legends nebo Minecraft - to je jak prašť nebo uhoď. Jestli je tohle budoucnost videoher, tak je to v pérdeli *1*
    • Tam už není místo, konzole to bohatě vyplňují.
    • Firingo
      Budoucnost je to co vydělává a že Minecraft ku*va vydělává *1*
    • porad lepsi nez padesatej dil call of duty, assasin creed nebo bugfieldu...
  • to je možné, tyto čísla však neříkají nic o kvalitě.
  • Stale lepsie ako keby tie deti hrali gta alebo cod :) https://www.youtube.com/watch?v=5ITftz_kbNs
    • Firingo
      Co vám na to mám říct? Jsem dospělej a bavilo mě to. Člověk který má velkou fantazii zde může strávit desítky hodin.
      Každý fenomén má své příznivce a odpůrce. Nevidím důvod Minecraft odsuzovat kvůli tomu jak primitivně působí - jde o ohromě komplexní záležitost *3*

      *jej chyba měla být reakce na příspěvek dolejc *1* Doplním ho i tam.
    • Kedaro
      Myslím, že je Notch i rád pryč ve své ultra drahé vile v USA. https://www.youtube.com/watch?v=Kulqcpfd7d0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit