Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já tomu hate celkem rozumím. U téhle hry nestačí mířit a klikat myší.
  • Stale lepsie ako keby tie deti hrali gta alebo cod :) https://www.youtube.com/watch?v=5ITftz_kbNs
    • Firingo
      Co vám na to mám říct? Jsem dospělej a bavilo mě to. Člověk který má velkou fantazii zde může strávit desítky hodin.
      Každý fenomén má své příznivce a odpůrce. Nevidím důvod Minecraft odsuzovat kvůli tomu jak primitivně působí - jde o ohromě komplexní záležitost *3*

      *jej chyba měla být reakce na příspěvek dolejc *1* Doplním ho i tam.
    • Kedaro
      Myslím, že je Notch i rád pryč ve své ultra drahé vile v USA. https://www.youtube.com/watch?v=Kulqcpfd7d0
  • to je možné, tyto čísla však neříkají nic o kvalitě.
  • Nejprodavanejsi hra na PS4, se nedivym ze ju tak kupuju bo se jim neseka a bez plynule *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
    • kennyB
      Takže na pc se seká i tohle??? *1*
      • kdyz mas grafyckou kartu skoro 6GB tak asi tezko *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6*
  • minecraft manii absolutně nechápu. Co je na té hře tak super mi ještě nikdo nedovedl vysvětlit a já, ač jsem jí několik hodin věnoval jsem na to sám nepřišel.
    • Firingo
      Co vám na to mám říct lidi? Jsem dospělej a bavilo mě to. Člověk který má velkou fantazii zde může strávit desítky hodin.
      Každý fenomén má své příznivce a odpůrce. Nevidím důvod Minecraft odsuzovat kvůli tomu jak primitivně působí - jde o ohromě komplexní záležitost *3*
    • Nechapu, co lidi na te hre vidi. Stavet kosticky jak kkt. Nereknu v 6ti letech. To uz bych si radeji koupil Lego.
    • Prosím vysvetlite to niekto aj mne.
      • Blue.Shark
        Hmm...někdo prostě rád buduje. Minecraft jsem sice nehrál, ale věřím, že by mě bavilo stavět si pevnost a následně ji testovat proti nájezdům těch...zombíků, nebo co to je. Podle mě na tom není nic divného.
      • musis pockat kym deti pridu zo skoly...
  • nevim jak je to mysleno, ale pokud si dobre vzpominam tak nejvic lidi v jednu dobu bylo ve hre World of Tanks a to na ruskych serverech 1,1x milionu, k tomu pripoctete jeste ostatni servery ....
  • MrSanta
    Dota nebo League of Legends nebo Minecraft - to je jak prašť nebo uhoď. Jestli je tohle budoucnost videoher, tak je to v pérdeli *1*
    • Tam už není místo, konzole to bohatě vyplňují.
    • Firingo
      Budoucnost je to co vydělává a že Minecraft ku*va vydělává *1*
    • porad lepsi nez padesatej dil call of duty, assasin creed nebo bugfieldu...
  • Wurm Online...
  • dr.gonzo
    no jo to sou ti PCckari co tady nadavaji na grafiku a na to jak konzole brzdi vyvoj a pak si dou zahrat minecraft.
  • Lloko uz stare nema co ponuknut
    Dota 2 je omnoho lepsia akurat chyba 3vs3 mapa
    Smite absolutne vytazi! toto ma najvecsi potencial na buduce moba hry
    uvidime co ponukne este heroes of storm od blizzardu :)
    • Jack1947
      SMITE je parádní hra. Tedy když frčí jak má. Souhlas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit