Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobně mě to trošku zklamalo. Čekal jsem víc možností jak editace, tak gameplaye. Ale obojí je vlastně neskutečně primitivní. Pokud někoho baví hry, kde ho limituje jen fantazie a chce si stavět a budovat... vřele doporučuju LBP2. To člověku celej minecraft rychle rozmluví. Stokrát víc možností. Žádné zdržování nudným těžením. Dedikované servery na sdílení výtvorů. A kvalitní komunitní funkce přímo ingame. Proti tomu mi tohle přišlo jako slabá demoverze.
    • A kazdemu je hned jasne co to LBP2 znamena
      • Kdybyste nehráli neustále CoD nebo BF tak víte že je to LittleBigPlanet pro PS3 :D
  • všetci ste chorí tak kvalitu hru som nehral pred 20 rokmi wofestejn 3D *1* *1* *1* aké su hardwervé nároky stai 20 € PC že
    • Kod v minecraftu není zrovna skvělej tak seš rád že i PC kde ti jde třeba BF 3,neseká i minecraft ... neplatí pro všechny
    • Mluvíte v kódech, nebo nejakou neznámou řečí?
      • vzdyt je to slovak, se nedivte, co slovak to retaard *11*
  • Veskoslav
    http://2i.cz/2i/i/4fbf5347/deea2926508e327965a160cd1e96dd96/78e65872a1.f.jpg
    • Kr.Pa
      EH ? 1x1px gif obrzazek s jpg priponout ?
      • smejki
        asi ochrana proti vynášení obrázků...
  • parádní hra, mám za sebou cca 6 hodin-ehm v kuse- jsou už 3h ráno *13* -
    ISSUES:
    - když jsem na lodičce a víckrát za sebou nahodím, tak mě prut přestane poslouchat
    -není moc vidět do dálky- ale za to asi může slabej xbox hardware
    -zatím jsem nenašel žádný diamanty, který nutně potřebuju na diamantovej krumpáč, kterým vytěžím obsidian, nebo co
    -občas se ztrácím v tom podzemním labyrintu, co jsem vyrobil
    • Ph'nglui mglw'nafh C'thulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn!
    • Diamanty se nachází jen ve vrstvě mezi bedrockem a čtrnáctou vrstvou, pokud se nepletu. Pokud budeš systematicky kopat tunely, tak máš šanci najít asi tak 1 diamant na každých 800 kusů kamene.
      • Taky teď nevim, ale buď je to 12 nebo 16tá vrstva :)
        • PreidaQ
          Prostě co nejhouběji. Ale občas člověk nemusí na diamanty hóóóódně dlouho narazit. *13*
          • Ne to je právěže špatně, nejhlouběji je layer, tuším, 1 nebo 0 a to je poslední vrstva bedrocku(adminia), di na první vrstvu, tuším, 5 layer a vodpočítej si na layer 12, a začni kopat se systémem(tunel do předu, tunel do zadu, do stran a pak v nich to samí atd...). Potom máš velikou šanci, že je najdeš.
            • PreidaQ
              Tak já to dělám celou dobu špatně. Ahá.

              EDIT: každopádně: http://www.minecraftwiki.net/images/c/ca/PercentOfOreByHeight.png
  • jo a taky hrozně potřebuju VŠECHNY achievementy !!!!!!!!!!
    • a taky potřebuješ ŽENU *2*
      • To je další achievement? :D
        • pro mě jo:((
  • konečně něco pořádnýho na xbox, hrozně mě bavily ty čistě stavebnicový klony, takže jsem si MINECRAFT prostě musel koupit*14*, teď mě zajímá jestli budou mý "GEARSofWARLoving" friends budovat v mulťáku něco většího *1* *1* *1*
  • Kr.Pa
    Doufám, že recenze PC verze nebude jen ze Singleplayeru ale z nejakeho serveru
    • k čemu recenze na několik let starou hru? všichni, který by ta recenze mohla zajímat, stejně Minecraft sami hrajou, takže o ní už vědí všechno, v recenzi by se nic novýho nedozvěděli... a pochybuju, že tady je někdo, kdo neví, o co jde...
      • Kr.Pa
        hmm, hra je stara 7 mesicu, ma ji 6 000 000 hracu, proc ji recenzovat ze ?

        ok, hry ktere hrajeme proste nebudeme recenzovat ...
    • PC vysla uz v listopadu, jenze na PC se uz sere. Rad bych to napsal slusne, ale jak se mluvi o xsrotech tak mi vre krev v zilach
      • Kr.Pa
        PC recenze tu stale neni ...
        Games se asi boji
        • Trol.diskuzni
          A myslíš, že ta recenze vůbec někdy bude? Já osobně nevím...
          • Kr.Pa
            nebude
      • ...tak sem nelez...
  • Já si to chtěl koupit jen do chvíle, než jsem si vyzkoušel způsob ,,craftování", tím jak je to tam všechno předpřipravené, to ztratilo svoje kouzlo *9*
    • Tak proc to hrajes na Xsrotech?
      • No právě že nehraju *1*
  • Murdoc
    Já nevím jak vy ale já si ze svým industrialcraftem, buildcraftem,railcraftem, betterdungeons a redpower vystačím naprosto.. a vytváření kombinací v nuclearním reaktoru plus kombinování energetické sítě základny a automatizovanou výrobou je naprosto geniální záležitost..
    • da sa to aj multiplayer ?
  • jindra.veliky
    jeste jsem se chtel zeptat jestli neplanuje slecna z redakce zrecenzovat treba: Emilka Holubova: Montezunuv poklad *4*
    • slabší Jindro, zkus třeba příště.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit