Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ešte to nemám ale je to super hra do minecraftu
    mate minecraft beta 1.8.1 dajte si to tam je to lepšie
  • Mám mod vesnice v minecraftu docestoval jsem do te vesnice ale byly tam jenom baráky a vesničani nikde nevíte co mám dělat??
    *9* *9* *9* *9* *9* *16*
  • Nemusíš. Stačí jít dostatečně daleko, do míst, kde jsi nikdy nebyl, aby se tam vygenerovaly nové chunky s novými věcmi.
  • Kr.Pa
    Ano, u spawnu jsou povolene jem male pozemky, velke budovy/veci se staveji dale nebo na jinem svete.
  • Black_Hand
    lol...zkus si pustit naky videa z minecraftu na youtube kanale BlueXephos ... a na sve tvrzeni hned zapomenes :).
  • Amylee.Anderson
    Zrzci nemaj duši, tak nepochopí kouzlo Minecraftu... Z toho si nic nedělej, většina lidí tu nejsou zlí, aby se ti za to smáli :-*
  • wasd: Mluvím o malém serveru pro skromnou komunitu lidí (max pár desítek lidí). U velkých serverů je buď potřeba zavádět ty tvrdá opatření (pidi stavební parcely a tak), nebo mít v záloze dost lidí, kteří se budou starat o nováčky a vyhazovat griefery.
  • Kr.Pa
    muzes hrat i bez originalky
  • Jestli chceš něco s vesnicema tak si stáhni mód Millenaire pokud ti vadí nevyužití sedel tak si stáhni MoCreatures pokud řikáš že ti stačí jen železný věci tak nehraj Survival ale Hardcore.
  • Prosím tě a jak jsi je dal pryč, mám zapnutý adblock plus takže nemám žádné reklamy okolo, prakticky na všech stránkách co pravidelně navštěvuju, ale tyhle se mi stále zobrazují. Určitě bych si mohl najít nějaký návod, ale tak jako většina lidí jsem na to moc pohodlný a proto jsem se normálně a slušně zeptal.
  • To už sem zkoušel. *9*
  • tak popros nekoho at ti to koupi a pak mu dej penize...
  • rancor1223
    To je teda super. Já zpravidla lezl kde se dalo když jsem hledal pěkný místa, takže cestovat někam kde jsem ještě nebyl by byla makačka na dlouhou dobu... A byl bych tak daleko od těch staveb o který mi jde, že by to nemělo smysl...
  • Hele a můžou tam hrát lidi co nemaji Minecraft koupenej? Nebo zná někdo možnost jak si minecraft koupit, když nemám možnost kreditní karty?
  • To jiste jo, ale jestli jsem to dobre pochopil tak se tu bavime o hre, jako bys to hral sam v singlu. Takhle to na serverech hrat nejde :(
  • Ono stačí mít ochranu truhel, zálohování (+worldedit pro snadnou obnovu) a mcbans pro globální banování škůdců (ban na mcban se zpravidla rovná banu na většině serverů).
  • ..zkousel jsem pustit server, do 5ti min. se zacalo krast, nicit a vrazdit (mody v minecraftu/cheaty nesnasim)
  • To je bohuzel na vetsine serverech, nikde zadna svoboda. Jenze to bys musel mit server jen pro svoje pratele... Docela me to stve, rad bych se pridal, ale tezko se sezene parta "normalnich" lidi co maji smysl pro hru.
  • No až na to, že je to tam celí po*raný malýma pozemkama a tim jste zabili vlastne princip te hry a to si stavet co chcete, jak chcete, kde chcete.
  • proč si člověk, který určitě velkou část svého času tráví u počítače, neumí ty pitomý reklamy dát pryč? OMG

    Já tam žádné reklamy nemám. A proč? Protože tu nekladu přihlouplé otázky a raději jsem si našel návod, jak ty reklamy dát pryč. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit