Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jazz
    Máš smůlu jo ?
    Já už táhnu mapu od 1.4 a vesnice tam mám....
  • jindra.veliky
    to s radosti... *2*
  • Nové věci se budou objevovat v nově generovaných oblastech. Stačí tedy jít do neprozkoumaných částí světa.
  • koukal jsem na mapu, mate moc hezky stavby :)
  • Kr.Pa
    Toužíš i ty po velkém světě plném dobrodružství a neomezených možností? Kde můžeš vystavět své sny a nalézt spoustu spřízněných duší? Tak přijd' a dokaž, že máš odvahu! Zveme tě na Minecraft server http://minecraft.pardalove.cz/
  • SirArag
    Já mám světů víc. Hraju v tom starém na verzi 1.7 i v tom novém na 1.9 pre-release. Když mám chuť zkoumat, zahraju si 1.9, když chci pokračovat v projektu, zahraju si mapu z 1.7

    A nevím jak přesně se to dělá, ale pomocí MCEditu, WorldEditu a možná i SinglePlayer Commands se dají části starého světa přesunout do toho nového.
    Zatím sám nemám tušení jak se to dělá, ale vím, že to jde ;)
  • SirArag
    Pokud vím tak draky tam chtěl přidat už snad před půl rokem a lektvary většinou k RPG tak nějak patří. Navíc chtějí a vždycky chtěli (alespoň to pořád píšou) udělat hru zábavnou a zrovna tohle mi zábavné přijde ;)

    Ale kdo ví jestli to nakonec není jak jsi řekl (Za draky si ale stojím. Pochybuju, že před půl rokem věděl co se teď bude dít :)
  • Kr.Pa
    Tak to říká ten co nikdy nehrál na serveru, kde je spousta lidi, pluginu a i obdivovatelu tve prace. Naco stavet neco, co ti nikdo neohodnoti ?
  • rancor1223
    Ne, žádný mody nepoužívám. Jde o to, že v každym patchi jsou nový věci. Jako příklad třeba přechod z 1.7 na 1.8. V 1.7 mám svou pevnost se všema možnejma blbůstkama, od podzemních farem po redstone pasti na moby. Stáhnu 1.8, kde mají být vesnice a nový biom, Hunger bar a třeba melouny. Ale na mapě vytvořený na 1.7 (a náležitě rozlehný) nenajdu ani vesnice, ani novej biom a pravděpodobně ani melouny. Budu moc využívat jen nový fce a věci co nezahrnujou změny v prostředí. Stejně tak když přišla tráva. Kdo chtěl trávu, musel si nechat vygenerovat svět na nový verzi...
  • Tak já osobně preferuji právě singleplayer.
  • Fakt pojeba.y reklamy...
  • Tak to funguje jen když máš nainstalovaný nějaký mody nebo ne?

    A právě to hledání je v současnosti na vesnicích asi to nejzábavnější. Mě spíš štve, že na počítači na kterém jsem spustil Crysis téměř na plné detaily se mi Minceraft neuvěřitelně seká když mám objevenou trochu větší plochu.
  • Off topic: Proč se ty pitomý reklamy v tom videu neustále otvírají? Dobře, chápu, že nějak si na provoz webu vydělat musíte, ale proč když ji jednou zavřu tak za chvíli vyskočí znovu, je to neuvěřitelně otravné a absolutně mě to rozptyluje od děje v jakémkoliv klipu. Mohlo by to být jak na jiných webech kde když ji jednou zavřu tak už zůstane zavřená? Díky
  • To je potom smutny no.A neurazim se,spis mi nad dmnci takovych lidi zustava rozum stat *3*.
  • Jn,ta hra je pekna sr*cka co.Vypada jako z roku raz dva,nema zedne cingrlatka ,lesknouci plochy co hazi prasatka apod.Naprosto te chapu hele.
  • test
  • za tenhle hnus chcou peníze jo ?
  • rancor1223
    Samozřejmě, že vím že je to beta. A ano, vím co je Adventure update, ale já si dobrodružství představuju jinak než půlhodinový bloudění po mapě a hledání Vesnice/Strongholdu.

    Ale já neříkám, že je to špatná hra, to nikdy! Je to super, jen tam v poslední době vzniká spousta děr, které mě dost odrazují...

    EDIT: Tak půlhodinový hledání už od 1.9pre4 neplatí, díky Ender pearl
  • rancor1223
    A jaký prosim tě? *3*

    Když si zapnu verzi 1.7 udělám si tam nějakou velkou a náročnou stavbu a pak vyjde 1.8, kde jsou vesnice, tak mám smůlu... Zahodit svět starý a jet odznova ve světě novym.
  • rancor1223
    A pak budou vycházet další a další updaty (tak jak je slíbeno), jen možná ne tak často...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit