Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Protože to tak udělali jiní? Ty neumíš číst?
  • Takový kripla jsem ještě neviděl.Naletět na klíč na aukru,tleskám ti..
  • Asharak
    Že se máš pořádně dívat, co kupuješ, když nejsi v originálním obchodě a nemáš si stěžovat kvůli své blbosti na originál. (tedy minecraft samotný, včetně mojanga)
  • Pokud si tedy zadny napad neukrad a nevydelal miliony, jak vis, ze to je nejrychlejsi cesta k penezum?
    Spis tvy posty vidim na starou dobrou zavist...
  • Co to je za blby prirovnani? Na aukru se stejne jako na jinych aukcich da standardne kupovat hry.
  • Kr.Pa
    Pokud vím, Notch psal, že inspirací MC byl Dungeon Keeper 2
  • Kr.Pa
    Pointa tvého 1. příspěvku ?
  • Asharak
    Achievement earned ?
  • Asharak
    "Normálně, to by si nevěřil co se mi stalo. Byl jsem u ťamanů a viděl jsem tam krásný adidasky, jen za 300,- Kč!!! Tak si je koupím a ony se mi po pěti dnech rozpadly... chápeš to ? Adidas! Už na ně příště kašlu." Neměly třeba 4 pruhy?
  • Přesně tak ... zkus nějaký mod. Já osobně doporučuju Tekkit ( http://www.technicpack.net/tekkit/ ) Tolik nových možností až jde z toho hlava kolem :) Pak ještě stáhneš tohle ( http://forums.bukkit.org/threads/admn-mobcontrol-v1-2-full-control-over-which-mobs-can-spawn-and-which-cant-1-1rb-1-2.54280/ ) a vypneš si spawnování creeperu :) Ti jediní mi taky celkem lezou na nervy takže jsem se jich zbavil :)
  • Ja jim teda uz nefandim. Koupil sem (i muj kamos) Minecraft na aukru, pze sem je chtel podporit a po mesici mi odebrali Premium ucet. Ja blbec nevedel, ze premium ucet se musi koupit jen a primo od Mojangu. Jinak smula. Maj si vocasove udelat poradnej key generator a ne ze kdejakej bambula po netu bude prodavat fake serial cisla jako na bezicim pase. Proto je to chyba Mojangu. Pak me proste odriznou jako by se nechumelilo. Ale pr*** na ne, hraju na serveru s online hackem a mohl jsem to hrat i pred zakoupenim origose. Takze Mojangu, go f*** yourself. *15*
  • na konci je tusim drak a to je konec
  • Mojang popírá Jejdáskovu teorii a mrtvém hraní na PC :-D Jejdásek nástup, popírači z Mojangu útočí!
  • zkus nejaky mod, nedavno sem koukal ze nekdo dela singleplayerovy RPG s questama
  • zrejme narazis na infine miner, ale podivej se na ostatni hry.. treba dooma? kazda FPS ho kopiruje.. navic se tim notch nikdy netajil ze inf. miner byla jeho inspirace
  • Žádný, nejsem zloděj. Tvá pointa?
  • Tak v singlu hlubší cíl chybí, ale v MP se můžeš připojit na server, kde pomocí pluginů má hra úplně jiný rozměr. Třeba plugin na skillování, kdy můžeš zvětšovat svou sílu trénováním na těch potvorách či hráčích a čím vyšší skill máš, tím větší šance, že někoho zkolíš jednou ranou :)

    Já teď hraju jedině MP, protože to dodává hře opravdu jiný rozměr.
  • presne si to vystihol. To spawnovanie je nepochopitelne a priserky nemiznu cez den. Zobudim sa rano a do obeda len kilujem bubakov, potom nieco postavit a o chvilu je zas noc. To by chcelo nejake automaticke gulometne veze okolo domu *2*
  • Odulin
    Ale jo přeju jim to. Už sem se několikrát snažil dostat se do toho, ale nevim proč, prostě to nejde...a že jinak můžu hrát téměř cokoli. Tady mi prostě chybí nějaká větší hloubka...nebo lépe řečeno CÍL...jakýkoli. Kdyby byl cíl třeba určité skóre za zabité potvory, které by se spawnovaly čím dál častěji a těžší..nebo třeba nějaké přírodní katastrofy:). Nebo přežít určitou dobu (taky těžší a těžší potvory) apod. Je pravda, že poslední pokus sem tomu dal někdy před rokem myslim, takže se od té doby jistě leccos změnilo. Ale možná je zrovna tohle důvod proč to tolik lidí baví...absence konkrétního cíle. Ale i když mě to nebavi hrát, ostatním to přeju..baví mě totiž pak koukat na ty výtvory:D
  • Já to začal hrát cca před měsícem a víc závisláckou hru jsem nikdy nehrál. Zkoušel jsem to jen jednou, někdy v prvních verzích a nijak mě to nebralo, tak jsem nechápal, co na tom každý vidí a teď se od toho nemůžu odtrhnout. Nejde to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit