Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Svobodu, volnost..můžeš dělat cokoliv, vyhoděj tě nahýho do světa, kde můžeš dělat cokoliv, cokoliv si postavit, cokoliv rozbít.. :)
  • Co všichni vidíte na tom Minecraftu? Jestli mi to nikdo okamžitě nevysvětlí, tak ho taky začnu hrát!
  • Pokud je to nejkratsi cesta, tak kolik uz mas milionu?
  • :-D ty mas ale predctavivost
  • mam rad survival mod ale porad me mrzi ze ten potencial minecraftu je tak neviuzity, strasne pomaly vyvoj (od ty doby co to za Notche prevzal ten druhy clovek to je mnohem lepsi).

    Porad cekam ze se z minecraftu predevsim survival modu vyvine nejaka serioznejsi hra s hlubsimi moznostmi ale zatim to vypada ze se toho asi nedockam.

    mam jednu mapu kterou si kopiruju uz od alfa verze kdy ve hre nebyli ani Biome, mam tam jednu velkou stavbu kterou prubezne predelavam a rozsiruju, tolik prace to dalo (a smrti) ale ve vysledku to nemohu nejak vyuzit, ta hra je tak jednoducha az je s prominutim blba (nemyslim to spatne) ale proste system kdy se mi v me stavbe objevuji explodujici c*raci za zadkem a pavouci za rohem i s dostatenym odvetlenim a nekdy na nepochopitelnych mistech, a vubec proc se tam ty potvory tak deb*lne spawnuji...

    dalsi problem je ze tam chybi nejake inteligentni NPC, neco co by dalo moznosti nejake seriozni hry (obchod, skilly, doprovod, zajimavejsi craftovani a tak dale )...

    zkratka mi tam toho hodne chybi (survival mod) a krome staveni a nutnosti zabijet zvirata abych vyrobil sipy nebo abych nezemrel hlady tam nic jineho neni :(
  • To mi připomíná jak zbohatl Bill Gates, nj nejkratší cesta k bohatství je holt nápad ukrást a pak na něm vydělávat
  • Veskoslav
    Dneska jsem si postavil středověký hrad. Problém vidím v tom, že jsem jaksi pozapoměl na čas. Vypadá nádherně, ale 7 hodin v prdeli:-D
  • Notch zdá se nastartoval moc hezkou rafinerii
  • Hanzales
    Já fandím já fandím :)
    Minecraft jsem kupoval, když jsem byl 4 999 956 na řadě a u prolomení toho 5M prodaného kusu jsem zrovna sledoval Twith TV, každopádně je mám rád hlavně proto, neb ukazují, že vydělat se dá i na hře, která není založená na principech jako ty nejprodávanější AAA tituly.
    Přišli s chytlavou hříčkou (sám někdy sebe nechápu, jak pořád kutám kutám) a úspěch jim od srdce jen a jen přeju. Vlastně každému, komu se finančně zadaří díky jeho píli ten úspěch přeju. Ti lidi nesedí na prdeli jako my co furt brbláme, že prachy nemáme ;o)
    Úspěch naopak nepřeju těm největším nenažraným korporacím. Oplývají bohatstvím na úkor kreativity atd. atd. atd. a hlavně je jim to pořád málo....
  • Tak to jim přeju :) Minecraft je hra, u které jsem strávil zatím nejvíc času.
  • Asharak
    zničil by pak sluneční soustavu *3*
  • Za takovou kravinu?
  • To je mi přirovnání:D
  • Asharak
    To by bylo jak udělat ze slunce červeného obra ^^
  • ted by mohli udelat minecraft na lepsim enginu
  • Asharak
    Gogo Mojang!!! *4* jen bacha na kravaťáky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit