Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Erien
    Nejlepší jsou ti, co to odsoudí ze screenshotu. :-X
    • Novy stinovani saje a odsoudil jsem to po trech dnech hrani legalni verze v MP. Pointless.
      • Nové stínování je jednoduché vypnout. Mimo to nevyužívá o nic víc paměti než klasické stínování.
        Klasické se k minecraftu sice hodí víc, ale nové je takové hezčí. Používám oboje a střídám to podle toho na co mám zrovna náladu. Teď když jsem si koupil nový počítač se mi konečně svět načte prakticky hned takže si změnu nastavení tolik nerozmýšlím, ale rovnou zkouším.
    • A ještě k tomu když je ten screenshot z nějaké prastaré indev verze. *1* Mě se grafika minecraftu libí. Všechno je tak pěkně stylizovaný do těch kostiček, navíc jak tam mají teď to nový stínování, tak to vypadá fakt nádherně.
  • Vy co to kritizujete, zkouseli jste to hrat. Asi ne co je to velmi kreativni hra kde si muzete postavit cokoliv ale jak tak vidim tak mate vimity mozky od linearnich her jako jsou CoD.
    • Koukám, že nejvíc plusek má vždy ten koment, ve kterým se plive na CoD. Singl nic moc co si budeme povídat, ale multiplayer má dobrej. Tak honem sem s mínuskama pařani CoD co se za to stydíte :D:D:D
      • Neříkám, že mně COD nebaví, ale poslední dobou už mně přestává bavit hrát pořád dokola jednu hru. Popravdě mně nejvíc bavily první dva díly. V té době nebyl třeba žádný přehnaný bump mapping, odrazy, které ti téměř odrazí i tvůj obličej nebo textury kvůli kterým to vzdá nejedna grafická karta. Ano, grafika je dobrý bonus, ale já jsem schopný se zabavit i u Minecraftu, Dwarf fortressu, Wesnothu nebo třeba Pacmana. A to nejsem zrovna žádný pamětník (není mi ani 20).
    • Omlouvam se za gramatické chyby.
  • sssssssssssssssssssss bum :)
    • do the creepsssssssss *3*
    • Ty budeš taky dementní z té hry..
      • ne u me to je dlouhodobejsi...
  • Autor mel originalni napad, ted je v baliku, takovi si to zaslouzi.
    • ono to zase az tak originalni nebylo.. viz Dwarf Fortress nebo Haven and Hearth.. akorat to udelal vic lego stylem a pristupnejsi vetsimu poctu lidi.. a taky mu pc gamer udelal slusnou reklamu :D .. ja mu ty dve stovky rad dal a urcite si je zaslouzi, jen vic takovych :)
      • presne tak, taky to dost propagovali na /v/ 4chanu :)
  • MC je velmi povedena hra,ale neni to pro vsechny.Ne kazdeho bavi neco tvorit.Me to bavi hodne a ta retro grafika se k tomu hodi.
    Jinak na lidech co tu hru odsoudi kvuli par screenshotum je videt ,jaci to jsou omezenci.
    MC v sobe ma vice invence nez vetsina dnesnich fps dohromady,ale maji hezkou grafiku a to je to,na cem takovým lidem zalezi.
  • Podle recenze od Masterminda ta hra moc dobre rpg neni, az na ty lisky.
  • "...vlastně ani ne, ze hry jen zmizí nálepka beta. Přidávání nového obsahu i funkcí a obecně řečeno péče o hru, bude probíhat stejně jako nadále...."

    Ze len zmizi nalepka Beta? To ma zase on odkial. Ved finalna verzia Minecraftu ma mat v singleplayer aj neaky pribeh. Tak to Notch povedal este v Alpha verzii ked sa nemylim.....

    A o com je MC? To si treba zahrat multyplayer na poriadnom servery kde sa ludia pretekaju kto urobi krajsiu budovu :). Rozhodne to nieje hra pre ludi co maju 10 hier a nevedia co maju skor hrat. MC je skor taka bokovka, na uvolnenie a fantaziu.

    Posledna vec lebo autor clanku to napisal zle. Tych 1.8M platitelov nieje myslene ako u WoW. Tu sa neplati mesacne poplatky. Kupis si hru a je nazvdy tvoja, lebo mam pocit ze niekto to tu pochopil ze je to ako MMO hra...
    • Inu, do 11. listopadu zbývá ještě dlouho. Podle mě může přibýt příběh a podobně už v betě a nakonec tedy bude stačit jen odstranit tu nálepku.
  • Verze 1.5 vyjde příští tejden. :)
  • ja minecraft hraju a baví mě.Rád stavím a tvořím různé stavby.A Navíc Díky Pluginům je to eště mnohem lepší a taky jsou na to různé mody a dokonce i Texture Packy ktere ti to udělaj i na lepší Kvalitu obrazu.Už jen z toho že základní Minecraft běží na 16x16 a Texture pack je na 128x128 a ted se už vyrábí a testuje 256x256
    Jako mam v minecraftu Letadla,auta atd třeba výtah nebo bránu padací most.Těch Pluginu je spousta a tak i modů.
    • Jo a pokud máte zájem zajít na můj server s Pluginama i Zone ochranou a lockem tak je to bohužel přez hama i když dnes už to možná pojede bez něj.

      Hamachi: Místnost:Caaft Heslo:mine
      Verze Minecraftu 1.4
  • Choď si radšej zahrať ten tvoj tunelový a nascriptovaný call of duty black ops a drž hubu....
    • omyl

      Je to nejaké pokazené

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit