Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím jak byste tam ty objekty umisťovali. Teď má každá kostička určené místo kde se má vyskytnout a po několika málo minutách naprosto jasně pochopíš, jak to funguje. S možností stavět jiné tvary by nejspíš musela vzniknout i možnost stavět je kdekoli (čili ne jen v dané mřížce) a při generování světa by to byl parádní chaos.
  • Neříkám, že mně COD nebaví, ale poslední dobou už mně přestává bavit hrát pořád dokola jednu hru. Popravdě mně nejvíc bavily první dva díly. V té době nebyl třeba žádný přehnaný bump mapping, odrazy, které ti téměř odrazí i tvůj obličej nebo textury kvůli kterým to vzdá nejedna grafická karta. Ano, grafika je dobrý bonus, ale já jsem schopný se zabavit i u Minecraftu, Dwarf fortressu, Wesnothu nebo třeba Pacmana. A to nejsem zrovna žádný pamětník (není mi ani 20).
  • Nové stínování je jednoduché vypnout. Mimo to nevyužívá o nic víc paměti než klasické stínování.
    Klasické se k minecraftu sice hodí víc, ale nové je takové hezčí. Používám oboje a střídám to podle toho na co mám zrovna náladu. Teď když jsem si koupil nový počítač se mi konečně svět načte prakticky hned takže si změnu nastavení tolik nerozmýšlím, ale rovnou zkouším.
  • Přesněji je teď těch vývojářů v Mojangu tuším 7.
    Notch dělal sám jen Alphu, v Betě už s ním dělá o něco více lidí. Navíc pracují na nové internetové hře. Scrolls.

    Každopádně perfektní hra. Když se potřebuju odreagovat, sáhnu po ní.
  • Zřejmě tak jako být sociální neznamená chodit na socky sítě :-) tak i "hrát" gamesu neznamená hrát minecrafta... Proseděl jsem u toho dva večery abych měl tu možnost to pochopit.. Nevím proč, ale tak jako na ksichtbuk netuším proč lozit tak netuším proč craftit........ ?-)) asi mi něco uteklo :-)
  • minecraft som zacal hrat len pred nedavnom....najskor sa divam boze to co je za grafiku ako to moze niekoho bavit ?...ale vravim si asi nieco na tom bude ked to ludia kupuju...a ano je na tom nieco...je na tom dost...hrozne ma to chytilo a dobre sa pri tom vzdy zabavim :)...skoda ze velke spolocnosti ako EA sa nesnazia viac o obsah tej hry nez o grafiku...jediny kto mi pride ze sa o to snazi je Valve...napriklad portal bezi stale na source engine ktory je len vylepsovany ale uplne staci lebo obsah hry je perfektny...je tam akcia, humor a treba aj hlavu zapojit...preto sa tesim na portal 2...a obcas sa to podari aj ubisoftu...napriklad Splinter Cell ktory ma vzdy bavil a bavit bude pokial im to pojde tak dobre aj nadalej...troska som odbocil takze uz len dodam....minecraft stoji za to vyskusat a az potom sudit ;)..zdar vsetkym
  • CoD a dobrej multiplaye? blah, stejnej shit jako CS ... quake je jedina mozna volba :D
  • Koukám, že nejvíc plusek má vždy ten koment, ve kterým se plive na CoD. Singl nic moc co si budeme povídat, ale multiplayer má dobrej. Tak honem sem s mínuskama pařani CoD co se za to stydíte :D:D:D
  • Ryba9
    Řikal jsem si, že je to totální blbost, ale věřte mi, neni *1* Je to hra kterou hraju už asi měsíc a je fantastická
  • Existují hry, u kterých je grafika až na posledním místě. Jsem vlastníkem MC a musím říct, že je jednou z nich. :)
    Pokud někdo lpí na grafice, tak se ochuzuje o hodně dobrou hru.
  • doporucuji kanal uzivatele Coestar a jeho Coe's Quest na youtube a pripadne livestream
  • to tvoji sunku od brachy to zavari jak nic
  • presne tak :) proste nekdo nedokaze pochopit ze nas vubec nezajina jeho vysledek v 3DMarku a to jeste na PC od fotra :D tam at si honi ty svy FPS jak chce a kdovi co tam jeste honi .... az z toho vyroste tak ho to mozna prejde
  • Tobě ty smrádě bych CoD zabavil a místo toho vrazil učebnici češtiny...:-)
  • o tomhle sem slyšel ale nevim co to je nebyl tady na tiscali nejaky preview??
  • "Přidávání nového obsahu i funkcí a obecně řečeno péče o hru, bude probíhat stejně jako nadále."
    Trošku blbě napsaný ne? Asi to spíš mělo být nějak takto: "...péče o hru, bude nadále probíhat stejně jako doposud."
  • Přijdtě se podívsat na jeden z největších a nejlepších českých serverů:
    http://minecraft.xservers.cz/

    A co můžete čekat ?
    http://www.youtube.com/watch?v=aVC2gtvF914
    http://www.youtube.com/watch?v=tCUotjMuYxM&feature=player_embedded
  • Tak to hej... ale daju sa tam hodit upravene HD textury. Prave som to skusal a je to podstatny rozdiel k lepsiemu. No kocky tam mas stale, uvidime co prinesie finalna verzia, ci sa budu dat vytvarat aj zaoblene alebo diagonalne zakrivene predmety. Momentalne je to stale len BETA.
  • Novy stinovani saje a odsoudil jsem to po trech dnech hrani legalni verze v MP. Pointless.
  • Jako není to špatné, kámoš to má. Ale je to jen pro ty, co mají rádi tyhle hry.
    Mě osobně to moc nesedí a to klidně celý den stavim v čem se dá.
    Lepší grafiku, nestavit to po kostičkách tak asi proč ne... ale takhle nic moc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit