Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ked uz sme u toho minecraft, tak kto ma zaujem vyskusat par uzasnych map, co sa mi dnes podarilo vygenerovat. Skutocne stoja za to.

    Glirdway - (lava na zaciatku ako bazen, pekne vyzerajuca mapa, tazsie najst suroviny, ale v loziskach ich je dost)
    Gaspatram - (kopa surovin + sneh, je to vlastne tundra)
    Farenheit - kopa surovin (priestranne jaskyne)
    Kiripovec - neskutocne priestranne a bohate jaskyne, akurat sa tazsie hladaju. Mapa inak na pohlad nieje az tak pekna.
  • Omlouvam se za gramatické chyby.
  • Vy co to kritizujete, zkouseli jste to hrat. Asi ne co je to velmi kreativni hra kde si muzete postavit cokoliv ale jak tak vidim tak mate vimity mozky od linearnich her jako jsou CoD.
  • Jo a pokud máte zájem zajít na můj server s Pluginama i Zone ochranou a lockem tak je to bohužel přez hama i když dnes už to možná pojede bez něj.

    Hamachi: Místnost:Caaft Heslo:mine
    Verze Minecraftu 1.4
  • Přesně tak. Každé jejich nové video mi udělá velkou radost a máš pravdu, že se z toho stal seriál, ale sakra vtipnej. U některých dílů jsem se rozbrečel smíchy a to poslední dobou nedokáže už skoro žádnej "velkej" seriál.
  • Inu, do 11. listopadu zbývá ještě dlouho. Podle mě může přibýt příběh a podobně už v betě a nakonec tedy bude stačit jen odstranit tu nálepku.
  • i kdyz na druhou stranu,ty gramaticke chyby pusobi podezrele *1*
  • no ja myslim,ze v tomhle pripade to bohuzel troll nebude.Je to smutny ,ale asi to tak bude
  • Chce to najít si skupinu hráčů a nechodit na větší servery.. Na tech soukromejch je to osobnější a zábavnější :)
  • MC je velmi povedena hra,ale neni to pro vsechny.Ne kazdeho bavi neco tvorit.Me to bavi hodne a ta retro grafika se k tomu hodi.
    Jinak na lidech co tu hru odsoudi kvuli par screenshotum je videt ,jaci to jsou omezenci.
    MC v sobe ma vice invence nez vetsina dnesnich fps dohromady,ale maji hezkou grafiku a to je to,na cem takovým lidem zalezi.
  • Ano bez si hrat COD, ten je lepsi vo vsetkom.

    Lepsie sa uninstaluje, lepsie sa odklada spatky do police, lepsie sa s nim hra fotbal po izbe a nasledne sa lepsie vyhadzuje z okna rovno do smeti.

    A kukam, si sa z COD priucil aj trochu gramatiky.
  • Spades
    oba dva co tady reagujete - vy jste asi moc IQ nenabrali, kdyz nepoznate trolla...
  • Tak nepis, ze je to blbost, ked sa ti to nepaci a ani sa o to nezaujimas a nidy v zivote si to nehral. To je ako napisat, ze kniha bude o nicom, pretoze ma zastaralu vazbu.
  • jj bez radsi hrat to slavne cod,to je hra idealni pro tebe *1*
  • Choď radšej hrať to svoje nascriptované tunelové CoD BO

    PS:posledný CryEngine je CryEngine 3 *2*
  • Erien
    Ano protože každý normální člověk ti řekne, že hra se nehodnotí podle grafiky
  • omyl

    Je to nejaké pokazené
  • Erien@tiscali.cz: (pravdu budu mít v tomhle vždycky já.) Tak podle toho cos napsal ti neni ani tech 10 *1*
  • omyl
  • Choď si radšej zahrať ten tvoj tunelový a nascriptovaný call of duty black ops a drž hubu....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit