Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • IMHO velmi, velmi zvláštní. Jestli jsou pravdivé (hlavně nepodpora DX9), tak je to umělé omezení pro PC verzi, na konzolích to v DX9 totiž určitě pojede, takže proč by Frosbite 2 neměl podporovat DX9?
    • Ono je to trochu slozitejsi konzole totiz podpuruji takovy dx9.5 - tzn.:podporuji technologie ktere ve specifikacich pro dx9 na pc nejsou a jsou az v dx10, ne vsechny ale to je duvod proc je na pc minum dx10 a ne 9.Ono taky kdyz clovek chce aby to na tech konzolich nevypadalo uplne zalostne musi z nich vyzdimat co se da a jeste o trochu vic.
    • No... je to dost zvláštní, ale nebylo něco takovýho i u Just Cause 2 ? Na konzolích to mohlo běžet jen v dx9, ale jestli se nepletu, tak na PC to chtělo dx10.
      No uvidíme až to posvětí někdo oficiálně.
  • SA-reg
    to kronoss: Jasně, však single si užít můžeš, to je tvoje volba. Já jen naznačil, hrát jen ho je asi ta míň tradiční a popravdě asi i horší volba.
  • Určitě nebudou oficiální, mimochodem vidím chybku v poslední větě: ...npotvrdí DICE či EA...
  • Už se těšim sice budu hrát jen singl ale stejně to bude stát za to.
    • Proč jen singl, vždyť to je hlavně MP, SP je tak maximálně na tréning.
      • Slibují že singl bude mít 12 hodin beru to s rezervou takže očekávám třeba 8 hodin ale i to mi za to stojí.
      • V pirátských verzích většinou MP nefunguje *2* *2*
        • Nebuď trapný k tobě se ještě asi nedoneslo že existují i singl hráči.
          • SA-reg
            Hrát v Battlefieldu jen single je jako sníst z banánu jen slupku.... asi tak.
            • Cajk
              však je to každýho věc, hraj, co tě na hře baví:)
            • No a? To je snad moje věc ne? Je mi jedno jaká je historie této značky tento díl by měl přinést zábavu pro obě skupiny hráčů a já toho hodlám využít. Vy se budete bavit u mulťáku a já u singlu to je snad to důležité ne?
        • Mnoho lidí co znám hraje ve hrách jen singleplayer. Já osobně jsem třebas vůbec nehrál MP u Bad Company 2. A hry si jen kupuji nepirátím. Takže to že chce hrát jen singlplayer neznamená že je pirát.
          • No to neznamená, ale přinejmenším v tomhle případě je to dost divné. Ikdyž myslím, že tento Battlefield bude mít ze všem doposud vydaných nejlepší singl.
            • Co je na tom divného, já taky hraji u fps vždy jen singl. U jakéhokoli MP jsem se začal vždy po pár dnech nudit. Pro mě je jen jediná volba, pokud chci hrát multiplayer >> MMO & MMORPG.
              Vše o je o tom, kdo má jaký vkus a když má někdo vkus jiný než ty, neznamená, že je divný *11*
            • ja to budu taky brat jen kuli singlu .. proste me krome AA2 fpska v MP nebavi a nemyslim ze BF3 bude v tomhle jine ..
  • Muzete me prosim rict zda me to pojede na graficke karte ATI Radeon HD 4850 toxic ostatni je v pohode ale jen ta grafika :(.
    • Pojede v pohodě
    • rozliseni full hd
      • Dle uvedených požadavků tomu moc nedávám - pojede, ale budeš muset hodně snižovat detaili.
  • El-Bravo
    Ježíš no tak nejste zvyklí hrát na gamepadu no...já zase nejsem zvyklí hrát fps na myši ;) už se těším až se do mě pustíte jaký jsem zasr*** konzolář..... bože
    • No co se na to da rict? Zasranej konzolar! :-D
    • Tady nejde o zvyk, z logiky věci je myš přesnější než nějaký gamepad a jeho páčky.
      • To sice jo ale nic to nemění na tom že se dají hrát i na gamepadu. Někoho to třeba i víc baví jako třeba mě. Vyrostl jsem na PC ale jakmile jsem okusil konzoli už hraju hlavně na ní.
        • Já neříkám že ne. Každopádně je to pro mne poměrně nepochopitelné, jako že gamepad je skvělý na sportovní hry či akrády to je pravda ale FPS tam se to vůbec nehodí a jen proto pak vznikají kraviny jako je autoaim a podobné.

          Ale je fakt že já konzole celkově nemusím a to jsem na nich hrál poměrně dlouhou dobu a často.
          • Ale znamená. Vždy se dá jasně říci zda je něco dobré/špatné. Samsebou platí že je jiné- ale v tomhle případě lze řící že na FPS je gamepad v porovnáním s myší a kláívesnicí to -špatné- ovládání.
          • Pro mě to otravné neni naopak je to zábavnější.
            • Gamepad je naprosto fpohodě je to všechno tak nějak "přiruce":-)Věc preferencí..
          • Autoaim ti na PC nikdo nevnucuje a dá se snadno vypnout takže tě ani nemusí zajímat.
            • To že se nedají tyto dvě strany hráčů slučovat neznamená že zrovna jejich ovládání je špatné. Je jen jiné toť vše.
            • Aha, řekl :D. Ale myslel jsem to trochu jinak. Jako že skoro se hrát nedají. Je to prostě mnohem obtížnější a otravnější.
            • Neřekl jsem že se bez něj nedá hrát, jen to že třeba právě v mp klání kde by se postavili konzolisté vs pc hráči tak by prostě neměli šanci. Proto tyhle mp možnosti ani neexistují (většinou)
            • Dají se hrát i bez něj to neni problém.
            • Na pc ne no, jenže já tu mluvím o konzolích :D. Nebýt autoaimu tak se FPSky na konozlích hrát nedají vůbec . Tedy leda že by si hráč koupil takovou tu speciální myš nebo co to je.
      • El-Bravo
        jde o to že si to na gamepadu víc užiju x)
        • Na gamepadu si to více užiješ ? :-D Jediná přednost gamepadu ve střílečkách oproti myši je ,že můžu hrát z postele *2*
          • To můžeš i u pc.:D PC se také dá zapojit na TV a také jde hrát s gamepadem. :D
        • Jistě, pokud ti to tak vyhovuje. Samsebou jde o věc vkusu. Každopádně je to pro mne nevysvětlitelné, koneckonců myslím že jeden z důvodů proč není společný mp mezi konzolemi a pc je právě konzolové ovládání kdy by se asi nemohlo rovnat hráčům z pc.
          • Cajk
            však to je hlavní důvod, proč kdysi Shadowrun totálně skončil:) Nehledě na to, že konzolistům se musel dát pomocník míření a pc hráčům trochu znepřesnit muška. Prostě debakl:)
    • Hrával jsem na PC a přešel jsem na konzole a myslím, že na konzolích je hraní mnohem lepší. Souhlasím s tebou :D
      • Lepší pro tebe a spoustu dalších, PC je zas pro tu další spoustu lidí lepší (pro mě :). Každý hraje na tom, co mu vyhovuje.
        • Přesně tak. A je jedno jak ta hra bude na PC a konzoli vypadat nijak to nebrání tomu aby jsme si to všichni užili.
          • Zase mohu jen souhlasit :D
          • El-Bravo
            Pánové všechno jste to krásně vystihly ;)
            • Ony vystihly? To jsou dámy?:D:D
  • To je novinka, na netu sou HW požadavky už docela dlouho,ale jak bylo psáno dokud to není oficiální máme naději i my se slabším PC, bohužel na plno si to nevychutnám.
    • hlavně EA toto znova vyvrátila *1*
  • Doufám že to rozjedu na sví sestavě PS 3 ... Snad jo ... :D :D :D :D :D i když to asi nebude to co na PC ale o maličko horší alespon nemusím řešit takový howna jako vy s HW požadavky *12* *12* *12*
    • No divej, já taky nemusím řešit "takový howna", mám 2 měsíce starý počítač, takže všecko hodím na nejvyšší a jedu, nic neřeším. *2* *5*
    • JJ rozjedeš,ale v nízkým rozlišení a pouze se 30 snímky :-D
    • přesně, aspoň PCkáři nebudeme muset řešit takový howna jako framedropy, dlouhý loadingy, doskakující textury, problíkavající stíny...
    • No spíš více horší *4*
      A ke všemu hrát střílečku na konzoly... fuj *4* Doufám, že nebudou spojený servery pro lidi jak s PC tak s konzolemi dohromady.
      • Co to říkáš, osobo, bohužel pro nás, PCčkáře, že není meziplatformní mulťák, bychom mohli lovit lamy na konzolách. *2*
      • Tak takový strach mít nemusíš, na konzolích bude MP jen pro 24 hráčů, na PC pro 64 ;-)
    • jen aby vam to ty topinkovace neprehrivalo jak ze zacatku L.A Noire
      • Cajk
        to byl troll:)
  • pockat takze na XP uz si to lidi nezahrajou jo? *1* neni sice muj pripad ale tak ptam se
    • nn uz od zacatku se vi, ze hra pod XP nepojede. Ale ty naroky su uz pekne stare a nejsou oficialni, takze bych to vubec neresil.
      • aha no ja sem to moc driv neseldoval dik
  • Odulin
    Teda čekal jsem to horší, ale těžko z tohohle něco soudit. Minimální nároky bych ještě chápal, ale ty doporučený toho už moc neřeknou....snad jen že 570tka by mi to snad mohla utáhnout v plný kráse:) Ale dokud neuvidím v běhu, nemůžu si bejt jistej ničím. *3*
    • Leonidasss
      S 570 můžeš být naprosto v klidu, myslím, že i ta 460 bude naprosto stačit.
      • Ja mám bohužel skoro tři roky starou GTX 260 a s tou si to dám maximálně na low :(
        A hru tohoto typu na low hrát nehodlám *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit