Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    taky tak *4*
  • Cajk
    mám 585ku, takže Cajk:))
  • Cajk
    to byl troll:)
  • Cajk
    však to je hlavní důvod, proč kdysi Shadowrun totálně skončil:) Nehledě na to, že konzolistům se musel dát pomocník míření a pc hráčům trochu znepřesnit muška. Prostě debakl:)
  • Ja zas nechápem tvoju mater, prečo radšej nepotratila *2* Tiež pekne vyhodené peniaze...
  • Gamepad je naprosto fpohodě je to všechno tak nějak "přiruce":-)Věc preferencí..
  • No... je to dost zvláštní, ale nebylo něco takovýho i u Just Cause 2 ? Na konzolích to mohlo běžet jen v dx9, ale jestli se nepletu, tak na PC to chtělo dx10.
    No uvidíme až to posvětí někdo oficiálně.
  • Nevite někdo jestli to rozchodim na 3d vision? vim ze na plno to pujde bez problemu ale nevim jak ve 3d frostbite 2 je 3dvision ready? moje specifikace i7-2600k 4,2Ghz 8GB corsair 1600MHz GTX580 twinfrozr II
  • smejki
    zas? kristova noho! *7*
  • naco kupovat windows 7??? Zbytocne peniaze *9*
  • Ja jeji potencial vyuzivam az na maximum a to i v DX9. Dokonce sou hry, kde musim i vypnout AA (napr. Metro2033). U tehle karty je stejne DX11 jen takovej doplnek a ne primarni funkce.
  • Až na to, že tieto požiadavky si niekto vycucal z riti, rovnako ako minule.
  • minimalni splnuju akorad musim koupit windows 7, a grafarna podporuje direct 10
  • Ale znamená. Vždy se dá jasně říci zda je něco dobré/špatné. Samsebou platí že je jiné- ale v tomhle případě lze řící že na FPS je gamepad v porovnáním s myší a kláívesnicí to -špatné- ovládání.
  • I na slabších sestavách to jistě poběží slušně a že by to vypadalo hůř než na konzolích?Co máš za sestavu?
  • Pro mě to otravné neni naopak je to zábavnější.
  • To že se nedají tyto dvě strany hráčů slučovat neznamená že zrovna jejich ovládání je špatné. Je jen jiné toť vše.
  • Aha, řekl :D. Ale myslel jsem to trochu jinak. Jako že skoro se hrát nedají. Je to prostě mnohem obtížnější a otravnější.
  • Neřekl jsem že se bez něj nedá hrát, jen to že třeba právě v mp klání kde by se postavili konzolisté vs pc hráči tak by prostě neměli šanci. Proto tyhle mp možnosti ani neexistují (většinou)
  • na plny kule to teda nedam a XP se zbavovat nebudu,takze kupuju na PS3 kde to bude vypadat lip nez na moji sestave a pobezi to bez problemu.upgrade me asi casem nemine,copak kradu kazdy dva roky nejakou lepsi grafiku,.... :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit