Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemůžu se dostat přez začátek misse Žár vylezu po trubkach na 3 barak a hra se zničeho nic zpomalí děje se to někomu taky nebo jsem stahnul nějakou pičovinu *10* *16*
    • Nestahuj, kup to. Ať je 2. Je to skvělá hra.
  • Nejlepší hra co jsem kdy hrál. Prošel jsem ji snad 80x a pořád baví :)
  • Diky za pripomenuti, co ze jsem si to chtel znova zahrat *1*
  • mirro co? bez poradneho multiplayeru to moc sanci nema, jako vetsina dnesnich her...
    • je to tak at se vam to libi nebo ne. neuspesnejsi tituly jsou ty multiplayerove. nejuspesnejsi - myslim tim nejprodavanejsi.
      • smejki
        hurá s tebou do vedení EA/Acti/Ubi ::palec_hore::
  • ME je skvela hra ale podla mna vnej prepadol potencial. Mne napr. strasne liezlo na nervy ze len co som sa trocha rozbehol ani som si nestacil vychutnat poriadne beh a uz tu bol otravny suboj s policajtmi alebo anime pripadne ta zastavila logicka hadanka....nie ze by to bolo zle ale to nacasovanie bolo hrozne, tie "trate" mohli byt dlhsie tak som si nikdy poriadny Parkour neuzil....Na pokracovanie sa tesim.
    • Mechwarrior_bw
      s policajtami si vôbec nemusel zápasiť, vždy ich bolo možné obísť. Iba na pár miestach ich bolo lepšie uzemniť ako sa im vyhýbať ale takých nebolo vela.

      A ak chceš čistý parkour tak skús závody a snaž sa získať čo najviac hviezd ...ale k tomu už treba riadny skill.
  • mily manazeri EA.
    vynechajte jeden rok seriu nhl ci fifu,aj tak sa tam nic nove endeje,a peniaze dajte na ME2.urobite lepsie...
    • No takto zarobia *1*
  • Mirrors edge, bozi hudba, perfektni level design, zabavny pribeh, inovativni ovladani proste bozi hra.
  • Ac jsem si prvni dil zamiloval a povazuju to za jednu z mala Ackovych inovativnich her za posledni roky ,tak z dvojky mam trochu obavy.
    Jednak zname EA a jejich zpusob delani pokracovani a jednak veta o zpristupneni sirsi verejnosti je vetsinou cesta do pekel.
    Ale snad se pletu a udelaji dustojneho nastupce.
  • Pred par mesiacmi som to vzdal a ejhla! Je to tu zase, velmi by som si prial, aby to vyslo. ME je jedna z mala hier, ktore som si naozaj vyuzival. Uvidime...
  • Mirrors Edge moje srdcovka. Každý den čekam nějake novinky o teto hře a dočkal jsem se alespon něco. Na žádnou hru se netěším víc jako na Mirrors Edge 2. Prosím DICE pustte se do toho at už to tu máme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit