Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hm, nechci být za hnidopicha, ale zapíchnutí cíle ve zpovědnici bylo v jednom z předchozích videí. Stejně tak všechny ty věci kolem vedlejších úkolů atd.
  • Už se teším, jak tomu dá redakce cenu hry roku, načež se na ní snese klasická kritika a nakonec ACU dostane stejně cenu hra roku od čtenářů. Jo, to bude zábava...
    • No třeba pro mně byl red flag dost blízko hry roku takže proč ne třeba unity bude, nikdy nevíš ale ubisoft překvapit umí to se jim musí nechat
      • Myslíš AC Black Fag?
  • Tak určitě bych nedělal závěry, dokud si to neosahám, tohle jsou jen kecy prdy spekulace..Já osobně z toho cítím atmosféru podobnou AC 2, prostě to mě chytlo za kulky a nepustilo + když k tomu budeš řešit jako člen assasínu románek s templářkou, což nabere další grády a děj v revoluční Francii si o to vyloženě říká. Co dodat, těším se na ženy, víno, zpěv a hide blade *2*
  • Všechno vypadá skvěle řekl bych že po AC4 už ubisoft ví jak má Assassins Creed vypadat , Btw trojka byla podle mně katastrofa ani sem tam neodemykal výhledy nic jenom hlavní linku a byl sem rád že to mám za sebou ještě že mi tu hru dal kámoš co ji dostal ke grafice
  • příšerná, naprosto příšerná hra. Skoro deset let to vychazí a pořád to má nulovou hratelnost *11*
    • AC 1 a 2 + pokračování dvojky je luxus. Několikrát dohrané a pořád je to luxus. Bohužel AC 3 a výš už je totální odpad
    • mohl bys prosimte definovat pojem hratelnost a aplikovat na to na assassins creed ?
    • Mato1987
      to je tiež jeden zaujímavý poznatok, hra/herná séria tu nie je ešte ani 7 rokov a na svete je pomaly už 9 pokračovaní/dielov tejto hry/hernej série. *4*
    • skoro 10 rokov to si dal málo...
  • Po AC Revelations jsem tuto sérii přestal hrát. Prosím řekněte mi , že tam nebudou piráti....prosím *13*
    • no more piratez pleaze *5*
  • Tentokrat uz to urcite bude ono, urcite uz se ta serie nekam posune a nebude to jenom preskinovana jednicka .... urcite !!!
    To bude nextgen jak howado drzte si klobouky panove
  • Nerozumím tý ošklivý obdélníkový "mini" mapě. To je spíš maximapa. Už v AC3 mi lezlo na nervy (krom zásadního obratu v přístupu hry celkově) zvětšení minimapy, ale aspoň byla kulatá, tohle je ... opticky divný. Kopanec do očí.

    Pokud mně Unity nepovede za ručičku jako totálního idiota a navíc mně nebude doslova nutit do soubojů bez možnosti volby jen proto, aby ukázala, jak uměj kluci skriptovat, tak by to mohl bejt příjemnej návrat v sérii (protože z AC3 mně bolí srdce, ale rozhodl jsem se tím prokousat, Bl.Flag už tušim, že to bude totál něco jinýho).

    A třeba se dočkáme i kloudný optimalizace na PC a stejnýho výkonu na obou GPU platformách AMD i nVidia.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit