Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • triptich

    z regálu si vyberám krenec šepku od patrika a alžbetinu teo. aj keď šedivý john shepard je tiež super. niekto sa tu zjavne v editore pohral.

  • Vítězem je jednoznačně Jirka - Hellboy Sheparda nic nepřekoná.

  • Miluju svoji FemShep ze trojky a jsem nadšená, že ji s Legendary Edicí lze připodobnit napříč trilogií.

    https://www.rajce.net/f1486482931-153c0a19

    • takova nezazivna teta, nebrat

  • Moje bohyně války: Athena Shepard 😀

    • Derp_1337

      Jo, to je jedna z mála povedených ženských Sheppardů. GJ 😉

  • MishKonn
  • MartinStary

    HELLBOY, HELLBOY, HELLBOY!!!!!! - ještě z ME udělat direct fighting game, kde interakce z každým nepřítelem uzamkne combat v mele 1v1

  • Anon-ym

    Jinak já vždycky hraju za Shepardku. Podání Sheparda od Jennifer Hale mi sedí nějak víc. Emočnější, některý scény hlubší atd. Mark Meer má zas hodně takovej armádní styl, kterej vyhovuje někomu jinýmu. Obecně doporučuju zkusit hrát i za FemShep.

  • Corvus

    Mám hezčí Šeprdku 😍 Corvusouc screenshoty z her

    • Corvus

      Ovšem orgastické snímky přes fotomód cvakám v Days Gone. Užívám si doslova každou vteřinu této hry - Corvus - Days Gone snímky 😎

  • Clovek sa s tym prca a prca .. a nakoniec aj tak skonci pri defaut Shepardovi...Ten hlas Mark Meer-a je proste kultovka. Ked sa sam prezliekol na Sheparda a vyrazil na Comicon tak ma to utvrdilo v tom ake je uzasne, ked niekto miluje svoju pracu.

    Btw. spojenie Beethovenovej 7. symfonie ma dostalo :-D 

  • bodmrazu

    Proc ma Alzbeta dve postavy? Nebo ma redakce dve Alzbety? Mozna mi neco uniklo ;-)

    • cms.sarka-tmejova

      Alžběta má dvě postavy, protože se jí chtělo ;) 

      • Maxianimal

        Tak to je skvělý! wink wink ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit