Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Připadal si někdo u konce Zaklínače 3 trapně? Já jsem se cítili jako desetiletý kluk, až tak moc to bylo infantilně blbé. Osud světa na základě tří otcovských rad - to může být jen ve videohře. Čekám, kdy přestanou hry být takhle tupé...
  • ...takže doufám, že tam budou levelovat krysy!
  • Dvojku ani nehraj. S trojkou se to nedá srovnat. Dvojka jenom kvůli příběhu ale nemusíš to vyložene hrát. Jedničku bych hrál jenom kvůli skvělému českému dabingu :-D
  • Skvělý mod. Chlapci navrátili systémy z jedničky(ty které fungovaly). Alchymie je konečně použitelná. A to nejdůležitější - žádné kotouly.
  • Existuje. Sice to není úplně odladěné a byl ukončen vývoj, ale zatím jsem s tím úspěšně odehrál 50% hry a je to opravdu v soubojích úplně jiná hra a zároveň lze používat částečně i původní mechaniky. Hlavně je ale překopaný systém zkušeností a levelování a ze hry se spíš stává takový Dark Souls Witcher II (doporučuji speciálně přidanou obtížnost Master Witcher), https://www.nexusmods.com/witcher2/mods/776/?
  • mam tak cas modovat 2 roky starou hru, to už melo byt sakra primo ve hre, je pravda ze combat je neskutece clunky...
  • Souboje jsou rozhodně nejslabší stránkou hry a pořád jsem kvůli nim sérii odkládal, takže mi timhle vytrhli trn z paty. Existuje něco podobnýho pro dvojku?
  • Luxusní záležitost..tohle je "Must have" mód *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit