Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tvl ty budeš dost jednoduchej...
  • Toto je zhruba desetina modu, který je zde uveden. Jíst během boje fakt nejde, znamení jsou značně omezena a čerpají z adrenalinu.A zrovna ta polednice mi dala snad poprvý záhul *1* Takže ano, jak tady již někteří uvedli, jsou na to zvlášť mody, ale tenhle to tak má už v základu *3*
  • Každopádně moc díky Václave za výborný tip. Mod je plně funkční a musim opravdu uznat, že z hlediska gameplaye je to nová hra. Pokud někdo jako já brečel nad nízkou obtížností a má chuť si to dát znova s větší výzvou, kde 90 procent účiných postupů již nefunguje, doporučuji vyzkoušet. Jediné co netušim, jestli bude dohratelný Blood wine, čímž myslím finální fight s panem D. Video jsem zatim nikde neviděl. Ale je mi jasný, že to asi bude dost nechutná chalenge *1*
  • Hlavně má neskutečně hluboké momenty, které já osobně neviděl ani v moc filmech. A možná to je ten problém. Jednodušší jedinec to v tom neuvidí (nepocítí) a proto také nedocení. Zaklínač 3 neni z hlediska gameplaye víc než dobrá hra, ale jako celek je to neskutečný klenot. Shrnul bych to asi takto:
    Když budeš Zaklínače hrát, bude tě mrazit i na duši hřát, v jednu chvíli budeš plakat a pak se zase smát.
    A to je třeba důvod, proč já mám Zaklínače tak rád a dokud budu živ, tak ho budu hrát. *3*
  • čuráááááááku Dele na GOTY ti sere pes asi jako na Slavíka. kvalitu pod cenami hledá jen pyča. Užij si ceny, jí si užiju kvalitu...
  • Eeee = Gggg = hhh = lol = Femto/Alucard.

    Zoufalec.
  • Hele, opět pacient Femto/Alucard. Vždycky vytháhne toho svýho dela a tím se krásně prozradí. A opět kvalitní brekot, že W3 má víc goty než Bloodborne a MGS5 dohromady.

    Pokračuj, stejně budeš smazanej. Je tu nový cenzor a tyhle spratkovské duševně nevyzrálé reakce už se netolerujou. Máš smolíka, ani náklik ti nepomůže, zoufalče... heh.
  • prý náklik. možná píšeš jako totální pyča dele...
  • @krysobijec
    W3 má těch goty 250 z celýho světa. Víc, než ty 3 hry dohromady. Zkus to jinak.

    PS, náklik nefunguje.
  • No a co, ty jsi taky prošel obrnou a nikdo tě do háje neposílá
  • V něčem lepší je, v něčem ne, Zalklinac tezi z obrovských produkčních kvalit, v globale si ale nejsem jistý, ze je lepší, Fallout nepočítám, tam Bethesda trosku dojizdela, nezapomínejme na Undertale, Zaklinac bude vždy oblíbenější, protože je v mnoha směrech prvoplanovy
  • Já jsem v týhle fázi omezil hraní z pěti hodin denně na jednu za dva dny a pomohlo to:) Ono se to zase rozjede. Osobně považuju za nejlepší část hry rozšíření Srdce z kamene.
  • Opravdu kvality her poměřuješ podle anonymního hlasování na jednom z herních portálu naší malé zemičky? :D Nenech se vysmát
  • Po vsem co si Ciri prozila bych ji v Geraltove realite uvedl, budto jako slusnyho psychopata, protoze co videli jeji oci, ji zkratka poznamenalo, pocuchalo a posunulo jeji vnimani normality. Anebo z druhy strany jako, takovou historii, utuzenej charakter, jako posavu, co je zivotni zkusenosti jinde, zazila si, ma povedomi a chape udalosti a souvislosti, o kterych nemuzu otevrene mluvit, jelikoz si je perfektne vedoma, jak daleko za hranici predstavivosti a uveritlnosti takove zkusenosti jsou obyvatelum Geraltovy reality. Pro predstavu, jako osoba s povedomym o astrofyzice, evoluci, balteriich atd. ve spolecnosti lidi z libovolnyho obdobi stredovedu.

    A to jen vykopavam kratkej myslenkovej pochod, smery, co se mi oba vetvi do dejovych situaci a konfrotaci vyrazne zajimavejsich, nez to, co jsem hral.

    U divokyho honu jde o to samy v blede modrym. Staci mi videt tyhle oci (viz link dole) a predstavivost o motivacich Eredina a historii jeho sveta a lidu jede na plny obratky. Potencial vybudovat perfektni psychologii postavy s historickou souvislosti zakotvenou v jejim svete je v ramci kontextu tvurcim zpusobem vlastne absolutne svobodna. Misto toho je ve hre na prvni signalni zaporacky vypadajici, zaporacky se chovajici, pri prvnim setkani, hracovym mecem po zaporacku koncici rozanimovana a hezky vymodelovana prazdna polygonova schranka... A to se bavime o motivu, kterej ma hra vetknuty ve svem nazvu. Podehranym mam na mysli odflaknutym.

    A ze je Yennefer chladna a odmerena postava, je v poradku. Jenze ona je konkretne v tomhle nejdal a nejpeclivejsi smerem ke Geraltovi. A to i kdyz jsou spolu sami. Vzajemna chemie na me z jejich figur a z jejich provedeni nedychla z monitoru ani jednou.

    https://www.flickr.com/photos/vladimir__/37112572510/in/album-72157685643210562/
  • Je lepší než ty 3 hry, takže špatná fakt není. Zkus to jinak.
  • tak to je ta hra fakt špatná, když tě na ni nejvíce baví ocenění
  • A to mě na W3 baví nejvíc. Že si v goty povodil Bloodborne, MGS5 a Fallouta 4. ;)
  • Lukyz
    BTW pro fanoušky Zaklínače by možná stálo zmínit komunitní sraz Blavicon, který bude 12.4. již po druhé v Táboře *3*

    Pokud vás nebaví cosplay, deskovky, reálný nebo virtuální Gwent, tak min. živák Percivalu za návštěvu stojí!
  • Ty seš dobře zmatenej.
  • jen jen skoda ze v soucasnosti tohle k staci hracum radosti, od jednicky hra nabrala ve vsech smerech jednodusi mechaniky, rpg system a leveling prosel obrnou a tam kde jednicka prezentovala svet zaklinace, tam trojka prezentuje random-generic fantasy svet. skoda...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit