Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Možná si tam můžeš dokupovat nějaké dodatečné erby. Základní tam určitě jsou.
  • sirWallace
    Ano byly :))) To vytvoreni vlastni dynastie tam bylo a najednou proste neni :)
  • Tady hlavně někteří nepochopili, včetně autora článku, celou tu politiku Paradoxu. Oni vydají tunu DLC za hrozně moc peněz, ale zjevně z minulosti moc dobře vědí, že skalní fanoušci jejich her jsou ochotní ty peníze dát.

    No a pro ne tak velké fanoušky dělají obrovské slevové akce několikrát ročně, plus při vydání každého nového datadisku a balíčku dlc. Pak vychází hra i DLC dohromady třeba na 1000 Kč nebo 1500, což je cena, která je myslím adekvátní i pro běžného hráče, co chce zkusit zase trochu jinou strategii.

    Ono nahrát ty nové skladby nebo udělat nové textury taky něco stojí.

    Takže tak.
  • Já to beru tak, že fanoušek tyhle hry hraje i několik let, a tímhle způsobem mu Paradox rozprostírá náklady do celého období. Celková suma je v poměru k hodnotě hry a času, který se s ní dá strávit, pořád komicky nízká. V takovém EU4 mám něco přes 1000 hodin herního času, takže i kdyby to se všemi přídavky stálo 100 euro (a tolik mě to rozhodně nestálo), což by byly asi 3 koruny na hodinu, nemám s tím problém. Proboha, vždyť mě více stálo jídlo, které jsem při tom hraní spálil.
  • Ne, nebyly
  • sirWallace
    Dobra, kouknu na to.. ale me to nedela jako u vsech frakci.. tak jsem sel prave na steam.. a videl, ze si musim erby dokupovat.. proto jsem to psal.. Ale kazdopadne dekuju za rady, za odkaz, za ochotu .) Az budu doma, vyzkousim..
  • walltar
    Já myslím, že ty DLC mají historicky přesné erby a základní hra má set nějakých vlastních erbů... protože já jsem nikdy černý erby neměl.

    Mrkni třeba sem... http://steamcommunity.com/app/203770/discussions/0/810924134009828909/ je tam řešení.
  • sirWallace
    Vzdyt to neni pravda :)) Se koukni do nabidky DLC .)
  • kto ta nuti updatovat hru? ako fakt kupil si si zakladny CK2 tak ho možeš hrať kolko chceš nikto ta nenutil updatnut hru na verziu kde pridali prve DLC...
    tie DLC su pre ludi čo chcu zmenu v hre a su ochotny dalej podporovat vyvojarov
    a ked ta to tak vazne sere tak tie DLC sa daju sfunkčniť aj bez vlastnenia...
  • Odebráno nebylo nikdy nic. Černé díry místo erbů je bohužel častý bug, který souvisí s tím, že si ta hra vygeneruje erby, které nemusí dobře fungovat mezi různými verzemi CK2. Zkus smazat celou složku \Dokumenty\Paradox Interactive\Crusader Kings II\gfx Erby by se pak měly opět vygenerovat.
  • sirWallace
    Tak zrovna ta dynastie uplne do grafiky nezapada, ale rozumim, co tim chtel basnik rict.. a pravda.. jen proste mi to prijde jako zbytecna drzost.. a ja proste nejsem schopnej pak takovou hru hrat.. takze jsem ji od ty doby nezapl a uz asi ani nezapnu.. Podle me to je cista drzost.. hlavne kdyz vim, ze zezacatku to tam vse bylo..
  • walltar
    Na druhou stranu všechno o čem mluvíš je grafické rozšíření které ke hraní až tak nepotřebuješ. I bez erbů, nebo možnosti vytvořit vlastní dynastii máš pořád všechno. Víc rozdílů je v těch gameplay DLC, který jsou imho dost drahý na to co v nich je.
  • sirWallace
    Prosim Te.. a hral jsi to ?? :)))
  • sirWallace
    Presne.. me dostaly proste ty erby.. jako hraju za narod.. vsechno tam je,ale misto erbu mam cernou diru :D:D Pohodaaa.. lidi si koupej :D
  • mne se nelíbí že prodavaji skiny jednotek v DLC a v zakladni hre vypadaji všechny jednotky stejne, napr. turecky i evropsky vojak. imo tohle je nechutny rejžovani
  • sirWallace
    Kdyby to tak byla pravda.. ale v pripade CK opravdu nejsou DLC jen neco navic.. ta hra kdyz vysla, obsahovala veci, ktery jsou dnes za priplatek v DLC a pritom byly standardem .)
  • sirWallace
    Nevim, proc mas ty minusy.. ty lidi uz se proste zblaznili :D
  • sirWallace
    Jako nevim, no.. Hral jsem CK kdyz vyslo.. priznavam, piratskou verzi..jednu z prvnich, co byla.. Nevedel jsem vubec, co si pod hrou predstavit.. Ano, jsem hroznej pirat :D Chtel jsem CK original, koupil ho na steamu a delaj si ze me asi srandu, ze kravovina, jako je vytvoreni si vlastni dynastie ted nejde bez DLC ? *15* Erby si taky musim koupit v DLC ? *15* Jo, vybornej model.. uz si od nich nic nekoupim, to je tak jediny .) *15* Jen si nechte namluvit, ze tohle je normalni a platte a platte a platte :D
  • Asi je načase, aby ses naučil psát. *6*
  • Doprovodí ho velký patch, který nebude stát fanoušky ani halíř.

    Co to jako je? To vyznívá tak, jako bychom ještě měli tvůrcům děkovat za to, že si zadarmo opraví vlastní chyby ve hře?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit