Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A bude CGI Klaus?
    • No kdyby se vykašlali na tu ubohou zápletku s ruským prezidentem, mohli tam umístit misi, kdy musíte vyčkat skryti nepozorovaně v pražském orloji na setkání Makarova(nebo jak že se ten bídák jmenuje) zástupce se špičkami místního teroristického hnutí, pány Nečasem a Kalouskem a ty také odstranit. Poté by samozřejmě následoval zběsilý úprk prahou, který by klasicky (dle amerického smýšlení) obsahoval plno rusky mluvících policistů s ak-47, mobilních hlídek v žigulících jak tu někdo psal výše (při troše štěstí škoda 120 vb), houfné přestřelky v centru prahy a možná by přiletěl i Hind z project igi 2 s převrácenými ruskými vlajkami:D
  • Nechápu ten Hate vůči COD sérii *7* Všichni plná huba keců, přitom to v prodejích láme rekordy, tak kdo to sakra vlastně hraje?
    • Neda mi to nereagovat, samozrejme ja nemam zapotrebi odsuzovat lidi protoze hraji tuto vec, kazdeho bavi neco jinyho. Jen me zarazi pokrytectvi NEKTERYCH z nich, s tim ze tvrdi ze to je nejlepsi protoze jen nebezi dopredu a nekropi co se hybe (cetl jsem na nekolika forech), pritom presne o tomto COD serie je, proste vyplachovka s tzv filmovym nadechem kdy se to napul hraje samo, wow moment, pak nabeh nepratel, az prekrocim barieru dalsi filmecek a dalsi nabeh nepratel a to cele 5 hodin.
      Kdyz se to nekomu libi, proc ne, ale nesnasim kdyz presne za toto pomlouvaji ostatni FPS a tvrdi ze COD takove neni. Bohuzel vetsinou je to tak, ze proste tu hru/serii bud lidi milujou nebo uplne nenavidi. Me to je jedno, protoze sem hral predchozi dily a od MW2 to je o nicem, tak sem to prestal kupovat.
      Ale ruku na srdce, je to nenarocna zabava urcena pro masovy zapadni trh, kde proste mainstream vede.
    • Damarus
      Bohužel konzolisti, stačí se podívat na prodeje
      • Mahcake
        Já ty kecy proti konzolistům tak miluju....*7*
        Bože, že vám to neni trápný. Holt někteří lidi prostě mají radši bezdrátovej ovladač místo klávesnice a myši, já nechápu proč tohle nemůžou lidi jako ty pochopit a respektovat to. Potom by možná tyhle diskuze konečně přestali.
        • protoze pro konzolisty je to po HALO hra cislo 1 :) je lehka, ma autoaim, 1 zasobnikem sundas 10 lidi a prostrelis jakejkoliv material.... prodejnost neznamena ze ta hra je dobra, znamena to ze to hraje stupidni amerika a britanie.. ktera ma konzole a hry strasne levnoucky. takze to am doma kazdje kok*t :)

          a nejeden vyvojar rekl, ze hry na PC jsou mnohem lepsi a nabizej vic moznosti :)
          • Mahcake
            Že PC hry jsou doslova "lepší" a nabízejí víc "možností"? Takže mi chceš říct, že takovej LittleBigPlanet je horší než PCčkovej Create? Nebo ,že např. právě CoD obsahuje míň možností než na PC? Nechtěj mě rozesmát.
            • Mahcake
              (cr8g) Tys tu moji reakce asi moc nepochopil, že ano? A říkat stupidní Amerika a Británie? To už něco vypovídá z tvojí inteligence.
          • Veď COD je aj na vrchole predajnosti PC titulov *7* Halo som nehral takže nemôžem súdiť ( zaújmalo by ma či si ho hral ty ). Hral som ale na PS2 niekolko JRPGčiek a akčných hier a čo do komplexnosti a nápaditosti sa mohli vyrovnať alebo prekonávali tie naše super-hard-core-megainteligentné PC hry a dosť pochybujem že boli určené pre " stupídne deti z Ameriky a Británie" . Už len tou formuláciou o stupídnom UK a USA si preukázal neskutočnú dávku čecháčkovstva ( to nieje žiadna urážka čechov, slováčikovstvo je u nás tiež morom ) a dosť zhodil sám seba ako zástupcu tých " inteligentných uberPChráčov " . Alebo myslíš že v Kórei , Česku , Maďarsku alebo Nemecku sú hráči s lepším vkusom ? Rozdiel medzi Slovenskom/Českom a Amerikou/Anglickom je len ten že zatialčo tam má každý kkt konzolu , tu má každý kkt PC , ale tý naši kkti na PC akosi odmietajú za hry platiť takže sa ich prítomnosť neprejavuje na predajných číslach ( Hoci tie práve najstupídnejšie hry ako COD majú na PC obrovskú predajnosť ).

            A čo sa týka toho že sa nejeden vývojár vyjadril že sa na PC dajú robiť lepšie a komplexnejšie hry, prosil by som aj nejaký podklad lebo toto sú len kydy do vetra *1*
            • UK a USA sem dal jakozto nejvetsi konzolisty... u nas stale prevlada v evrope PC... Asii sem netaham protoze tam neni trh jako u nas , vetsina lidi hraje MMORPGcka a Asie ma spoustu hrer jen pro svuj trh .

              k tomu ze PC ma vic moznosti atd atd s tema vyvojarema.... tak tahle zprava nebo vyjadreni bylo napsany primo tady na Games.cz... sry ale nebudu ted v 1 rano vyhledavat 3 mesice starej clanek.

              Halo sem nehral ale na konzolich sem hral....FPSka na ne nepratrej proste, jsou strasne ulehceny. Jediny hry ktery jsou na konzolich super jsou NHL NFL FIFA ..sportovni hry obecne, zavodni hry a bojovky typu Tekken nebo Mortal Combat....
              Strategie, RPG, adventury, budovatelsky hry, FPS, MMO hry jsou proste na PC lepsi a to me nikdo nemuze vyvratit.
  • Jediná věc co mě na BFBC2 opravdu m*da*la byly maximálně odfláknuty modely zbraní. V podstratě lehce překexturovany modely z BFBC1. Po zkouknutí tědle obrázků doufám že chlapy z Dice zamakaj a alespoň se POKUSEJ přiblížit takovéto kvalitě jakou COD už od MW1 nabízí (myslím tu kvalitu zbraní - aby nedošlo k omylu :-) ). Jinak BF3 mám předobjenany (jsem fakt BF-fanboy) ale začínám přemýšlet i o MW3... uvidíme
    • No u BC2 sem hrál jen betu, ale ten pocit ze střelby tam byl o dost lepší, než v CoDech.
      • Pozor neplet si chovani zbrani s jejich designem a o tom byla rec. Proste kvery v BC2 vypadali jako z hrackarstvi.
      • tak ono u CODu je pocit ze strelby nekde mezi strikaci pistoli a airsoftovkou (ale tou levnou plastovou co vazi pul kila) takze ho neni problem prekonat v tehle oblasti ... jinak se docela tesim, ono i pres svoji kratkost, tupost a legracnost je to na odreagovani pred spanim dobre ... jedine ceho se bojim, ze v touze po super mega globalni epicnosti z toho, co se tyce pribehu, opet vznikne komedialni nesmyslny paskvil ... ale kuli pribehu si COD clovek nekoupi, ze :) .. o
        • Ano zvuky a chování zbraní v CoD sérii to je tragédie, takže doufám, že se v tomhle směru něco zlepší... Třeba v MoH allied Assault jsem měl pocit, že opravdu střílím z nějaké zbraně, kdežto třeba v MW1 to bylo takové přes polštář.... navíc všechny zbraně stříleli rpakticky stejně,,, ale dobře vypadali to jo.
    • Uz v MP MoH byl v tomto smeru ze strany DICE pokrok takze bych strach nemel. *5*
  • Sarka nick Frost používam dobre 15 let a ted si mne každej bude spojovat s CoD *10*
  • Mam obavu ze to bude jeste vic pritazene za vlasy nez MW2. Aby se vsechny ty zminene lokace smysluplne vyuzily musel by mit SP aspon 20 hod. ale pokud vsude pobudeme jen po 15 minutach a pak zase hura na druhou stranu zemekoule, no nevim aby to nedopadlo jako kdyz pejsem s kocickou pekli dort. *7*
  • Tohle mi nějak připomnělo XXX. Celkem bych se i vsadil, že to bude zas nějaky středověky hrad někde v divočině a v 5+ tisícimetrových horách. Pochybuju že budou vychazet z nějakeho existujiciho mista.
  • ''Kingo1983'
    Nevím co je na tom za fail?peníze jim to vydělává jak kráva...statisíce lidí to baví...nevidím tu žádný ''Fail'' až na tvůj příspěvek.
    • Jazz
      Ne asi, demence...
    • A NA OSTATNÍ PROČ NEMÁ BÝT DALŠÍ COD CO TO ŘEŠÍTE?KDYŽ SE VÁM NELÍBÍ NEZAJÍMEJTE SE O NĚJ...Já osobně ho nehraju jen s bráchou proti sobě (on je fanda série)
  • No a co s tím? Stejně si budou pořád o nás myslet tohle. *4*

    http://www.youtube.com/watch?v=67BhxI1dfBk
  • Já doufám, že Češi tam budou mluvit zase rusky jak to mají ve zvyku naší zemi dělat..
    • Jiná doba, teď budou mluvit Americky. Nebo tu bude nějaká Al-Kaida. Teda budou mluvit Americky s Ruským přízvukem a budou mít turbany na hlavě. A bude tam cedule WELCOME IN CZECH REPUBLIC a nad hradem bude PRAGUE CASTLE, potom se to bude odehrávat v těch neznámých horách v nejmenovanným hradě. :D (Jo, vím že se v USA mluví Anglicky, tohle je jen nadsázka)
      • V pohodě, na rozdíl od většiny komentujících zde vím co je nadsázka a jak ji používat ;) Ale prostě jsem to musel napsat, protože mi to dost připomnělo film XxX s Vin Dieselem, kde právě byli taky v Česku a mluvili anglicky. K těm teroristum u náš co taky nemluvěj česky tak třeba film Česká spojka
        • Nebo si pamatuji ještě Soldiers of Fortune 2, taky tam byla mise v Praze a samá Ruština. :D V XxX si zase dobře pamatuji na scénu s kolonou vybouraných traktorů s nákladem brambor. *4* Česko nemá moc dobrou reputaci, no. :( A ještě jeden ten film, tak si nepamatuji na jméno, ale bylo to na hranicích ČSSR a NDR, byli tam na hlídce Američani, taky tam z nás udělali typický rusáky a ještě zazněla jizlivá věta "tohle nemůžou dělat ani Rusové..." --- "však to nejsou Rusové, to jsou češi...", češi honících se na koních v beranicích s AK 47 mluvící rusky. :D Nebo tak nějako to znělo. :D
          • Tak ono v XXX bylo památných failů docela dost. Třeba hory typu Himaláje hned za zámkem Vranov nad Dyjí, nějáký zázračné kouzlo co spojilo Dyji s Vltavou, aby se finále mohlo odehrávat v Praze a taky asi nejrychlejší auto všech dob, co zvládne cestu Vranov - Praha za 30 minut. Takže neočekávám od CoD nějáké zázraky. Musí si člověk uvědomit, že za prvé je to CoD, a za druhé to dělají amíci.
          • Památná věta v jednom pc časopisu na SOF2"autoři nejspíš neviděli Prahu ani z pohlednic jinak si nedovedem představit proč ulice vypají jak z dokumentu o Iránu.
  • v cechach se hlavne odehrava hokejova tragedie, to proboha neexistuje trener kterej by si dokazal normlane poradit se svedama?
    • nastesti se to vzdy muze svest na patek 13nacteho ...
    • No hovor nám. Pred pár dňami sa u nás odohrala nie len tragédia ale doslova hokejová apokalypsa *1* *1*
    • Kdo s hokejkou zachází ten jí taky schází. Prostě byli lepší, co dodat. Ale ten bronz snad jo.
    • Měli jsme smůlu.Věřim ale že získáme bronz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit