Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Overwatch
    To jsou šoky takhle po ránu :)
    • nemužu si pomoct ale přijde mne to jako sekyrková polívka *3*
  • He...docela funny...
    V tom videu od 1:35 až do 1:37.
    Frajer sice drží zbran ruský vároby, AK 74 hádám, ale zásobníky co má na vestě jsou zásobníky používaný v Coltovejch zbraních, tj. M4A1, M16A1/2/3/4, HK416 apod.

    Prostě profi video...
    • Hele odborníku na zbraně, oni totiž používají zvláštní jednotky zbraně které jsou upravené na jiné zásobníky ale požívá se i původní střelivo.
      Můžeš narazit na M4/M16 které používají střelivo a zásobníky 7.63x39mm (kalašnikov)
      Spousta firem taky dělá konverze zbraní typu AK47/74 (původně 5.45x39mm) na .223 Remington (5.56x45). Třeba česká zbrojovka dělala zbraně typu "LADA" vzhledově kalašnikov ale byla možnost volby ráže a typu munice od 5.45x39, 5.56x45, 7,62x39.
      Tak že je klidně možné, že se jedná opravdu o reálnou zbraň použivanou hlavně v Afganistánu nebo je to prostě BUG.
      • A volba ráže...Ano, možne to je. Ale není to nic jinýho než že ta zbran je schopna strilet ty druhy nábojů a voják jen veme zásobník z jedne zbrane, vynda z toho naboje a narve je do zasobniku z druhe zbrane a používá. Jen ta zbran musi byt schopna ty náboje vystřelit bezproblémů.
        Mě je vcelku jedno jestli máš pravdu ty nebo já, já jen chtěl poukázat na ten paradox co v tom videjku je.
        Už to nebudeme ale rozebírat ano?
        • Raději dále nerozebírát, co? Hrál sis na chytráka a ve finále jsi za kret3na. Pokud někdo dělá roky akční hru, tak si vážně nesplete zbraně, omg. Něco pošpiníš svým imbecilním názorem, jakmile to nevyjde, tak místo toho aby jsi to vzal zpátky, raději napíšeš, že je ti jedno, kdo má pravdu. Ty jsi dobrej vocas. Prober se.
          • Chlape ty se prober. Zkus čerstvý vzduch to pomůže, dneska je hezky tak neseď u toho PC asi ti to škodí.

            Vzhledem k tomu že chci aby jsi se uzdravil tak ano, máš pravdu, úžasně jsi mě strčil do kapsy a nikdo na tebe nemá. Po tomhle se tvůj stav snad zlepší.
      • Dobrá. O tomhle nic nevím. Možná máš pravdu, ačkoliv to co rikaš použije tak 1% speciálů...

        ALE aby byl tenhle trailer s tvou obhajobou platný, tak by se tam někde měla objevit takto upravená zbraň... tzn. že bych tam opravdu rad videl jak někdo láduje zásobník z M16 do AK74 a obráceně. Prostě mu práskly nejlevnější airsoftovou repliku která má pár doplňků a zapoměli mu vytáhnout z tý vesty M4 zásobníky. Nehledě na to že on má v tom AK74 narvanej klasickej AKčkovej zásobák. Konverze tedy čistě teoreticky existovat může, ano, nepopírám. ALE naprosto pochybuju že že AK které je předělané aby bralo zásobníky z M4 pojme znova zásobník z jiného AK. Teď budu kupovat CoD tak schválně jestli to tam někde najdu.
  • Z tohto videa je uplne vidiet pre akych ludi je smerovane CoD. Normalnemu dospelemu cloveku je z toho videa na *11*
    • Mechwarrior_bw
      uff, dobré vedieť, že nie som jediný komu sa z toho urobilo šoufl...
      • Mně je 15 a taky mi to přijde, jak pro nějaký kretény.
  • Slendrian
    Pripravte sa na nove DLC, pozmenene textury po zasiahnuti nabojom iba za 4.99€ dostanete zbrusu nove, detailne prepracovane diery v stene ktore vyrazia dych vam a aj vasej penazenke, teste sa o mesiac pridu nove prepracovane mraky na oblohe. Za chvilu sa budu robit hry ala: kupte si DLC finalna misia bez ktorej sa nedozviete rozuzlenie pribehu v hre..........stare zlate datadisky.
  • Veskoslav
    No tak včera jsem ještě dokupoval DLC do ME 2. Cena 4 DLC mně vyšla na cca 400. Někdo by řekl, že je to hodně. Ale za hru jsem zaplatil 248 Kč včetně sítě Cerberus, která mi nabídla 3 DLC+ dva doplňkové DLC zcela zdarma. To prodloužilo hraní o nějaké 4 hodiny. První ze zakoupených DLC nejvyšší vládce mi zabral cca 3 hodiny, pak jsem se pustil do Arrivel a ten mi taktéž zabrál cca 3 hodiny. Teď se chystám na Lair of the shadow broker a Kasumi: Ukradená paměť. Tudíž celkově za cenu 650 mám hru na nějakých 50-55 hodin. Když to srovnám s CoD a s jakou slávou nám tu představují dvě či jednu mapu, tak je mi mdlo....Za co oni chtějí prachy, to dříve bylo zdarma jako součást balíčku, ale když jsu lidí s prominuím hlupáci a je jedno, že je to baví či nikoliv a dokupují za šílené peníze věci, co kdysi byly v základu či zdarma, tak ať platí, ale ať nefňukají, když jim nakonec vyjde, že za to vyhodí 3000 a více a v podstatě nic nemají.....
    • Vyhoňslave, za 3000 dostanou to, co chtějí. To že jsi si toho za menší peníze koupil víc neznamená, že oni za své peníze nedostanou to své. Chtějí CoD a to dostanou. Nechápu, co je tohle dneska za trend kolem toho pořád pičovat.
      • Veskoslav
        Když to nechápeš, tak jsi kok*t (už jenom za prznění nicku). Pokud nepchápeš, že by se tohoto modelu mohly chytnou i jiná studia a pak by tady byly mraky nedodělaných her a DLC 100 sraček, tak je mi Tě upřímně dost líto.
    • pravda
      • co je ME 2 *1*
        • Mně to fakt vypadlo tvl *1*
          • http://lmgtfy.com/?q=ME+2
  • OK nemusí to mít novou grafiku, OK nemusí to mít nějaký nový možnosti hry, ale dávat tam jako novou mapu Highrise z MW2, to fakt ne
  • vypadá to jak MW1... fail
  • Z tej grafiky fakt musi jednemu prist zle...
  • V CoD MW2 mám nahrané přes 400 hodin a na nějaké DLC mapy se můžu z vysoka vy**at.. Jsem zvědavý jaký bude rozdíl v Multiplayeru MW3 oproti MW2, který si teď večer s radostí vyzkouším na Steamu, ale předplacením nějakých Elite nebo kupování DLC map, to jděte k čertu.. Nepotřebuju.. Ale podle úspěchu a prodejnosti téhle komerční sra.. teda..značky to bude asi menšinový názor. *12*
  • Tý volé. Nová mapa! Ti hráči CoD jsou opravdu zásobovaný :D

    Btw taky neznám žádného blbce, který by měl předplacené elite, ale moc bych někoho takového chtěl znát, abych ho mohl přetáhnout něčím přes hlavu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit