Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1) jako Evropana mě to uráží, pokud je ta reklama myšlená vážně, vlastně jsem za to zpracování rád - dokonale nám ukazuje, co si o nás hráčích ten vymr**** aktyvižn myslí

    2) ani kdyby ty mapy mi dali zadarmo, tohle je tak šíleně trapný, že opravdu si klepu na čelo, jak to někdo může koupit

    3) konzolisti.. děkujte nám PCčkářům.. to my jsme dostali sérii Call of Duty na výsluní... dokonalý znak X360 na závěr opět dokazuje, kam bývalá výborná hra směřuje

    FU activision / kokotick
  • Je to pár let co se takovéto věci dávaly zadarmo jako součástí patchů. Pak přišlo pár nenažraných vydavatelů na způsob, jak na tom vydělat. Z platícího zákazníka se stala dojná krá*a.
  • Problém není ani tak v grafice jako v hratelnosti. Od MW2 veliký krok zpět. Mapy jsou malé a nudné, příšerné respawny a marketingový humbuk kolem Elitu, který dodnes nekamarádí s PC je podvod na hráče. No a ten trailer, tešnička na dortu ... na zvracení.
  • jej ses zlatej *14* a ten link ?
  • Trol.diskuzni
    To víš, mediální masáž si žádá své oběti... *5*
  • Chlape ty se prober. Zkus čerstvý vzduch to pomůže, dneska je hezky tak neseď u toho PC asi ti to škodí.

    Vzhledem k tomu že chci aby jsi se uzdravil tak ano, máš pravdu, úžasně jsi mě strčil do kapsy a nikdo na tebe nemá. Po tomhle se tvůj stav snad zlepší.
  • *15* Ach, zase tenhle pán... Ten dokonale vystihuje to, jaké Call of Duty skutečně je (teď samozřejmě myslím díl 4 a novější) - tlustý, tedy tuctový a trapný... *4*
  • uplne o nicem a nudna hrat radeji bych si zahral ZERO TOLERANCE na SEGA MEGADRIVE 16bit nez hrat znovu MW3MP
  • Veskoslav
    Když to nechápeš, tak jsi kok*t (už jenom za prznění nicku). Pokud nepchápeš, že by se tohoto modelu mohly chytnou i jiná studia a pak by tady byly mraky nedodělaných her a DLC 100 sraček, tak je mi Tě upřímně dost líto.
  • Veskoslav
    Ty jsi trochu mimo už s tím Skyrimem, ne? Čím dál trapnější.....
  • Kvejk 3 aréna vypadá líp
  • Raději dále nerozebírát, co? Hrál sis na chytráka a ve finále jsi za kret3na. Pokud někdo dělá roky akční hru, tak si vážně nesplete zbraně, omg. Něco pošpiníš svým imbecilním názorem, jakmile to nevyjde, tak místo toho aby jsi to vzal zpátky, raději napíšeš, že je ti jedno, kdo má pravdu. Ty jsi dobrej vocas. Prober se.
  • Vyhoňslave, za 3000 dostanou to, co chtějí. To že jsi si toho za menší peníze koupil víc neznamená, že oni za své peníze nedostanou to své. Chtějí CoD a to dostanou. Nechápu, co je tohle dneska za trend kolem toho pořád pičovat.
  • A volba ráže...Ano, možne to je. Ale není to nic jinýho než že ta zbran je schopna strilet ty druhy nábojů a voják jen veme zásobník z jedne zbrane, vynda z toho naboje a narve je do zasobniku z druhe zbrane a používá. Jen ta zbran musi byt schopna ty náboje vystřelit bezproblémů.
    Mě je vcelku jedno jestli máš pravdu ty nebo já, já jen chtěl poukázat na ten paradox co v tom videjku je.
    Už to nebudeme ale rozebírat ano?
  • Dobrá. O tomhle nic nevím. Možná máš pravdu, ačkoliv to co rikaš použije tak 1% speciálů...

    ALE aby byl tenhle trailer s tvou obhajobou platný, tak by se tam někde měla objevit takto upravená zbraň... tzn. že bych tam opravdu rad videl jak někdo láduje zásobník z M16 do AK74 a obráceně. Prostě mu práskly nejlevnější airsoftovou repliku která má pár doplňků a zapoměli mu vytáhnout z tý vesty M4 zásobníky. Nehledě na to že on má v tom AK74 narvanej klasickej AKčkovej zásobák. Konverze tedy čistě teoreticky existovat může, ano, nepopírám. ALE naprosto pochybuju že že AK které je předělané aby bralo zásobníky z M4 pojme znova zásobník z jiného AK. Teď budu kupovat CoD tak schválně jestli to tam někde najdu.
  • uz si nevzpominam na nazev, ale to dlc stálo 25 dolaru a pridalo to 4 nový ruby kartiček
    a když si to dohrál tak ty karty dělali lepší animaci
    Prý, že jich později u dělali jeste pár dalsich *1*
  • dobrej den pratele, existuje i nejaky DLC na Solitaire ve Windofs XP,
    muj pritel rika ze jo.
    Mate nejakej link,
    Dakuju *14*
  • Trol.diskuzni
    To video je vyloženě dělané pro amíky, to z toho úplně čiší... A teda grafiku to má snad ještě horší než Skyrim. *1*
  • Whoossain
    Ve skutečnosti je to upravený ID Tech 3 engine, který v původní verzi používal už v roce 1999 Quake 3 a ano, je to stejný engine, jako v MW1...
  • me to neda,uplne me to picha do oci. jako at si to hraje komu se to libi,ja proti tomu nic nenamitam, ale kdyz vidim tu grafiku......rozdil oproti cod4 snad nulovy. ze jim neni stydno tohle prodavat. az nekdy vydaj dil s lepsi grafikou tak si dovedu predstavit tu prodejnost,kdyz je ted s touhle grafikou jedna z nejprodavanejsich her.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit