Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slendrian
    Pripravte sa na nove DLC, pozmenene textury po zasiahnuti nabojom iba za 4.99€ dostanete zbrusu nove, detailne prepracovane diery v stene ktore vyrazia dych vam a aj vasej penazenke, teste sa o mesiac pridu nove prepracovane mraky na oblohe. Za chvilu sa budu robit hry ala: kupte si DLC finalna misia bez ktorej sa nedozviete rozuzlenie pribehu v hre..........stare zlate datadisky.
  • OK nemusí to mít novou grafiku, OK nemusí to mít nějaký nový možnosti hry, ale dávat tam jako novou mapu Highrise z MW2, to fakt ne
  • ta grafika je lol *11*

    Za todle bych prachy urcite nedal (obecne MW3)..... oni pouzivaji snad engine od dob MW1 ne ? *8* *7*
  • Není tam toho Hate trošku moc? *7*
  • Hele odborníku na zbraně, oni totiž používají zvláštní jednotky zbraně které jsou upravené na jiné zásobníky ale požívá se i původní střelivo.
    Můžeš narazit na M4/M16 které používají střelivo a zásobníky 7.63x39mm (kalašnikov)
    Spousta firem taky dělá konverze zbraní typu AK47/74 (původně 5.45x39mm) na .223 Remington (5.56x45). Třeba česká zbrojovka dělala zbraně typu "LADA" vzhledově kalašnikov ale byla možnost volby ráže a typu munice od 5.45x39, 5.56x45, 7,62x39.
    Tak že je klidně možné, že se jedná opravdu o reálnou zbraň použivanou hlavně v Afganistánu nebo je to prostě BUG.
  • Ringwraith
    Jo CoD, to je pecka pro mužné muže!

    Je to přesně jak říká slavný KARNIVORE89 na začátku tohoto videa:
    http://thebestgamers.net/watchvideo.php?vid_id=goty2011
  • Z tej grafiky fakt musi jednemu prist zle...
  • http://lmgtfy.com/?q=ME+2
  • Mně je 15 a taky mi to přijde, jak pro nějaký kretény.
  • Mechwarrior_bw
    uff, dobré vedieť, že nie som jediný komu sa z toho urobilo šoufl...
  • Mně to fakt vypadlo tvl *1*
  • Myslím, že u téhle hry by se hůl neměla lámat přes koleno. Kvantita u téhle záležitosti docela převyšuje kvalitu, což u takové bomby kolikrát není na škodu. Ne nadarmo se říká, že mrtvý potapěč zlato nebere. Inu moderní válka hory přenáší, to musí uznat všichni že.
  • Z tohto videa je uplne vidiet pre akych ludi je smerovane CoD. Normalnemu dospelemu cloveku je z toho videa na *11*
  • vypadá to jak MW1... fail
  • co je ME 2 *1*
  • pravda
  • Veskoslav
    No tak včera jsem ještě dokupoval DLC do ME 2. Cena 4 DLC mně vyšla na cca 400. Někdo by řekl, že je to hodně. Ale za hru jsem zaplatil 248 Kč včetně sítě Cerberus, která mi nabídla 3 DLC+ dva doplňkové DLC zcela zdarma. To prodloužilo hraní o nějaké 4 hodiny. První ze zakoupených DLC nejvyšší vládce mi zabral cca 3 hodiny, pak jsem se pustil do Arrivel a ten mi taktéž zabrál cca 3 hodiny. Teď se chystám na Lair of the shadow broker a Kasumi: Ukradená paměť. Tudíž celkově za cenu 650 mám hru na nějakých 50-55 hodin. Když to srovnám s CoD a s jakou slávou nám tu představují dvě či jednu mapu, tak je mi mdlo....Za co oni chtějí prachy, to dříve bylo zdarma jako součást balíčku, ale když jsu lidí s prominuím hlupáci a je jedno, že je to baví či nikoliv a dokupují za šílené peníze věci, co kdysi byly v základu či zdarma, tak ať platí, ale ať nefňukají, když jim nakonec vyjde, že za to vyhodí 3000 a více a v podstatě nic nemají.....
  • He...docela funny...
    V tom videu od 1:35 až do 1:37.
    Frajer sice drží zbran ruský vároby, AK 74 hádám, ale zásobníky co má na vestě jsou zásobníky používaný v Coltovejch zbraních, tj. M4A1, M16A1/2/3/4, HK416 apod.

    Prostě profi video...
  • nemužu si pomoct ale přijde mne to jako sekyrková polívka *3*
  • Overwatch
    To jsou šoky takhle po ránu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit