Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
    • Teleport, vesmirna lod a analni sonda. Tyhle tri veci chodi pospolu. To musi moulinex jako velky vypravec znat. *15*
    • a já v té rychlosti četl "prozkoumávat genitálie"
  • Vnútri bude trollface : ))
    • Viděl bych to spíš na Moll-face.
  • shmeck
    Až se tam někdo prokope, tak si řekne ''Proč jsem to do.rdele hrál!? Kdybych ten čas strávil nějak líp!" A hned se na život dívá jinak :)
    • "Hrál?" to si neřekne asi nikdo
  • walltar
    Lol ... nakonec se ukáže, že tam vevnitř nic nebylo a Moly jenom trollí.
  • Dalsi z rady her co vlastne nejsou k tomu aby se hraly, ale aby se postup v nich platil?
  • Geniální nápad jak vydělat prachy, to se musí nechat...
  • 15k3
    Jasně, že přibudou... on totiž ani sám Molyneux neví co dát dovnitř, jen řekl, že tam něco je aby si tu hru lidi stáhli (marketing) a stačí jen aby si to stáhli a on vydělá na reklamě.
    • presne jak rikas je to jen reklama na jeho jmeno:) ale paci se mi jak parani porad dokolecka premysli co tam je:D

      uprime jsem necetl o zadnem vyvojari tolik novinek jako o nem a to ani nic neudelal proste jen rubacku kde je konec v nedohlednu :) dokonce uvnitr muze byt ciokoli on nic nezarucuje muhaha mass marketing strategy funguje dobre:D znate to z detsvi zavrete ruku a hokam reknete ze je tam pavouk... a najednou te paniky....:DD stejne tam mate vetvicku :DD *16*
  • mdkGT
    Kdyby radeji udelal novej dil Dungeon Keeper.
  • Kedysi skvely a inovativny vyvojar, dnes len velkohube, klamarske a vecne slubujuce nemehlo. Nech su tu kocku strci do p*****! Who give a sh*t?!
  • Miluju Black and White, přispěl jsem mu na Godus. Mám rád jeho hry, ale to hle je p**ovina, že to svět neviděl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit