Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jediný co mě od něj bavilo bylo Black and White a Fable 2 a 3
  • walltar
    Ale tak proč ne? ...já sem mu tam těch 15 liber hodil ... už jenom kvůli staým časům.
    • Vidlec
      Přesně.
  • No dobře, kicstarter využívají i tihle herní matadoři, ale jestli to bude fungovat, tak by to mohl být dobrý způsob, jak úspěšně financovat vývoj her.
    Dodnes se "krabicovky" vyráběly za peníze investora, který mohl jen doufat, že až to vyjde, bude po tom dostatečně vysoká poptávka, aby se to zaplatilo. Teď to bude obráceně, co se na kicstarteru nezaplatí, to se ani vyrábět nebude a teoreticky nikdo neprodělá. Připadá mi to jako docela dobrej princip.
    Samozřejmě bude otázkou, co z těch projektů nakonec vyleze, ale to je potom už jen na lidech, čemu budou věřit a komu ty peníze pošlou.
    • Takže lidi si mají zaplatit za vývoj hry a potom ještě koupit hru samotnou?
    • presvedčil si ma že COD budúci rok nevyjde... *15*
  • Od Petříka sem nikdy nic nehrál a byl mi doteď tak nějak u sedinky. Ale co je moc to je moc. To i pedofil v sirotčinci je mi sympatičtější. Bravo ty svetříkové hovádko. *11*
  • no proč ne jeho posledni projekt curiosity byl hodne zajímavy. Me když se podarilo objevit co je uvnitr te kocky byl jsem unešen, neco takoveho jsem fakt ješte nevidel.
  • BTW: kde je zmínka o KS na Legends of Eisenwald ??? teď běží beta a má velice pozitivní ohlas tvurci hned prvním videu na KS ukázali gameplay a netají se tím že jsou milovníci disciples a kings bounty a čerpají z těchto super her inspiraci. ale tady je ticho po pěšině. zato Péťa uděla KS, neukáže ani H kecy má furt ty sami už 20 let ale novinka o tom je. když už se snažíte informovat o KS tak to dělejte pořádně. pak to dopadá tek že profláklej ksicht má pozornost ikdyž si ji nezaslouží
    ps: pokud tu něco o Legends of Eisenwald bylo tak se omlouvám asi jsem přehlédl *1*
    • ales.smutny
      http://games.tiscali.cz/preview/beloruske-rpg-legends-of-eisenwald-stoji-za-povsimnuti-59255

      Omluva přijata.
      • *1* tak ještě jednou sorry *1*
        • ales.smutny
          A přitom by stačilo zadat jméno hry do toho políčka vpravo nahoře ;))
          • to sem udělal a vyhodilo mě to spoustu odkazu na vše z nazvem legends xyz :-D asi nejsem dost trpělivej *2*
            • smejki
              dneska už ty děcka ani hledat neuměj
              http://hledej.tiscali.cz/games/?q=Eisenwald

              když je nějaký slovo příliš častý, tak ho co? tak ho nezadávám
  • Vidlec
    A jéje. Už zase slibuje.
  • Já už moc pana Petera "next-time-it-will-be-better" Molyneuxe nesleduju. Ale je pravda, že B&W a The Movies mě fakt bavilo :)
    Ale Fable apod., to jsou hrozný hnoje.
  • mě nevadí že si o to Péťa řekl pokud dělá hru o kterou vydavatelé nemají zájem tak tohle je jedna z mála možností jak ji financovat.... já osobně bych mu nedal i kdybych měl, protože o takové hry nemám zájem ale jeho Fable 2 mě bavila hodně stejně tak jako dungeon keeper.
    a on není taková ta mrtvola co naposledy dělala hry kolem roku 97 a ted najednou vylezla a řiká jak už deset let chodím z nápadem na suprčupr old skuuul rpg a ted mám tu možnost. viz thorvala...... on byl a je /plodný/ pořád a ikdyž sem tam to drhne tak se mu nedá upřít že je to jedna z mála osobností herní branže
  • Chrisa Roberts potká s Petra Molyneuxe? Chris mu dá dárek a Peter slibuje, že mu dá lepší.:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit