Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    "This in just 2 weeks, IMAGINE in 1 year of development!"
  • Vypada to docela zajimave, ale konceptem dost jednoduse - takova multiplatform hra :/
    A stejne jako autor bych byl taky radsi za rozvinuti bud B&W nebo dungeon keepera a chapu tohle jako krok zpet nebo spis pokus o uspech jako mel minecraft.
  • Podle toho videa mi to pripomina starou hru Baldies, taky tam bylo hodne domecku, hodne lidicek a kdyz se stretli tak se prali *2*
  • Na to, jak Petr nemá rád Pítra Molynůa, posílá mu na twitter rýpavé poznámky, tak napsal tenhle článek docela obstojně :)
  • kubi-wan
    Ta grafika je hrozně nudná.
    • Vzdyt je to jen ukazkovy prototyp
      • čtete vůbec obsah článku? "....prezentuje základní vzhled..." Z toho usuzuju, že v takovém duchu by byla i konečná hra. Jasně, že na základ se toho dá hodně nabalit, ale v jádru je stejný.
        • A ty se divas na videa az do konce ? Na konci je jasne napsano - Tento prototyp byl stvoren teamem 22cans za necele 2 tydny jako dukaz konceptu pro kickstarter
          • jo ahá, tak tím chceš říct, že oni udělají něco za dva týdny jen tak na oko, aby měli jakože důkaz konceptu a ve finále to bude vypadat jinak? Řekl bych, že ne.
            • Presne tak - graficky to bude vypadat jinak
        • walltar
          Tak v jádru to samozřejmě stejný bude ... proto to ukazuje. Ale grafika jako taková může být někde jinde. Stačí jenom udělat nové modely a textury. Ale zase nic extra bych nečekal vzhledem k tomu, že to má fungovat na tabletech a podobně.
      • Keyz
        Zase většinou se to od prototypu zásadně nezmění.
        • Pavel Dobrovský ještě na hrej dělal video s několika prototypama ke spore - bez titulku by člověk nepoznal, jaká hra z toho vyleze.
        • smejki
          to si pleteš s alfou, ne?
        • walltar
          No pokud ten prototyp sesmolíš za 14dní tak klidně můžeš měnit všechno ...
  • ty vole pro takove pičoviny už neni na světe místo :D
  • Skoda ze jsem se z članku vyčetl jen pokud znate hru xy tahle hra vas ničim nepřekvapi
    Vubec nevim o čem by mela být, ale mam poslat peníze?
  • tenhle človek se asi považuje za vizionára pritom je to naproste pako, co bere drogy nejspíš *11* . takovyhle hnus včetne debilni muziky jsme uz hodne dlouho nevidel *11*
  • MidnighT91
    Je to slušná návykovka. Bohužel docela nehratelná, jakmile jsem se vydal na první plavbu tak mi hra přestala ukazovat pozice truhliček takže jsem dál hrát nemohl. Ledaže bych je hledal poslepu a to jako vážně ne. Taky mi to přijde docela nevyvážené co se cen týče, svatyně a jiné budovy jsou prostě předražené, jinak to ale má potenciál...
  • je to clovek, co ma za sebou Populus serii a Black and white, navic se zda, ze zustane verny zanru. Takze mne by asi hra od nej udelala radost. Ze by mu to ale vyslo na kickstarteru neverim...podle me je kickstarter a greenlight vec, ktera za dva roky vysumi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit