Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jako jestli si někdo z řecký justice otevře tenhle článek a uvidí ty fotky, tak je nechá popravit rovnou, protože ten skin fousatýho frontmana celý akce stojí za to - hotovej patron nějakýho Talibánu...
    • ano ano, nebezpecny terorista , nejvetsi nepritel bojim bojim, dam si hamburger na uklidneni
  • I ja sem za vraceni Martina a Ivana, a odsouzeni alespon na 10 let vezeni, za spionaz *16*
  • Vakek
    Ivan a Martin potřebují vědět, že mají mezi lidmi podporu..a když se o tom bude psát na webech tak se o to budou zajímat i další a další media a také lidi co s tím mohou něco udělat....uvažování některých opravdu nechápu *8*
    • Spousta lidí tu dělá machry, jak by je zavřely na tunu let. Ale nikdo z nich si neuvědomuje, co basa znamená. Týden basy každému takovému volu, aby si zkusily jaké to je a po pár dnech by držely huby. NIKDO TU NEVÍME, VŠECHNA FAKTA O JEJICH UVĚZNĚNÍ. Řecko zas na sebe upozorňuje, jako kdyby na tom ostrově měli sklad Jaderných zbraní či zkoumaly mimozemský život. To mohly do oběhu rovnou dát zprávu "dokud nedostaneme od EU další fin. pomoct tak je nepustíme". *5*
  • A já myslel že mají plnou práci s řešením vlastních problémů, a né že si je budou přidávat.... *7*
  • já si myslím že by to už mohlo stačit. proč pořád dokola to samé ? ti kdo sem pravidelně chodí o kauze vědí tak snad není potřeba tu mít článek každý týden zvlášt když se nic nezměnilo.
    přeju těm dvěma aď jsou co nejdřív doma a nám ostatním přeju ať už je konec těmhle člankum o ničem
    • Pár mísních děcek si myslí, že tady někde v diskuzi na games.cz změní svět a něco ovlivní, tak si tu honí svá ega přiblblýma příspěvkama, jak je to super jim zde vyjadřovat podporu a podobný nesmysly. Je mi líto, ale ne, opravdu se tím nic nezmění, vůbec nic, tady rozhodně ne. Až se dostanou domů, tak to nebude zásluhou místních článků, které jen otravují čtenáře, kteří si přišli číst o hrách.
      • Predatore, ty jsi kus deb.la
      • Blue.Shark
        Pokud jsi inteligentní alespoň jako moucha, která se dokáže rozhodnout, na které lejno usedne, pak věřím, že je ve tvé moci neklikat na články o demonstraci a pokračovat ve čtení recenzí.
      • Thorleif_cz
        To, že svým názorem nezměníš svět, přece ještě neznamená, že budeš držet hubu, ne?
        • mam pocit ze to tak spouta lidi bohuzel ma pripadne je reknou maximalne u piva nebo u televize x) nicmene nemam to tem lidem za zle je to jen smutne
      • Som čitateľ a tieto články ma neotravujú.
  • Vávra si mal do pradky zabudovat spionaznu kameru.
  • Můžete o tom přestat psát? Děkuji. To je jejich problem a pochybuju, že to tady někoho zajímá pořád dokola. Kdyby jste raději soustředili energii na podstatnější věci a články.
    • na co? na debilni hry? Tady jde nekomu o zivot a psani o nasich gamesach je proste recenzovani pro lidi majici cas na hrani si. Vim to rad si hraji
    • tak a je to tu, Predator je pobouren. To uz ten web muzou rovnou zrusit. Soucitim s tebou predatore je to hnus v dnesni dobe projevit jakoukoliv aktivitu na podporu druhych. vsichni by si prece meli hledet sveho, vzdyt tve babicce taky nikdo nepomoh kdyz ji ukradli kolo, ze jo?
    • Ty jsi ale trouba*12* . Kdyby jsi byl někdy ve vazbě a ještě k tomu nevinný , tak by jsi to nenapsal. Jakákoliv mediální masáž ohledně této věci je dobrá.Čím víc lidí o tom bude vědět,tím líp.
      • To jako myslíš, že tím že si to tu bude pár pařanů číst každý týden 2x se něco změní? Občas by to taky chtělo vylízt ven od počítače a zjistit jak že to ten svět vlastně funguje.
        • No právě já venku byl a v té vazbě taky. Takže vím,jaký je to ojeb. Kdyby o mě psali na games.cz tak bych byl jen rád *2* Spíš ty nechápeš současný svět,Predátorku,právě mobilizací "internetového národa" se dá změnit hodně.
        • 2x denne ale prosim tebe zas tak hrozne jako clanky o wow to nejni. nicmene neni tenhle clanek presne o tom vylezeni ven? hmmmmmm
    • A když o tom budou psát dál, co uděláš? Přestaneš jim za ty články platit?.... Oops.
    • Keď ti to tak vadí tak to nečítaj, imbecil.
  • Škoda že jsem to měl do té prahy z ovy tak daleko, jinak bych tam tež přišel.
    • A co bys tam jako dělal? Stál bys tam v zimě jak pako a čekal na nic? To ať si řeší rodina a další přímo zainteresovaní lidé snad ne?
      • i taci jsou mezi nami, ale tak to je normalni stav spolecnosti. je pekne, ze se ale vzdycky prihlasi sami abysme nezapomneli, ze to muze byt jeste horsi
      • Thorleif_cz
        Ó jistě sr@t na to, co nás nepálí, že? To je velmi charakterní přístup...
        • Tak chytráku, letenka do Řecka a už tam někde s transparentem vyřvávej, šup ..
          • Thorleif_cz
            Hele, já fakt nechci bejt zlej, ale ty jsi tak trošku amorální uvztekanej harant, že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit