Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vávra si mal do pradky zabudovat spionaznu kameru.
  • Vakek
    Ivan a Martin potřebují vědět, že mají mezi lidmi podporu..a když se o tom bude psát na webech tak se o to budou zajímat i další a další media a také lidi co s tím mohou něco udělat....uvažování některých opravdu nechápu *8*
    • Spousta lidí tu dělá machry, jak by je zavřely na tunu let. Ale nikdo z nich si neuvědomuje, co basa znamená. Týden basy každému takovému volu, aby si zkusily jaké to je a po pár dnech by držely huby. NIKDO TU NEVÍME, VŠECHNA FAKTA O JEJICH UVĚZNĚNÍ. Řecko zas na sebe upozorňuje, jako kdyby na tom ostrově měli sklad Jaderných zbraní či zkoumaly mimozemský život. To mohly do oběhu rovnou dát zprávu "dokud nedostaneme od EU další fin. pomoct tak je nepustíme". *5*
  • Škoda že jsem to měl do té prahy z ovy tak daleko, jinak bych tam tež přišel.
    • A co bys tam jako dělal? Stál bys tam v zimě jak pako a čekal na nic? To ať si řeší rodina a další přímo zainteresovaní lidé snad ne?
      • i taci jsou mezi nami, ale tak to je normalni stav spolecnosti. je pekne, ze se ale vzdycky prihlasi sami abysme nezapomneli, ze to muze byt jeste horsi
      • Thorleif_cz
        Ó jistě sr@t na to, co nás nepálí, že? To je velmi charakterní přístup...
        • Tak chytráku, letenka do Řecka a už tam někde s transparentem vyřvávej, šup ..
          • Thorleif_cz
            Hele, já fakt nechci bejt zlej, ale ty jsi tak trošku amorální uvztekanej harant, že?
  • že to ty Řeky baví,
    jsou skoro před bankrotem a živí zbytečně další dva krky ve vězení...

    A špionáž??? Ha, na maps.google.com jsou ty snímky ještě 3x detailnější...
    • Řekové nikoho neživí :)
  • A já myslel že mají plnou práci s řešením vlastních problémů, a né že si je budou přidávat.... *7*
  • A která buchta na tom obrázku je Buchtova buchta?
  • Magister_Peditum
    Tak trochu mi to připomíná díl Biskupské šachy ze seriálu Jistě, pane premiére. Neměli bychom tu taky jednoho odborníka na islám Řecko a parní stroje? *3*
    • odbornici na spionaz jsou Bach a Vavra
    • Jedině, pokud bude někdo z tajemníků projevovat zájem o post děkana Karlovy Univerzity *15* ...
  • Uvědomuju si, že můžu být označen za kverulanta a jsem ochoten přijmout značný počet palců dolů. Píšu to jen proto, že Games je pro mě jediný profesionální český web o hrách, jediné místo, kde je žurnalista pořád ještě žurnalistou a umí spáchat literární útvar zvaný recenze, jinde by mi to za tu námahu nestálo.

    Tak já jen že "Česká Televize" se píše "Česká televize" a podobně píšeme "Český rozhlas". Naopak Řecko píšeme s velkým Ř, jakkoliv nám někteří občané kolébky demokracie dělají ošklivé věci (poslení řádek před fotkou). Samozřejmě -- to beru jen jako překlep.

    Za článek jako takový ovšem dík, každá trocha je dobrá, nesmí to zapadnout.
    • smejki
      1) věcné kritiky není nikdy dost
      2) opilé korektorky jsou zlo!
    • ucho
      mno zapomněl jsi upozornit na zásadnější věc:
      "Transparenty se pro jistotu vystavovali na odiv i pánu Bohu" ;)
  • firebug
    Nepochopím, jak se v diskuzi pod článkem, který informuje o nenásilné demonstraci mající za úkol upozornit na to, že jsou dva čeští občané drženi 3 měsíce v řeckém vězení a projevit tak solidaritu, může sejít takové množství negativních příspěvků.
    To je vážně tolika lidem empatie cizím slovem? Z dostupných informací z médií (které se mimochodem různí) vyplývá, že se v podobné situaci může ocitnout úplně každý. I já mám fotografické vybavení za "desítky tisíc korun" a i já jezdím na dovolenou nejraději se svými kamarády, zvláště do exotičtějších lokací. Chtěl bych vidět vás (a hovořím k lidem píšícím, že "si za to ti dva můžou sami a vlastně si to zaslouží") v situaci, kdy se vaše několikadenní dovolená změní v několikaměsíční pobyt ve vězení a tím vám a vašim blízkým převrátí v okamžiku život naruby (profesní i rodinný). To byste pořád zasílali vaše anonymní rádoby drsňácké výkřiky do všech veřejných diskuzí?
    To, že to zkrátka takhle v justici chodí, není přeci argumentem, že proti tomu nemůžu protestovat. Ono je jednoduché to jako nezávislý a nezúčastněný pozorovatel tímto tvrzením smést ze stolu a dál nad tím nepřemýšlet. Tím ale rezignujeme na naši vlastní lidskost a na schopnost vcítění se do problémů druhých... Navíc to že to takhle chodí, neznamená, že to není špatně.
    Děkuji za uspořádání demonstrace (které jsem se zúčastnil) a která opět médiím připomněla tuto kauzu, která by podle mého skromného názoru měla být medializována ještě více. Nevěřím řeckým úřadům, že vykonávají vše, co je v jejich silách a věřit jim nebudu, dokud neposkytnou médiím pádné důkazy potvrzující jejich absurdní (v kontextu s dostupnými informacemi) obvinění. A opravdu teď nemyslím obrázky dostupné všem na internetu.
    Česká vláda děla dost možná maximum, co je v jejich silách, ale z přístupu Řecka nemám podobný pocit ani v nejmenším...
    • "Fotografické vybavení za desítky tisíc" má každý, kdo má iPhone... *3*
      Jinak naprostý souhlas.
    • O cem to mluvis ? Byly to zaplaceni lidi, a platili je za spionaz !!!
      Tak za to sedi ! A doufam ze jeste dlouho budu *16*
    • me pripada ze 99% znich jsou trolove a to jedno procento se deli mezi spiony z recka a omezence jejich hranice dohledu konci u jejich nosu
  • Mother_of_god
    Nejde mi len do hlavy jedna vec. To ich obvinenie zo "špionáže" je podľa mňa nepodložené. Vojenské objekty sa nachádzajú na CIVILNOM letisku, kde si ich ktokoľvek môže prezrieť, odfotiť alebo náhodne zachytiť kamerou. Jednoducho je to proti zdravému rozumu a celé toto ich držanie je podľa mňa protiprávne a nepodložené aj keby to boli originál vojaci alebo len civilisti.

    Skôr ma napadá že im vadil ten fakt, že armu využíva aj Americká strana.

    Dúfajme že ich pustia čoskoro a vysúdia od nich posledné euro čo im zostalo v ich už takto poloprázdnom trezore... *16*
    • to vis je super byt v eu, nato a osn .) to se hned takove veci resi prece lepe. a turisti nemusi pro absurdni obvineni travit rok v zahranicnim vezeni pri cekani na soud. Oh sakra jako bych nic nerek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit