Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Edie
    chyba umožnit komentáře ... *4*
  • tak ono už se může k inzerci přidávat komentáře? tak to se těším na to maso :D
  • Tento monitor je jeden z nejlepších jaké můžete na trhu koupit. Kamarádka mi říkala ,, Hele Jano taky se nemůžeš zbavit těch skvrn na šatech?" Já říkám ,, To víš mám doma dva nezbedníky". Ona na to ,,Já našla řešení". ,,Stačí se v průběhu praní několikrát do pračky vy*rat a skvrna na šatech už Vás nebude trápit".
    Kvalita obrazu je nepopiratelná, udrží Vaše podpaží voňavé a svěží. Stojan můžete použít také jako prkno na válení knedlíků na oběd.
    • *1*
  • kotty
    Tohle LCD je na hry asi fajn, ale na grafiku sotva. Panel je TN, který sice vyniká v dobré odezvě, ale nikdy nebude mít tak přesné podání barev jako IPS a xVA a jiné od nich odvozené, jako např. PLS od Samsungu (o pozorovacích úhlech, poměru stran 16:9 apod. nemluvě). Jinak údaj o 1ms odezvě je taky klasický marketing, výrobce v zásadě uvádí nejkratší změnu mezi dvěmi barvami, nicméně v praxi může být přechod z jiných barev až 5x delší (platí zvláště u TN panelu).
    • Nojo, no. Ale i tak :) Gray to Grey za 1 ms !! To je vejvar. :)
  • TN monitor...dovidenia, ani necitam :D
    • Nápodobně. Jako vtip dobrý. *4*
  • Stary TN panel kterej od noname stoji 3 tisice, dame tam elektroniku co zvladne 120Hz a stoji 5 korun, budem prodavat za 7 tacu. Nasadime nalepku herni monitor a von to nekdo koupi. *15*
  • Mala uhlopricka, maly rozliseni, TN panel... ne diky :D
  • TN pro grafiky hahaha dobej joke :D
    • Zrovna jsem to chtěl taky napsat :D :D a dost mě pobavilo jak nějaký hráč napíše že to má hezké barvy tak je to hned pro grafiky :D :D
      • Na druhej strane je v dnesnej dobe sa povazuje za grafika kdeaky suplikant, lebo neico splaca Powerpointe :)
  • 8k za TN? ROFL. I kdyz tady se asi plati za tech 120Hz, coz neni uplne bezne... a za 1ms odezvu, coz je ale samozrejme jen markteringovy blabol.
    • Upresnim monitor ma 144Hz a 1ms ozova je blabol do tej doby ze je to realne nieco medzi 1ms a 2ms , Input lag je takmer nulovy (0.001) po meraniach v poriadnej recenzii.
  • Za +- stejnou cenu lze koupit Eizo, ktere ma sice jen 23", ale lepsi barvy, nulovy input lag a lepsi podsviceni. Navic Eizo je S-PVA. BenQ nebrat, je to jen hodne predrazene TNko.
    • Tak tak, navic jako bonus - made in Japan .. coz se dneska nevidi casto
      • Kinet1c
        ale ostatny maju radsej made in china, pretoze to je pre nich zarukou kvality, osobne vela skusenosti s benq nemam, ale nemozem povedat ze v okoli kto kedy vlastnil sa nejak velmi stazoval, ja mam len LG 19" a obraz je pre mna viac nez kvalitny, ked odide do vecnych lovist kupim nieco vecsie a hlavne zas od LG. Raz spokojny navzdy nim aj zostanem.
        • Typycke pre blbcov...co si dneska kupil uz zajtra take kvalitne nebude.
          LG roby sra*koidne smejdy za uplne najlacnejsie prasule.
          Ked chces porovnavat kvlaitu tak LG tam vobec nepatri asi si este poriadny monitor nevidel , to len preto.Kup[it si mozes LG zas a ostavas stale pri tom istom smejde aspon ze v penazenke budes mat o 1000 korun viac a o par rokov 35 dioptrii ze ?
    • To by mě zajímalo jaký výhody má eizo? Když jsem to já porovnával, tak Benq suverénně vedlo... Pokud jsi grafik, tak možná eizo, ale pro hry jedině Benq
      • Naprosto vsechny, protoze narozdil od toho Benq je to monitor, a parametry, ktery sou uvedeny v tech spec to opravdu ma - narozdil od 90% ostatnich. Nejvic se vzdycky smeju, kdyz mi nekdo zacne vykladat jak jeho monitor/tv/... ma kontrast ... bambilion:1 ... a pta se me, proc moje PVAcko ma "jen" 1000:1 ... tak se zasmeju, reknu mu at porovna a pak se du nekam za roh poblejt z jeho obrazku ...
      • klidne vam to zopakuji ... lepsi barvy, nulovy input lag a lepsi podsviceni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit