Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja jsem si driv koupil jen predmety k arme, svitilna a helma s logem hry a jeste tricko a na zadech je velky obrazek. to myslim stalo za to
  • Keyz
    Měli dát do té velké bedny menší bednu,do té menší bedny další menší bednu atd....Ve finále by byla nejmenší bedna tam by byla samotná hra.
    Pak by se poznal pravý fanda hry *15*
    • vsak takl to je tu helikopteru ma vsobe jen kazda 1.000.000ta bedna jinak je tam jenom bezcene smeti... tedy aspon tak nejak by to bylo kdyby to byla bedna z Diabla 3 *1*
  • Yeah, ještě více Black, ještě více homo *11*
  • h h héééééitrssssssss..... jako nemám tolik zbytečných love abych si kupoval speciální edice, ale je nutný uznat že pro fandu je tahle speciální edice fakt naboostlá... ňákej čas bo2 sleduju a viděl sem gameplaye z e3 a je to návrat týmový vyvážený hry s hodně (malýma i většíma) novinkama.... fakt nechápu omezence... tak to nehraj a nelez sem... sorry ale mě ta hra baví a né nejsem noob, děcko ani američan.... hauk *7*
    • hauk *1*
  • Je ktomu aj hra? *1*
    a k battlaku som dostal iba kvalitnu hru *14*
    v podobnom boxe sa budu teraz predavat aj filmy a hudba.
  • no proc asi davaj takovy bonusy? protoze maj hru nekolikrat zaplacenou z minula a par predelanejch textur v "novy" hre zase tolik nestoji. + to zaplatej i budoci dlc. *6*
  • Kdyby dávali ten vrtůlniček bez tý hry tak jdu do toho *1*
  • A za chvíli se budou prodávat i hry, které budou zahrnovat plnou hru, černou sedací soupravu, sprchový kout a vyhřívku, ne? *15* Mě osobně to teda přijde jako zbytečnost, ale třeba je to pěkný, když to máte rozmístěný po pokoji, nevím...
  • Mother_of_god
    Hornst by to ale lepšie predal :/ Pretože keby ste kúpili 2 kufríky Call of Duty Black Ops 2, tak dostanete tretí kufrík úplne ZADARMO :D
    • :D jo ten by mal usmev na tvari a tvaril sa jak boss aj keby predaval zachod s cerstvym hovnom zdarma.
  • Predobjednano :))) Moc se tesim. SOCKY na to bohuzel nemaji *12* SOCKY!!!!
    • PS3Hrac
      Socka jseš ty že sis to vůbec koupil *1* ach ty děti neví co dnes chtějí *1*
    • matyas : kuku jeden ja mam praci a nejakej litr sem nebo tam neresim - to ale neznamena ze si koupim kazdou recyklovanou ptakovinu kde v mp ani nejni poradne znicitelny prostredi.. jen utracej tatkovi prachy - lepsi nez kdybys fetoval..
    • Taky si myslím, jsou to hrozní socani to já si koupím celej infinity ward a nechám je dělat seriálovou hru CoD BO vždy jednu novou misi týdně. A už mám i příběh, ale ten vám neřeknu protože je moc geniální a vy byste ho vobšlehly

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit