Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spades
    To daboval Adam Jensen? :D
  • Ať je to jak chce zábavné, mně osobně se příčí něco takového hrát. Ale proti gustu...
    • conflig
      Vždyť v dnešní politicky korektní době mají všichni stejná práva, tak proč ne i virus? :D jinak by to byla diskriminace..
      • A ty viry by se jeste mlatily mezi sebou, ptze jeden by byl modrej, druhej oranzovej a dalsi rudej.
    • jasně, pokud má třeba někdo osobní zkušenost s takovejmahle hnusnejma nemocema, tak se nedivím... ale na druhou stranu, jakej je v tom rozdíl oproti jinejm hrám, kde se vražděj stovky a tisíce lidí? a člověk musí mít k síle přírody přece jen obdiv, klidně se to může stát...
      • V jiných hrách se většinou zabíjí v rámci konfliktu, buď zabiju já je, nebo oni mě. Tohle na mě působí jinak a stejně jako by mi vadilo hrát znásilňování, mučení, nebo třeba simulátor koncetráku, je pro mě za čarou i tohle šíření epidemie. Ale chápu, že každý má hranici někde jinde a rozhodně nechci odsuzovat nikoho, koho tahle hra baví.
        • můžeš to brát tak, jako že se planeta brání, aby ji trapný lidstvo neničilo :) je to boj o přežití silnějšího, a planeta je vždycky o krok napřed... ;)
        • XorxoxTalarius
          V tom pripade doporucuji hry Rapelay a Concentration Camp Tycoon, jelikoz asi z toho budes mit spatne sny :D
  • Veskoslav
    Na pc mi takový typ her přijde naprosto zbytečný. Sám tu hru mám zakoupenou na Android (tablet) a tam je skvělá. Ale na pc? Zbytečné.
    • XorxoxTalarius
      No na PC jdou hlavne proto ze Pandemic mel obrovsky uspech, a to to byl PC only titul. Bohuzel jim nedoslo ze byl zadarmo :D
      • Nam to doslo, jen Plague je ponekud dokonalejsi, je tam vic typu nemoci atd.. navic jsme vsude psali, ze jsme se inspirovali Pandemicem. V te dobe podobna hra na iOS nebyla. Backport na PC jsme udelali na nescetne zadosti hracu. :)
  • kam se to ten "gaming" ubira,paneboze,porty z podelanejch telefonu ted mame hrat...mor casualu uz se rozsiril a neni mozny ho zastavit,je pozde...
    • Vždyť nikdo nikoho nenutí to hrát ne?
  • ZvacA
    http://youtu.be/uaOHoQxIDM0
  • je to fakt zábava a dostatečně těžké :) na umírající panáčky se sice asi koukat nemusím, ale na PC určitě zkusím... odpočinkovka, jak má být!
  • Jezisi za co budem hrat priste ? Za sisku, putujici travicim ustrojim, az do hajzlu ?
  • Na androidu je to jedna z mych oblibenych her. Je to dost dobre, ale na PC jsou i lepsi hry.
  • XorxoxTalarius
    Takze staci dve slova "Pandemic 2" ...
    Tady tahle hricka je sice krasna, ale napriklad na Androidu nebo Applu se to snazi zdimat prachy jak to jen jde. Tudiz tady bude rozhodovat jedna zasadni vec a to je CENA. Pokud se bude jednat o neco rekneme za stovku, tak se o tom da uvazovat, ale jinak nevidim proc bych si to na PC zahral kdyz mame skvely Pandemic 2 ktery je (svete div se) zadarmo.
    • na pc to bude taky "zadarmo" *2*
    • okopirovanim pandemicu vlastne tato hra vznikla
  • morová strategie :D omg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit