Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    já nejsem nějakej velkej mlátičkář, ale Guilty Gear XX jsou fajn
  • Big_Pete
    muluju ten pocit, kdyz strhavam folii
  • ales.smutny
    No to nezačínali. I port SNESu z Arcade mašin byl o rok dříve než PC.
  • No to je dost. Hlavně, že na PC začínali.
  • Grifus
    Tak na slusnou bojovku na PC cekam, ikdyz po tom co tu mame Injustice: Gods Among Us mi prijde tento "starej" Mortal Kombat jako becko. *1*
  • tak kdyz uz si objednam PS3 abych si zaparil MK tak po x letech od MK4 vyjit novej dil na PC :D pecka. ale konecne je to napadlo, na PC dlouho chybela nejaka rubacka *14*
  • Tak toto bude asi jediná bojovka, kterou si na PC pořídím. Díky hoši, díky... *4*
  • zdeeneek
    Posledni dil MK hravam na Vite pred spanim ;) Dobre, ze to vyjde i na PC - dobry hry je potreba mit na co nejvic hernich zarizenich.
  • Paráda. Snažim se hrát street fightera, ale byť na gamepadu nejsem schopnej se naučit fatality. To kroucení páčkou nedávám. Snad to bude tady lepší.
  • To se možná taky chystá Tekken Revolution by snad mohla být i na PC, ale nevim byl jenom v nějakym Australské databázi her
  • Zrovna minulý týden jsem přes DosBox rozjel MK2 a zkoušel jsem pařit proti dceři *1*
  • firebug
    Před vydáním na konzolích jsem na zdejších diskuzích nadával, jak moc mě štve, že od legendárního MK3 a potom ještě MK4 nevyšla na PC žádná kloudná bojovka (Street Fightera jsem nikdy nemusel). Poslední MK jsem tedy koupil bráchovi na PS3, že si spolu zapaříme a zavzpomínáme na starší časy, ale hraní nás vůbec nechytlo...
    Na gamepadu mi to vůbec nešlo hrát a na nějaké promyšlené používání komb jsem mohl rovnou zapomenout.
    Tedy je sice super, že po tolika letech vyjde MK taky na PC, ale bez vyzkoušení skrze demo nebo warez verzi rozhodně nekupuji. Snad mě poslední díl nechytnul jen kvůli ovládání a ne zkrátka proto, že už mě podobný typ her nebere...
  • No slaaaava :) Tak jeste tekkena prosim.
  • Abiczko
    konečně dobré zprávy!!!!
  • Ethy
    YES!!! *14*
  • Jes *14*
  • oktavius66
    Tak to už mám na PS3 aspoň půl roku a mám to 2x dohráno. Skvělý příběh to má ! Vlastním Komplet edici. Najdete tam pouze pár postav jako je: Freddy Krueger, Kratos ( já ho tam mám ), Rain, Scarlet a Kenshi. Taky nějaké ty skiny a 3 nějaké fatality, které jsem nepoužíval *15* .Takže se máte na co těšit. Ale řeknu vám, že na střední obtížnost jsem se potil jako prase ! Klaním se před borci co to projeli na nejvyžší obtížnost *3* ...
  • MKáčko jsem hrával, ale jsem rád za PC verzi. Modlím se za ovládání ala Batman AA a Batman AC. Jdu do toho, s kámošem to bude proti sobě rež.
  • Na Xboxu jsme se toho napařili, nejlepší mlátička od dob starých dobrých Mortalů, Tekkenů a spol. Konečně na pc ! Luxus.
  • Pete.palis
    Jindra.Veliký má nástupce...akorát u toho jsem se zasmál.... *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit