Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No to je dost. Hlavně, že na PC začínali.
    • ales.smutny
      No to nezačínali. I port SNESu z Arcade mašin byl o rok dříve než PC.
  • Grifus
    Tak na slusnou bojovku na PC cekam, ikdyz po tom co tu mame Injustice: Gods Among Us mi prijde tento "starej" Mortal Kombat jako becko. *1*
  • tak kdyz uz si objednam PS3 abych si zaparil MK tak po x letech od MK4 vyjit novej dil na PC :D pecka. ale konecne je to napadlo, na PC dlouho chybela nejaka rubacka *14*
  • Tak toto bude asi jediná bojovka, kterou si na PC pořídím. Díky hoši, díky... *4*
  • zdeeneek
    Posledni dil MK hravam na Vite pred spanim ;) Dobre, ze to vyjde i na PC - dobry hry je potreba mit na co nejvic hernich zarizenich.
  • Paráda. Snažim se hrát street fightera, ale byť na gamepadu nejsem schopnej se naučit fatality. To kroucení páčkou nedávám. Snad to bude tady lepší.
  • Zrovna minulý týden jsem přes DosBox rozjel MK2 a zkoušel jsem pařit proti dceři *1*
  • firebug
    Před vydáním na konzolích jsem na zdejších diskuzích nadával, jak moc mě štve, že od legendárního MK3 a potom ještě MK4 nevyšla na PC žádná kloudná bojovka (Street Fightera jsem nikdy nemusel). Poslední MK jsem tedy koupil bráchovi na PS3, že si spolu zapaříme a zavzpomínáme na starší časy, ale hraní nás vůbec nechytlo...
    Na gamepadu mi to vůbec nešlo hrát a na nějaké promyšlené používání komb jsem mohl rovnou zapomenout.
    Tedy je sice super, že po tolika letech vyjde MK taky na PC, ale bez vyzkoušení skrze demo nebo warez verzi rozhodně nekupuji. Snad mě poslední díl nechytnul jen kvůli ovládání a ne zkrátka proto, že už mě podobný typ her nebere...
    • ringmancz
      já nejsem nějakej velkej mlátičkář, ale Guilty Gear XX jsou fajn
  • No slaaaava :) Tak jeste tekkena prosim.
    • To se možná taky chystá Tekken Revolution by snad mohla být i na PC, ale nevim byl jenom v nějakym Australské databázi her
  • Abiczko
    konečně dobré zprávy!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit