Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DangerousDave
    ďalší interaktívny film do počtu ... ale aspoň s dobrou atmosférou a zmyslom pre detail.
  • Líbí líbí líbí! Už se těším až si to zahraju, vypadá to, že Arťom tentokrát prožije pořádný mindfu*ky.
    Mimochodem, jsem já jediný, kdo si myslí, že by se tahle hra dala zpracovat ve Fallout stylu? Takové semi-open world, ne uplný Sandbox jako F3 nebo F:NV, ale spíš něco jako F1 a F2.
    • mě vadí že se to nedrží předlohy :-) v knize 2033 to končí tim že si Arťom uvědomí že démoni nebo jak říkal těm černejm potvorám nejsou tak špatný a chtěj lidstvu pomoct, jemu po zničení jejich "líhně" jebne a uteče do metra kde pak přežívá už nevim na jaký stanici.
      I když na druhou stranu jsem hrozně moc rád že to bude pokračovat nějak jinak, vzhledem k tomu že jeden rok není v knihách vysvětlen (nebo se aspoň neví co arťom dělal, nevim už nevim jestli to tam nebylo popsáno) 2033-2034. Knihy miluju, hru 2033 taky, Last Light budu taky milovat :)
  • Už aby to tu bylo.
  • Hru z lepsou atmosferou som snad v zivote nevidel. Tak neskutocne nadherny vyzual, naozaj kvalitne textury, bezkonkurencne zvuky (battlefield 3 sa moze schovat), ta detailnost prostredia, uz sa nemozem dockat, len mi je luto ze moj stroj mi to v takych detailoch asi neutiahne *2*
    • A pokud chcceš atmosféru, ze všech her, které jsem za svůj život hrál, tak rozhodně nejlepší, kterou jsem zažil, tak byla v Silent Hill 4.
    • Vyzkousej Stalkera,ten je atmosferou jeste o tridu vis *3* .
      • Dovolil bych si nesouhlasit. *1*

        Ma ji sice skvělou, ale tohle je intenzivnější. Už první Metro bylo. Stalker má supr atmosferu, ale funguje tam jinym zpusobem, spiš na základě představivosti.
        • V tomhle musím souhlasi t s Hehem, pro mě měl také Stalker (rozhodně první díl) lepší atmosféru než Metro, to mi prostě nesedlo a hodnotil bych ho celkově jak průměrnou hru. Na pokračování jsem ale samozřejmě zvědavý. Ale prioritou do budoucna jsou pro mě Bioshock, GTA 5 a Borderlands 2.
        • Mno Stalker je pro lidi, ketyri nepotrebuji pro navozeni atmosfery scripty a taky je podstatne otevrenejsi. Metro je super "film", ktery vsak hrajes pokazde stejne.. Nicmene ta atmosfera umi udrzet i tak...
  • holec89
    ta anglictina se tam tak nehodi...byl bych pro rustinu s titulky
    • ja sem jedničku na xboxu hral v ruštině s engl titulkama......doufam že todle metro bude na hard stejnej masark jako jednička :)
    • trolo
      tak si to nainstalujes po rusky. problem solved
      • holec89
        jj, ale to tam asi nebudou eng titulky :)
        • trolo
          myslim ze v jednotke slo nastavit dabing a titulky samostatne...a aj keby nie tak urcite sa to da urobit prepisanim suborov
    • idem do toho, dúafm, že steam to umožní ako v 1
  • Grafické a zvukové zpracování mi příjde uvěřitelné,jen jsem si všimnul pár scriptovaných částí,které nebyly takové to pravé ořechové.Ale upřímě se na Metro těším,doufám,že kluci dají stejný cit jako dali do grafiky taky do příběhu a okořenily jej něčím novým,co ještě nikde nebylo
  • Co to je za engine? přijde mi to takové neohrabané.. *7*
    • Jejich vlastni,tusim ze zaklad ma jeste v Xray enginu(stalker serie).
    • neohrabané?
  • NEEEEEEEEE on v tom letadle nechal lezet jedny naboje do brokovnice... muj krik, rvani vlasu a dokonce ani plac ho neoblomili.
    • :D
      • Smích? Však on přejde, až budeš na místě *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit