Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :D za 2,50 :D A komu to cpes ty socko *15*
  • ja sem jedničku na xboxu hral v ruštině s engl titulkama......doufam že todle metro bude na hard stejnej masark jako jednička :)
  • V DayZ se jim povedlo to nevodění za ručičku dotáhnout uplně;)...,ale jinak Stalker s Datastorem je prostě TOP.
  • Tak tak....
  • DangerousDave
    ja hlavne neznášam ak o mne vie nepriatel dopredu - keď hráč niekam vstúpy a začnú okolo vyskakovať nepriatelia, na to som už vyslovene alergický. Tunely mi až tak nevadia, teda ak tam má človek aspoň nejakú ilúziu slobody.
  • B1tch please!

    http://www.youtube.com/watch?v=zhBEoFA2N-o

    Ale už to dělám u zajímavých videí automaticky teda *15*
  • genki.sudo
    On hovorí skôr o type atmosféry, ktorú si urobíš v hlave (napr. pocit beznadeje a samoty v Fallout 3 / NV / Borderlands, alebo vôňa borovicových lesov v Skyrime :D) než o síce krásnych ale 100% predskriptovaných scénach v tejto hre...
  • genki.sudo
    Jj, ten pocit keď som vo FALLOUTE 3 našiel krabičku s nábojmi na nejakom zapadlom smetisku je nenahraditeľný...

    Tiež nie som fanúšikom skriptovaných koridorov... Napr. COD hrávam len čisto MP, o SP som nikdy ani neškrtol práve kvôli tejto vlastnosti..
  • jo parádní, i první díl, na xboxu sem to ze strachu ani nedohrál. :D
  • Bez atmosféry? *1* Trochu vedle
  • Inquisitor
    Jo taky se nemusim celou hru někomu koukat na záda a nechat se vodit za ručičku. V tom je Stalker pořád nepřekonaný.
  • DangerousDave
    no tak to máš v dnešnej dobe docela problém, teraz sú tunelové nascriptované divadelné predstavenia v móde :-/ a to že hráč ktorý chce od hry trochu viac sa v nich cíti ako loutka na provázku je mainstreamu samozrejme jedno... vlastne oni to tak majú radi *3*
  • A pokud chcceš atmosféru, ze všech her, které jsem za svůj život hrál, tak rozhodně nejlepší, kterou jsem zažil, tak byla v Silent Hill 4.
  • V tomhle musím souhlasi t s Hehem, pro mě měl také Stalker (rozhodně první díl) lepší atmosféru než Metro, to mi prostě nesedlo a hodnotil bych ho celkově jak průměrnou hru. Na pokračování jsem ale samozřejmě zvědavý. Ale prioritou do budoucna jsou pro mě Bioshock, GTA 5 a Borderlands 2.
  • Mno Stalker je pro lidi, ketyri nepotrebuji pro navozeni atmosfery scripty a taky je podstatne otevrenejsi. Metro je super "film", ktery vsak hrajes pokazde stejne.. Nicmene ta atmosfera umi udrzet i tak...
  • jo to by se mi taky líbilo ale už kvůli předloze, nebo aspoň podobnosti s ní, by jsi na povrch mohl jen v noci, do baráku by jsi se fakt neschoval atd atd... Ale taky by se mi to líbilo. Komplet trať metra, metro 2 a k tomu třeba nějaký lokace na povrchu.. ale to je asi jen sen ;)
  • Metro mě nějak míjí. Prostředí super, pár fakt výtečných nápadů(maska,baterie), ale celkově jsem asi moc u tohohle tématu závyslej na sandboxu a tak mi to příjde ve výsledku takový plochý a bez atmosféry. Prostě mě nějak nebaví jít někudy kde mi pořád nějaký NPC, hint nebo už prostředí samo řiká co mám dělat. Chci se ukrejvat před smečkou psů/monster, protože to je správný řešení a né kvůli tomu, že to po mě autoři chtěj. Chci se jít kouknout do letadla abych našel nějaký zásoby a né tam bejt dovedenej za ručičku. Procházení rozbořenou moskvou bych si pak fakt užíval, ale takhle je to spíš CoD, než Stalker.
  • Dovolil bych si nesouhlasit. *1*

    Ma ji sice skvělou, ale tohle je intenzivnější. Už první Metro bylo. Stalker má supr atmosferu, ale funguje tam jinym zpusobem, spiš na základě představivosti.
  • "Some people call these demons, i call them bitches!" *2*
  • Jejich vlastni,tusim ze zaklad ma jeste v Xray enginu(stalker serie).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit