Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyzkousej Stalkera,ten je atmosferou jeste o tridu vis *3* .
  • Smích? Však on přejde, až budeš na místě *1*
  • Publikováno 17. 07. 2012 autorem: metrovideogame

    http://youtu.be/zhBEoFA2N-o?hd=1
  • mě vadí že se to nedrží předlohy :-) v knize 2033 to končí tim že si Arťom uvědomí že démoni nebo jak říkal těm černejm potvorám nejsou tak špatný a chtěj lidstvu pomoct, jemu po zničení jejich "líhně" jebne a uteče do metra kde pak přežívá už nevim na jaký stanici.
    I když na druhou stranu jsem hrozně moc rád že to bude pokračovat nějak jinak, vzhledem k tomu že jeden rok není v knihách vysvětlen (nebo se aspoň neví co arťom dělal, nevim už nevim jestli to tam nebylo popsáno) 2033-2034. Knihy miluju, hru 2033 taky, Last Light budu taky milovat :)
  • Kto by to chcel vidiet o nieco kvalitnejsie na spolahlivom a uzivatelsky pritulnom prehravaci, tu je link :

    http://www.youtube.com/watch?v=FOc9_GWmIjM

    Je tam sice nejake bla bla ale to k novej hre patri, nie ? :D
  • trolo
    myslim ze v jednotke slo nastavit dabing a titulky samostatne...a aj keby nie tak urcite sa to da urobit prepisanim suborov
  • Já vím a povedly se víc než dost
  • Veskoslav
    Skripty byly už v 1. díle.
  • holec89
    jj, ale to tam asi nebudou eng titulky :)
  • trolo
    tak si to nainstalujes po rusky. problem solved
  • No tývole,jsou tam scripty,z toho nebude dobrá hra...


    Nepodělejte se z toho,jsou hry které stojí na scriptech a jsou super.Ne,nemluvím o té velmi neoblíbené sérii co rozděluje lidi na dvě vrstvy.

    Je jasné že některé části tam být nemusely,třeba ten pád stromu se mi nijak moc nelíbil ale třeba to s tím "démonem" (kdo nehrál Metro 2033 tak to je ta létajcí věc) se mi celkem líbilo,šla celkem vidět ta jeho síla apod...


    Já se osobně těším neskutečně,jak už jsem jednou psal,doufám,že to hoši zvládnou *4*
  • dilinja
    ze se vubec namahal a strilel do toho okridlenyho. kdyby se furt nerozhlizel tak to je o polovinu kratsi. predscriptovano od zacatku az do konce pokud to nezvladne urdzet atmosferu celou dobu tak nevim jestli to nekoho bude bavit dohrat az do konce.
  • Veskoslav
    Včera jsem si koupil Metro 2033 na Steamu za 2,49, tak to aspoň vesele dohraju a připravím se na toto:
  • Kronoss1
    To snad ne! Zase hra, kterou si určitě koupím. Vypadá to výborně, ale Bioshock: Infinite, je Bioshock: Infinite.
  • Ten záběr z letadla.. byl hodně silný *13*
  • vyzerá to neskutočne..
    btw už bolo zverejnené pred dlhšou dobou nie až teraz
  • Supr. Snad bude tentokrát samotná hra o něco delší, když už mají technologii vyvinutou.
  • Ocelot
    Ta atmoška!! *8*
  • idem do toho, dúafm, že steam to umožní ako v 1
  • DangerousDave
    ďalší interaktívny film do počtu ... ale aspoň s dobrou atmosférou a zmyslom pre detail.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit