Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak jit po hernich firmách je to nejjednodussi jak se predvest co největšímu poctu lidi s nejnizsim rizikem. Kdyby se totiž zamerili na opravdove věci, tak by je asi sranda brzo presla.
  • A to ste teda na konzolich nemohli hrat vubec? Nebo ste jen nemohli vyuzivat naky online funkce, multak a tak...?
    • Jak co.treba destiny je online only tak to neslo. Singlovy hry jedou I offline . Aspoň u ps3.
    • V offline modu hrát můžeš, jinak online hrát furt nemůžu, protože mi PSN to stále nejde. I když ty ko.... pstali na twitter někdy ráno, že už to jde ....
    • no ti co si ji rozbalili si tezko mohli vytvorit ucet a konzoli aktivovat...
  • walltar
    No mě jede internet taky jako kdyby na mě někdo pořádal DDOS útok... Už mě tenhle provider začíná vážně sr*t. *10*

    Ale tohle musí nasr*t... bohužel je to další z nebezpečí uzavřených systémů. By mě zajímalo jak bude dlouho trvat, než někdo takhle shodí třeba Steam (pokud se to tedy někdy už nestalo).
    • Keyz
      Jak psal M. Rybka v článku kde řěšil možnosti zálohování.

      Cloud a jeho maximální životnost je klidně 0. Prostě do doby než to někdo vypne anebo se stane tohle a je jedno jak moc ty data potřebuješ. Prostě máš smůlu.
      Zlaté vlastní uložiště a GOG. Jistota je jistota.
      • S touhle logikou bys doma musel mít elektrický generátor, vlastní studnu atd... . Doba jde dopředu a spolu s ní technologie, na kterých se stáváme závislými. Bez toho bychom se těžko někam posouvali.
        • Veskoslav
          Co to meleš? Nikdo normální a zejména firmy nemá své data na cloudu a jiných pochybných službách. Důležitá data mají ve svém vlastním offline úložišti, kde máš přistup z firemní sítě. Na cloud si můžeš tak házet data ala fotky, jak jsme pozvraceli sedačku. A 100% ZÁVISLOST je největší kokotina, co může být. To ti řekne každý.
          • Si nějak moc paranoidní. Cloud není pochybná služba, ale naopak vynikající a dobře fungující služba. Od přechodu na Win 8.1 používám ten od Microsoftu a mam tak všechny dokumenty, hudbu, fotky, uložený pozice z her atd., dostupný ze všech PC, tabletu s W 8.1, mobilu a přes prohlížeč odkudkoliv. A pro jeho zálohu stačí občas soubory vypálit na DVD, přesunout na domácí NAS atd. A i kdybych o všechno přišel, nebo to získal nějakej hacker tak co má bejt. Sou to jenom data, bez nich se dá žít.

            No jo, holt pro některý labilní jedince je i platební karta pochybná služba, přestože s ní platí miliardy lidí a je bezpečná.
        • Keyz
          Taky to co píšeš má hodně bohatých lidí...

          Jde hlavně o to mít jistotu na kterou máš prostředky. A mít možnost nechat si sw na disku. Jen to musí firma povolit. Tedy nic extra složitého. To samé záloha důležitých dat na vlastní řešení.
          Vlastní studna a generátor, to již nákladné.
  • niceguyfromrussia.ru
    Smutné, v dobe keď Microsoft by najradšej zrušil všetok domáci hardware a chcel by aby sme si pekne platili mesačné poplatky za cloud je až smiešne že banda malých 30 ročných detí, ktoré si pre DDoSing hovoria "hackeri" a nemajú čo robiť vo svojich biednych životoch nechala doslova MS a Sony na milosť pred nimi lebo nebyť toho výkupného tak by to stále pokračovalo...
    Nakoniec 4 dni človek nemohol hrať multiplayer a aj ked je spoplatnení až taká obrovská katastrofa to nebola. No predstavte si že teraz, všetko ide cez cloud, hry, filmy atd nehovoriac o bežných veciach a povedzme pracovných dokumentoch a teraz nejaká dalšia banda, tentokrát profesionáli začnú DDoS útoky a nenechajú sa kúpiť premium účtami na MEGA (lol). Samozrejme Sony a MS ako dnes by nemali šancu a kým by ich vypátrali tak to by ste už boli mesiac v dobe kamennej... Dúfam preto že ešte pár desaťročí bude domáci HW kde pekne mám všetko doma a nie v nejakom retardovanom obláčiku
  • Zayl
    Já se zapřísáhl, že sem už nebudu do komentářů psát, ale tenhle článek mě zlomil.

    Ačkoliv mě osobně tento útok nijak neovlivnil, povedlo se vám mě tímhle brakem otočit na stranu hackerů. Takový výplod si nezaslouží ani oni. Buď objektivne informujte nebo o tom napište humorně. Tady ten paskvil patří na něčí blog a ne na oficiální web.
  • No vzhledem k tomu, že jsem si pořídil XO (a mám konečně čas na hry) a těšil jsem se, že něco zapřim, tak mě vzal vztek... Tyhle blbečci firmy nějak nepohoršili naopak nasrali uživatele... Nicméně musím poukázat na b**** Dogkillera ono dostal attack i EA, takže třeba BF sis taky nezahral...batlelog byl down..
  • Jo jeste bych rad kratce pripomel aferu Sony vs. GeoHotz, protoze jenom vyzadat si IP adresy navstevniku nejakeho Webu kvuli ohrozeni svych obchodnich zajmu podle me neni v poradku a stale tajne doufam, ze jednoho dne za toto nekdo ponese trestni zodpovednost.
    http://cs.wikipedia.org/wiki/George_Hotz

    "...Žaloba od Sony[editovat | editovat zdroj]
    Poté co Hotz zveřejnil klíč k odemčení konzole, Sony Hotze zažalovala. Následovně Hotz zveřejnil na Youtube video, ve kterém zpíval o "pohromě" pro Sony. Na základě tohoto videa si Sony vyžádala od sociálních sítí, včetně Youtube, IP adresy lidí, kteří navštívili Hotzovy stránky a zhlédli jeho videa. To se později vztahovalo pouze na ty uživatele, kteří zhlédli video a dokumenty o hacknutí PlayStation 3, stejně jako ti, kteří pod videem a články nechali komentáře.

    PayPal umožnil Sony přístup k účtu Hotze a soudce případu dal Sony pouze povolení k prohlížení IP adres všech lidí, kteří navštívili Hotzův web geohot.com. V květnu 2011 Sony stáhla svojí žalobu za podmínky, že se Hotz už nikdy nebude zabývat hackováním jakéhokoli Sony přístroje.

    Na konci stejného měsíce se hackeři nabourali do sítě Sony PlayStation a ukradli osobní informace 77 milionů uživatelů. Hotz popřel jakoukoli zodpovědnost za útok a řekl:"Provozování homebrew aplikací a obcházení zabezpečení na konzolích je fajn. Hackování něčí databáze a krádež uživatelských dat v pořádku není."...
  • To su taki dobráci, chcel som si zahrať troška driveclub and killzone shadow fall multiplayeru po tom čo som ich cez sviatky prešiel a kvôli týmto chrapúňom som jednoducho nemohol, bodaj by ich mor, lepra a kaďajaká iná pliaga postihla.
  • ach jo, kdy uz konecne obnovi zatoku? to je jako mimo provoz uz 21 dni? *13*
    • zatoka funguje... staci hledat
      • Nefunguje, bezi nekolik vice ci mene zdarilych kopii se starym obsahem.
    • jsou lepsi viz wiki: http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_BitTorrent_sites
    • walltar
      já chodím na .cr, která naskočila asi hodinu po výpadku.
    • To máš jedno stejně zatím nevyšla žádná hra, která by za to stála.
  • Foxtrot_cz
    Kim Dotcom je v tomhle případě klaďas, tak nevím co proti němu máte :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit