Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    No já nevím, ale imho systémy jako steam, nebo to co mají konzole jsou ideální na věci, jako hry. Hry nejsou žádné kritické data, takže nějak nevidím problém s jejich uložení někdo jinde. A když pár dní nejsou, tak prostě zase počkám až pojedou.

    To samé s registrací konzole. Není to nic z čeho by se zbořil svět, takže investovat miliony do opatření proti takovým útokům je zbytečnost. Pochybuju, že by se taková investice někdy splatila, nebo že by tomuhle na 100% zamezila.

    A pokud někdo skutečně má problém s tím, že tyhle systémy jsou napadnutelné... no tak je asi nevyužívá.
    • A nestacilo by kdyby konzole byla schopna spustit offline hry okamzite po tom, co ju vybalim z krabice?
      • Na ps4 mužeš hrát offline neni tam nutnost připojeni k internetu. Strčíš bluray disk a jedeš.
      • walltar
        Já nevím z jakého důvodu tam ta nutnost registrace je, takže ti na tohle neodpovím.
        • Nová doba!
          ((Host vyhazuje vrchního...))
  • Sr_Lobo
    Mno tak PSN se sice tvari, ze jede, ale pri prihlasovani mi neprijde zadnej potvrzovaci aktivacni mail bez keryho to je stejne na prd... Skvela prace...
  • TheGGG
    Další akce obtloustlých PC geeků, co mají spousty volného času *7*
    • Tady vidime dukaz toho, ze nove konzole jsou tak skvele a exkluzivni, ze jejich majitele misto hrani placaji virtualni lejna na ruzne weby, kde to ale nikoho nezajima.
      Cry more.
      • TheGGG
        ofečka nvidie se ozvala, doufám, že jsi zase zbytečně vyhodil 50 000,- abys mohl mít ve hře efekt poletujících h0ven.
        • Kamo vubec nevis. Poletujici exkrementy rozmazavajici se na zdech a postavach dle realnych zakladu fyziky budou vzdycky vic nez koridor s aimbotem a press X to win.
          Navic sis 50k v zivote nevydelal, takze ja je s radosti utratim jen abych nasral kiddos jako ty. *5*
      • nechápu, proč si pořád měníš nick, stejně každý pozná, že jsi největší zdejší cement a ostuda pc-rasy Wallet Warrior..
        • A nejlepsi na tom je, ze to nikoho nezajima. Tvoje narky jsou naprosto zbytecny a nikdo je necte, snad jen omylem. *15*
          • ale ty reagovat na ty nářky musíš co? Ubohé...
            • to bych nějakou musel mít imbecile...
            • To jen abys mel radost, ze to nekdo cte. Prece nenecham neboheho konzolistu trpet. Kdyz uz musi trpet ze vyhodil 10 tisic za lowend od amd.
  • Mě PS4 stále nejde, nevím co s tím, MTU 1473 sem už zkoušel....
    • poprvy mi to taky neslo ikdyz sem to zmenil na 1473, zkusil sem to znova a uz to slo :D
    • já to MTU dal na 1400 a frčí to
      • Já zkusil 1743 1730 1400 a furt nic, už mě to docela sere.
    • co stim? vyhodit a koupit PC tam ti maximalne nepojede jedna hra kdyzse servery pretizi pri jejim vydani
      • Jsi hňup.
  • Lizard Squad porusuji zakony. Lizard Squad se chovaji podle stejnych pravidel, jako teroriste. Pokud budou chyceni, jiste dostanou zaslouzene tresty.
    Nejednal bych stejne ale verim, ze: Sony a MS jsou molochy mnohonasobne silnejsi, nez tech par zakazniku, kteri o technice neco vedi. Trh hernich konzoli neni moc soutezivym prostredim, je silne Oligopolni. To mnohe z jejich zakazniku muze frustrovat.
    Je pomerne prirozene, ze frustrovany zakaznik hleda zpusob, jak zmenit to, co mu nevyhovuje. Napr. pouzazovanim na problematicnost reseni danych konzoli.

    Na jejich miste bych asi konal jinak. Ale kdyz uz utoky probihaji, tak jsem rad za kazdy projev dalsich zakazniku, kteri si uvedomuji, ze zavislost konzoli na konektivite v dnesni podobe jim nevyhovuje.
    Nedelam si iluze, ze Sony a MS neco zmeni ale bylo by krasne, kdyby nazory takovych zakazniku vyslyseli a zmenili zpusob chovani, ktere je dnes zalozeno na aroganci Molochu proti jednotlivym zastupcum.

    Kez by herni media v techto dnech mene zpovidala Lizard Squad a pridala se k tem zakaznikum, kteri se ptaji vyrobcu konzoli, kde jsou reseni pro zakazniky pro tyto pripady, kdy jim dostupnost serveru nezajisti? Dnesni stav veci totiz odpovida stavu za par let, az bude podpora techto generaci konzoli ukoncena a az budou dnes nefunkcni servery vypnuty.
    Opravdu vidim pozitivum probihajicich utoku v tom, ze si zakaznici uvedomuji, ze si kupuji pristroje, u kterych polovina funkcnosti neni garantovana a je jen tezko vymahatelna.
  • Bod pro GOG.com a ostatní user-friendly společnosti. .)
    • Má to tu spousta lidí pomotané.
      Nefungovaly POUZE ONLINE prvky a na PS prý jen u PS4, jak mi hlásil kamarád.
      Mám teď PS3 i PS4 v novém bydlišti bez netu a světě div se, vše funguje, jak má.
      • Veskoslav
        To sice ano, ale nové zařízení jsi nemohl registrovat. Což když dostaneš novou PS4/Xko a můžeš se na ně akorát dívat, tak to zamrzí.
        • To nešlo. Jako v podstatě dnes cokoliv pořádně nejde bez počátečních internetů.
          Ono i na novém PC by taky bez internetu ty steamy a gogy nic nevydaly.
        • Coz je ale demence toho, ze ta konzole je tak "skvele" udelana ze bez big brothera ju nerozjedes a demence toho, ze lidi kupujou veci postaveny na tomhle principu buzerace.
        • Mozno supnu nejak darcek zadarmo ako bolestne.
          • zase nejake "DEMO" jako mp FC4 co? a vono to zas nepojede a nikdo si to nezahraje, dar jak vod chytry horakyne *1*
  • Snad to není kachna, ale Sony nám chce dát hru jako odškodnění.
    Nevíte co nám dají za hru?
    • nebude to hra, ale film zdarma ke stazeni (pokud onlinesluzby pobezi) jmenuje se "Hacker"
  • Pane Poláčku: Ten Zeman Vám musí hodně ležet v žaludku, že ho neváháte nacpat do každýho článku. O počítačových hrách. Tyhle výkřiky bez kontextu patřej max do anonymních diskusí nebo na váě twitter, ve vaší pozici tady ale působí strašně ukřivděně.
    • Máte tam teda krásne zvieratká , ale na druhú stranu zvoliť si medzi notorickým dementom a zdegenerovaným židom tak to radšej prchám na západ. To už aj kleptoman a polobuzík klaus bol v porovnaní s týmito kreatúrami len taký neškodný prosťáček, niečo ako džek alebo v poslednej dobe jezis kristu a maros goc tu na games.cz
      Ale hovorí sa, že prezident je obrazom vašej spoločnosti, a v tomto prípade to platí na 150% *1*
      • Vojta_Ilavsky
        My se na tebe nezlobíme že trollíš a urážíš sám sebe a ostatní diskutéry na Games.cz. *11*
        • Koľko vojto? Nie som si celkom istý či tak trošku netáraš momentálne, ja a trolliť, to vypusť z hlavy.
    • ten nas vecne ozraly prasodent musi lezet v zaludku, kazdemu slusnemu cloveku, to jen tem asi 30 % co si to *12* zvolili je ku obrazu svemu...
      • TheGGG
        LoL, nějak si nevzpomínám, že bychom se VÁS ptali na nějaký názor Chrupomile
      • Stejně jako nechci slyšet o Kaluskovi kdykoli se na světě něco posere tak nechci ani o Zemanovi. Jestli má potřebu proti němu se vyhrazovat fajn, tak ať to buď dělá se vtipem, anebo pořádně, v tom případě to sem ale nepatří. Tady ten mesiášskej komplex a poučování o správnym názoru je ubohý, lidi nechtěj znát politický preference PP ale číst o hrách, tohle neni přesah ale okopávání.
      • kennyB
        Pořád lepší Zeman, než zdegenerovaj aristokrat Trauterberk s jeho narkolepsií *11*
        • lol. Opravdu? Zeman mezinárodní ostuda, západ z nás má prdell viz. Švédsko. Zeman jezdí jen do diktátorských zemí, kde jim leze doprdele a stejně ho pak i tam kopnou doprdele, dělá ze sebe kurvičku Ruska a kápne z toho max jen tech chlast. Opravdu lepší než kníže? Ten by možná prospal půl úřadu, nikdo by mu nerozuměl, ale neudělal by mezinárodní ostudu.
          • Mart9
            kurvičku Ruska *1*
        • Knizete volili butthurti, ten plac po volbach byl k nezaplaceni. *15* Klidne bych rekl ze to byli uzivatele AMD a konzoli.
          • Pořád se tu oháníš slovem "butthurt", ale pochybuju, že víš, co znamená.

            A jinak -- volil jsem Schwarzenberga, protože si myslím, že přestože jeho sklony usnout kdekoli hraničí s narkolepsií, dokáže reprezentovat naši zemi o dost lépe než Zeman.
            • Mno tak nejak to chapu, a vzhledem k tomu ze presne takhle reagovali volici Karla po volbach, tak jsem je nazval butthurty. Kvikot o tom jak Zeman neni jejich prezident atd. po demokratickych volbach je docela k smichu. Nejsem fanda Zemana, ale tohle je proste byt butthurt. *4*
            • Dle Wiktionary je to "přehnaný pocit křivdy, resp. někdo, kdo se cítí přehnaně dotčený domnělou urážkou."
            • A co tedy presne to slovo znamena?
            • Ne, ale protože to slovo používáš v naprosto nesmyslných souvislostech.
            • Proc myslis ze nechapu co znamena slovo butthurt? Vypadam snad jak nekdo kdo hraje na konzoli?
          • Vojta_Ilavsky
            Ano, jsem fanboy AMD a X1. *3*
      • Sme národ alkoholiků, tak máme prezidenta taky alkoholika. Tak v čem je problém. A ať je tam kdo chce, tak chleba levnější nebude.
    • Až bych řekl prapodivně.
  • Vyrovnat hezk u zdi, perclíkem rozdrtit hezky všem koule... a ono by je to přešlo nezaměstnané fakánky co jim hackování hradí zámožní rodičové. Hacking, cheating atp humus dfnešní zkažené společnosti. *11* *16* *16* Hope you all fúckers die in damn hell.
  • ringmancz
    článek není vidět na hlavní straně
    • a? ze nejedou nejaky konzole to neni na hlavni stranu to jen par packovacum nejede jejich hracka co po tom na hlavni strane tam to nepatri

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit