Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proč o téhle pecce skoro nic dál neni vypadá to jakoby měli nějaký problémy žádný informace nebo trailery nejsou..... velká škoda je to moje nejočekávanější hra *9*
  • Mount & Blade Warband hraji pořád a pořád do kola jiným stylem jinou frakcí z jinou zbrojí atd a ta hra mě udivuje čímdál více. Třeba kdyz si vyberete jako hrdinu ženu můžete si vzít ňákého lorda,mazec :) *14*
  • Jako pro někoho kdo Mount and blade hraje od prvního dílu je tahle zpráva velmi milým poťešením , moc se těším , jen se chci zeptat kde si mohu koupit betu hry Mount and blade warband: Carribean
  • Jack1947
    Bude tam neco co nebude mit zbroj?
    • Co bys čekal ve středověku? Že tam každej bude běhat nahatej a boj skončí ještě dřív než začne a ty vyhraješ protože se tě ten v plné zbroji lekne až v ní klekne? *1*
      • Jack1947
        No to sice ne no, copak byl stredovek jen o zbroji ? Nebyli tam jen rytiri,draci a skrety nebo orci a atp... sak byli i vesnicani a taky ... ze se ptam... vlastne neptam.
        • Předpokládám, že v tomhle směru se měnit moc nebude. *4* Škála jednotek je v jedničce celkem širodá a pochybuju, že by jí nějak zmenšovali. Co se týká pak zbroje pro hráče, v jedničce si lze obléct obyčejný hadry, co se moc za zbroj považovat nedají. *1*
  • M&B je hra úžasná, co dle mého jí chybí (asi jako mnoha dalším) je nějaká zápletka, nebo možnost řídit říši. To jak čtu se změní, takže se těším. Snad jen to s tím příběhem nepřeženou. *1*
    • Možnost řídit říši je tam uý od M&B:W.
      • No "řídit"... dost obtížně. Člověk musí pobíhat jako blázen po všech čertech, aby chytil dva tři lordy a dohlal je domu. Kampaně mi vždycky přišly tak nějak neúčinný. Takže bych vážně ocenil trochu něco víc na úrovni v tomhle směru.
  • no do vydani se zabavim u Chivalry: Medieval warfare :)
  • calwin
    táto hra nepotrebuje nič iné ako viac obsahu a jednoduchší interface... GO taleworlds GO!!! :)
    • lepší UI by bodlo....a s tím obsahem souhlasím, hlavně po delší době už bylo málo věcí co Vás opravdu hnali kupředu, manželka jen blbě čumí na hradě a uspořádat hostinu je i pro maršála potřeba lítat po všech čertech (a výsledek za to teda moc nestojí)....mě to bavilo ale po určité době když jsem se rozhodoval zda-li se vrátit k M&B nebo začít něco nového, tak často vyhrála nějaká novinka, chtělo by to prostě přidat víc hnacího motoru a odměňovat hráče za různé věci, nebo různé eventy - velká invaze barbarů, loupežníků, záchrana unesené královny bla bla etc. etc.
  • maximalni natesenost *14*
    • maximalni nadrženost *14*
  • Khanemis
    Hmm, vylepšená AI v kampani? Tak to především doufám, že v Bannerlords bude král Harlaus pořádat ještě velkolepější hostiny než kdykoliv předtím:)
    • aaaa Swadian co.Já doufám že tam nechájí tu Sarancenskou frankci, a přidají další
      7 frakcí zní líp než 5,
      Takže Swadia-Středověká Francie Khanati-Mongolové Nordové-Norové (tohle slohli z TES)
      Vaegirové-Angličané Rhodokové-Italské Státy Sultanát-Arabové
      A 7 frakce By mohla být třeba na zpusob Sváté Ríše Římské-Kombinace Těžké pěchoty A Jizdym,Podobně jako jsou Khergiti a sultanát, Nebo frakce na zpusob Poláku Lehká jizda podporovaná těžkou pěchotou.
      • Jasný až na to že vaegirove jsou spiše rusové ..... Už jen díky titulum Bojar... a ses trochu mimo misustěmi zařazeními ... Co mi spíše chybí je "rasismus" mezi jednotkami v družině.... nějaký markantní postih při kombinování jednotek. A ktěm počtům, nebylo by marná možnost i udělat vlastní strom jednotek nějka bodově hodnoceny .-P
      • Co šlohli z TES?Nordové-Norové? (v MaB jsou Nordové inspirace Vikingama), jestli to je k tomu?,Na to jsi přišel jak? *1*
      • Ano určitě jako předloha k Nordům bylo TES - úplně to vidím....vzhledem k podobnosti jiných frakcí s těmi historickými z našeho světa....A Nordové jsou určitě Norové - to už by jsme je mohli rovnou nazvat za vykradače Sapkowského Nordlingové "Seveřané" že ano?? Zkusíme to z oficiálních zdrojů: Swádové - inspirace západní Evropou (anglická architektura, Francie a středověká těžká jízda, Německo)....Nordové: inspirace Vikingy - tedy Norsko, Švédsko, Finsko, Dánsko - přemýšlím, že od koho to asi ten TES má, hmmm né určitě na to přišli první oni....Vaegirové - inspirace Polskem, Ruskem, Maďarskem (s tím že nemají lučištníky na koních jako bývalo v těchto zemích zvykem) tady sice máme nejsilnější lučištníky což by se k Anglii hodilo, ale tyto země rozhodně nebyli nijak pozadu.....Rhodoky jsi trefil stejně jako Kahanát s tím že tam je inspirace i dálnějším východem (Čínou a okrajově i Japonskem)....a sultanát je spojení severní Afriky, blízkého východu a okrajových Perských provincií....
        Zdroj když tak tady: http://mountandblade.wikia.com/wiki/Mount_and_Blade_Wiki
        • myslel jsem název Nordové. že ten název zkopírovali z TES které to mělo první,né že se inspirovali TES.blbě pochopeno.Pardon.
  • yenda1
    V mém životě herním byly jen dvě hry kvůli kterým jsem přestal chodit do školy( na chvíli). Diablo 2 a M&B. Pro mě neskutečná záležitost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit