Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle me to je nesmysl. Deskove hry, pocitacove hry, hospodske hry, .... na olympiadu proste nepatri. Naopak samostatna akce ve forme nejake eOlympiady urcite dava vetsi smysl ...
    • corfer
      Kromě atletiky a různých soubojů na olympiádu nepatří skoro nic... A mezi námi, když tam může být střelba,může tam být cokoliv... Šachy počínaje, videohrami konče....
      • A můžeš vysvětlit proč když tam je střelba, může tam být cokoliv? Plácat nesmysly ti jde, teď by to chtělo něčím je podpořit.
  • Zrzzek
    Jsem velký fanda esportů, LoLko sleduju pravidelně, ale cpát to na olympiádu? wtf...
    • Je to jednoduché, jde jim o prachy ..
    • kdyz tam muze bejt i golf nebo akvabely...
      • Jojo, akvabely, to určitě není sport. Sice by se u něj půlka čtenářů utopila (asi včetně mě) a zbytek by to "jen" neudýchal, ale klikat myší je v podstatě to samý. Že jo!

        Hraní her je součást mého života, ale NENÍ to sport, ani když budu hrát proti někomu, ani když budu hrát v týmu a ani, když s tím týmem můžu vyhrát 100.000 USD. eSport je slovní hříčka a na klasické Olympiádě to nemá co dělat. To už by tam mohla být Dáma, Poker, Magic: The Gathering nebo Pexeso. :)
        • Šachy už tam jsou...
        • je to nekoukatelna nuda, co dela asi 20 lidi na svete

          navic genderove nevyvazena
          • Prostě jak na Zimní curling
            • nightborne
              To bacha, já curling sleduju s radostí. Baví mě, jak tam šmrdlaj těma tyčkama.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit