Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pak dejte vědět, jaké to je. *3*
    • Já to ted hraju od tech 12:00 co to spustili. Jedním slovem MASAKR, bomby po všech stránkách a grafika je HODNĚ VELKEJ POHLED DO BUDOUCNOSTI. Mám to na 1080i kromě Shadows a Shading(high) mám vše na Very High bez AA a moje stará HD 6870 má v obou mapách +-70 fps takže po lagu ani památky. Grafický sklamání z textur low kvality jako u předchozího dílu se NEkoná. Crytek splnil co slíbyl bude to nářez jak prase , a oproti Frostbite2 už to má zase kure*skej náskok. JJ štourálkové mínusoidní stím už nic nenaděláte :)))))))))
  • něktré záběry jak z UT3.. pokud je tam podobně řešená damage (zásobník z kulometu je málo), tak přeju GL...
  • tak uz to tahnu .. sam sem zvedav zda mi pc bude stacit , podle vasich komentu :)
  • Já už to táhnu *3* . Potom zde napíši mé dojmy z PS3 a PC BETY takže prosím vyčkejte...
    • Uz je to na PS3 ke stazeni?
      • nn ještě ne, ale brzo bude a jak to vyjde ihned to zde napíši jaké to je *3*
        • Bude to za 24 hodin, viz muj posledni prispevek :)
          • Tak děkuji za info... Těším se :)
  • No asi se jim povedla velmi dobre optimalizace crysis 3 na ultra na 60fps coz ac3 se mi lagoval na low .....
  • conflig
    Takže první dojmy z hraní

    1. Grafika nádherná ale docela náročná, hry jako assasins ceed 3 sem jel na medium/high kolem 40 FPS, nové DMC jedu na ultra dokonce při více než 100 FPS a Crysis 3 my jede na LOW kolem 60 FPS na MEDIUM to je pak kolem 30 - 40 FPS. (rozlišení 1440x900)

    2. Jediné co mě zatím nejvíc štve je damage, do nepřítele musíte nasypat celý zásobním a ani to někdy nestačí, a jako sniper potřebujete minimálně 2 kulky co mi dost vadí
    • Vážně celej zásobník? Šokující. Že by se odklonili od CoD-like whack a mole?
      • jindra.veliky
        uz v prvnim Crysis si musel do korejcu naladovat vic naboju nez je zdravo, tak si tyhle originalni poznamky o CoD nech...
        • conflig
          v singlu to nevadí, ale pokud hraješ ve 3 mod HUNTER tak, když se ti podaří huntera odhalit láduješ do něho zásobníky, ale mu to nevadí, stačí mu totiž jedna střela z luku. A to je pak pro "loveného" docela na nervy
        • Jo, zvláště pokud jsi měl tlumič.

          Ale mluvím spíš o Crysis 2 a jejím multiplayeru.
    • Hádám podle rozlišení, že to hraješ na notebooku, jest tak? Se pak není čemu divit..
      • conflig
        Hraji na PC
  • ne že bych jim to nepřál, ale toto rozhodně nebude úspěšný projekt
    • Nevim za co ty mínus má. 2 byla hovadina, tohle bude taky. *7*
      • Negativita se nenosí.
        • Já jsem pesimista, z poloviny cholerik a sangvinik. Negativita je můj denní chléb. -.-
  • byly vlastně v multiplayeru Crysis 2 velke mapy, kde jste měli svoji zakladnu a postupně se zabiralo uzemi tak jako v Crysis 1 ?? Pokud ne, budou takove mapy v Crysis 3?
    • Ne nebyly a ve 3ce ani nebudou protože CoD zdegenerovanci o tento druh map nemájí zájem.
      • Kaine
        Což mně přijde jako neskutečná škoda *9* .
        • to me taky.
  • Ach, Origin. No, co se dá dělat. Třeba si vzpomenu na svůj starej EA account z BFBC2 a ani se nebudu muset nově registrovat.

    Tak snad aspoň ta beta bude ucházející.
  • Zajímalo by mě, kdy bude možnost to stáhnout na konzolích...
    • Já už stahuji.
      • Máš Xšrot360 nebo PS3? Protože na PSN ještě nic neni.
        • Xbox - co je potom šrot;)
    • sleepless
      Během dneška, počítám...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit